Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 26.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: I vse pakнови [re: ease]  
Авторbyzantium (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 22:53



Привет от Холандия!
Аз съм новак във вашия форум, извинявам се за нахълтването. Прочетох, че си в чужбина и лъч надежда ме огря. Имам бебок на 1 г. и почти 2 м, който ми прави ужасяващи гневни сцени с превиване назад (първо с глава, а после отпуска цялото тяло). На 2 м и дерматит направи... Страх ме е да не се осакати. И днес пак в пристъп на гняв удари силно глава (тила си) в плочките на пода. Много ми се иска да се посъветвам с теб по този проблем. Тук сигурно има много хомеопати, но ако са като алопатичните си колеги, хич не искам и да пробвам. А й на български е къде-къде по-лесно да намеря точните думи.
Предварително благодаря!
Емайлът ми е:
byzantium68@abv.bg



Тема Re: I vse pakнови [re: byzantium]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано28.02.07 05:21



Мисля,че в Холандия има класически хомеопати.В Белгия има-Еди Тиленс е известен и добър и лекува деца. Аз не бих се наела в нета да лекувам дете.
Бих те посъветвала да го заведеш на невролог да види дали това не са гърчове, случайно..Едва ли-но е добре да се знае. А също ако можеш не слагай ваксини.Те се отразяват много сле на децата.Най-вероятно дерамтитът се дължи на тях, а много вероятно е и тези гневни кризи.

Не мога да ти дам координати на хомеопати там.Но намерих следното:






Дано ти свърши работа!



Тема Re: I vse pakнови [re: ease]  
Авторbyzantium68 (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 22:07



Благодаря за сайтовете и съветите!



Тема Re: различно мнение за В. Теневанови [re: Fire walker]  
Авторtiti (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 16:27



Искам да изкажа мнението си за д-р Тенева:два пъти след като не ми помогнаха лекари тя намери точното лекарство за мен.Втория път отидох в поликлиника за да ме видят на ехограф и нямаше как да не взема рецептата с антибиотици и други лекарства за 120.00лв.В разговора споменах и за болното ни куче.Д-р Тенева ми даде координати за хомеопат за животни и едно лекарство ако евентуално помогне-беше сигурна че ако съм била права в описанията си за състоянието на животното.След като два месеца не беше ставало кучето ми сега е здраво.Дъщеря ми се лекува при нея вече 5 години.Има дете на 1,5год и за него се консултира с нея и не му е давала никакви лекарства.



Тема "д-р" Георги Хаджиев- Велико Търновонови [re: Fire walker]  
Авторkpacи (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 13:54



Искам да ви се оплача от хомеопата д-р Хаджиев. Преди около месец заведох сина си на преглед след поредната хрема и кашлица при него. След интервюто (за което платих 50лв) ми написа рецепта с 10 хомеопатични препарата, които веднага трябвало да си купя, защото ще ги сменяме според състоянието . Дадох и 30лв за тези препарати. Звънях му по 2 пъти не ден сутрин и вечер за да му казвам как е детето и какво да започвам да му давам (все пак съм купила лекарствата), а той все ми казваше "Чакаме" и така всеки ден в продължение на 6 дни. След това дойде конюктивит! Обадих му се и той ми каза какви гранулки да давам (после разбрах, че никак не са подходящи). Пак звъня всеки ден и му казвам, че няма промяна и пак така минаха 6 дни. Имахме уговорка за преглед, но той не ни отвори в кабинета и не отговаряше на моб.тел След няколко дни се събужда от сън, а очичките му кърваво червени , толкова се изплаших и веднага на аптеката за капки (след второто капане видимо се подобриха очичките). Тогава реших да не му звъня и да не си правя експерименти със сина ми. Писах му писмо на пощата, с надеждата да ми даде някакво обяснение но... не получих отговор. След това се свързах с друг хомеопат по интернет разказах за проблемите и той му каза какви лекарства да давам. Ефекта си пролича след 24ч. Детето вдигна температура, появи се хрема и кашлица и конюктовит пак, но всичко премина за 1 ден, остана само конюктивита да долекуваме. Не ме е яд за парите, които дадой, а за това че неоправда доверието, което му гласувах да лекува едно нямащо 3г дете!!! В моят случай мога да кажа съвсем спокойно, че е напълно безотговорен. Моля ви, помислете си преди да му се доверите. Името и славата неправят човека "лекар", а явно печалбар!!!





Тема Re: НЕ ходете при Екатерина Чамурлийска нови [re: Fire walker]  
Автор kari kari (непознат )
Публикувано12.08.15 13:08



Екатерина Чамурлийска е хомеопат, който не трябва да посещавате. Личния ми опит с нея е следния: в тежко състояние отидох при нея на консултация /още при записването на часа беше груба по телефона/. В чакалнята на апартамента, в който преглежда навсякъде с огромни букви са налепени листове с цени: преглед -80 лв, e-mail -20 лв., разговор по телефон -20 лв.,skype разговор-20 лв. и т.н. Самия преглед-зададе ми някакви въпроси, студено и неприятно отношение. Най-неприятното- след като реши, че сме приключили изсипа 2 гранулки под езика ми. Когато я попитах кое лекарство ми предписва, ми отговори, че не може дами каже сега, да и се обадя след 1 седмица.....Взе си парите и това беше...Нищо, абсолютно нищо не ми обясни. След 1 ден, след като се чувствах още по-зле и се обадих. Грубо ми обясни, че трябва да чакам 1 месец да подействало... Ето това е. Горещо ви съветвам -НЕ ХОДЕТЕ при Екатерина Чамурлийска.

Редактирано от kari kari на 12.08.15 13:21.



Тема Re: НЕ ходете при Екатерина Чамурлийсканови [re: kari kari]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано24.08.15 18:01



ами сам си виновен. Макар че това е напълно предвидим резултат - хем прецакан, хем и с опразнен джоб. Е, пак си се отървал леко.



Тема Re: НЕ ходете при Екатерина Чамурлийсканови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор nip (†ЗАЛИЧИТЕЛ†)
Публикувано30.04.16 00:17



много проЗд народ чукай го тъпчи го- той си е прост




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.