Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 25.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: демагогията заради парите...нови [re: Elaps]  
Авторпaциeнт (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 11:28



Елапс ,след този отговор сьм сигурен ,че при теб не искам да попадна.Уж хомеопатите са широко скроени и виждат нещата от друг ьгьл и нямат предрасьдаците на обикновенните лекари,но ти и от други твои постинги ме оставяш сьс сьвсем друго впечатления!



Тема Re: демагогията заради парите...нови [re: Fire walker]  
Авторпaциeнт (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 11:32



Д-р Стоименова практикува в София доколкото разбрах!?Така ли е или греша??



Тема Re: демагогията заради парите...нови [re: пaциeнт]  
Автор Elaps (минаващ)
Публикувано16.04.05 11:03



Скъпи, непознати, пациенте, когато търсиш информация трябва знаеш какво търсиш. Като не знаеш - получаваш като предишния ми отговор. Кой каквото търси, такова и намира. И това няма нищо общо с кройката.



Тема Re: демагогията заради парите...нови [re: пaциeнт]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано16.04.05 21:32



да, в София е Др. Стоименова.

Mens agitat molem

Тема Re: Препатих от най-известните и се научих сама...нови [re: Пaциeнт, нayчил нa c]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 14:49



Има ли възможност по някакъв начин да се свържа с тази,която накрая ви е помогнала.Търся помощ.



Тема Re: Черен списък на хомеопатитенови [re: Fire walker]  
АвторPesimist (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 16:42



Искам да попитам нещо съвсем директно не само Вас, Fire Walker но и останалите интересуващи се от тази тема. Аз не познавам много хомеопатията, но ми препоръчаха да започна лечение с хомеопатия на здравословните си проблеми, които алопатичната медицина не можа. Не съм толкова стара (на 37 съм), за да се откажа да възвърна здравия си дух и тяло, но вече повече от година и половина НЕ МОГА.
Препоръчаха ми д-р Тенева. И тъй като аз не познавам хомеопатията до там добре, а от друга страна не виждам друга по-добра алтернатива за себе си в момента - се чудя това, което ми се случва вече 2ри месец, лекувайки си при
д-р Тенева правилно ли е.
Пих ве4е 4 лекарства - 1вото 1 път, после д-рката ми смени потенцията. Пих и от него (2 пъти), д-рката ми смени лекарството, пих от него 2 пъти (по телефона д-рката ми назначи друго, на гранули), пих от него 1 път, миналата седмица ми даде 4то (като ми обясни,4е няма време да ме утешава; но повявайте ми - аз не търся утешение, искам да се излекувам). Сега направо ме е страх да й се обадя. Макар, че се престраших, но не я намерих.
Не зная как да постъпя - според вас, един д-р така ли трябва да се държи или това е психологически елемент, защото забелязах по себе си, че ден, два след нейните думи се постегнах. След 2 дни обаче, моите проблеми си продължават с все по-пълна сила.
Ако знаете само клоко д-ри съм сменила (имам предвид алопатични...)
Искам вече да намеря доктор, който да ми помогне, убедена съм, че сама НЕ МОГА да се справя (нито с намирането на д-р, нито със здравословните си проблеми).
Споделете мнение, ако желаете



Тема Re: Черен списък на хомеопатитенови [re: Fire walker]  
АвторPesimista (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 16:46



Искам да попитам нещо съвсем директно не само Вас, Fire Walker но и останалите интересуващи се от тази тема. Аз не познавам много хомеопатията, но ми препоръчаха да започна лечение с хомеопатия на здравословните си проблеми, които алопатичната медицина не можа. Не съм толкова стара (на 37 съм), за да се откажа да възвърна здравия си дух и тяло, но вече повече от година и половина НЕ МОГА.
Препоръчаха ми д-р Тенева. И тъй като аз не познавам хомеопатията до там добре, а от друга страна не виждам друга по-добра алтернатива за себе си в момента - се чудя това, което ми се случва вече 2ри месец, лекувайки си при
д-р Тенева правилно ли е.
Пих ве4е 4 лекарства - 1вото 1 път, после д-рката ми смени потенцията. Пих и от него (2 пъти), д-рката ми смени лекарството, пих от него 2 пъти (по телефона д-рката ми назначи друго, на гранули), пих от него 1 път, миналата седмица ми даде 4то (като ми обясни,4е няма време да ме утешава; но повявайте ми - аз не търся утешение, искам да се излекувам). Сега направо ме е страх да й се обадя. Макар, че се престраших, но не я намерих.
Не зная как да постъпя - според вас, един д-р така ли трябва да се държи или това е психологически елемент, защото забелязах по себе си, че ден, два след нейните думи се постегнах. След 2 дни обаче, моите проблеми си продължават с все по-пълна сила.
Ако знаете само клоко д-ри съм сменила (имам предвид алопатични...)
Искам вече да намеря доктор, който да ми помогне, убедена съм, че сама НЕ МОГА да се справя (нито с намирането на д-р, нито със здравословните си проблеми).
Споделете мнение, ако желаете...



Тема Re: Черен списък на хомеопатитенови [re: Pesimist]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано23.06.05 22:52



Аз смятам,че тя е непрофесионална и никога не бих се лекувала при нея, както съм и казала.
Добри хомеопати има в заключената тема.Препоръчвам Др Стоименова-0888 268 415.

Успех!




Mens agitat molem

Тема Re: Черен списък на хомеопатитенови [re: Fire walker]  
АвторPesi (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 12:29



Първо, благодаря Ви за това, че ми обърнахте внимание.
После, не мога да се ориентирам в понятието "заключна тема"




Тема Re: Черен списък на хомеопатитенови [re: Pesi]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано24.06.05 12:51



Ето я заключената тема






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.