Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 10.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: а в същност винали е било толкова простонови [re: dean dimov]  
Автор lautaro (член)
Публикувано19.03.14 23:00



Не знам какъв съм аз или ти ама нашите предци от средновековието са си славяни и то точно според изследвалият българските гени професор Гълъбов.
Изводите, които си правя е че аз съм славянин по произход според Ангел Гълабов но пък славяни разбира се няма (може и изобщо, а може и само преди 16в.) според някои участници във форума. Значи мене ме няма!





Тема Re: а в същност винали е било толкова простонови [re: dean dimov]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано19.03.14 23:03



Ако ги нося в активиран вид ългарин ли съм или бъргарин?

Ти си алакас.





Тема Re: Ха-ха-ханови [re: komita03-126319]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано25.03.14 22:42



Ето го от къде бил единия професор:





Това разказа по БНТ народният представител от АТАКА проф. Станислав Станилов.



Тема Re: Ха-ха-ханови [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор dean dimov (gioni)
Публикувано25.03.14 22:51



Професор Станилов може да е всякакъв, но е добър УЧЕН, когото много уважавам.



Тема Re: Ха-ха-ханови [re: dean dimov]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано25.03.14 23:25



Професор Станилов може да е всякакъв, но е добър УЧЕН, когото много уважавам.

Ок тогава, след като излязат всички ДНК резултати, доказващи автохтонния поне от Бронза произход на българите и всички нормални УЧЕНИ започнат да се съгласяват, ще те видим какви ще ги мъдриш - ще се съгласиш с УЧЕНИТЕ или ще намериш утеха и аргументи във фоменковщината и подобните учения.



А развръзката не е далеч:







Тема Re: Ха-ха-ханови [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор lautaro (член)
Публикувано26.03.14 00:19



Дарк не знам къде и кога е ,,развръзката". Според мен след като умрем ние. Ама сега за сега според изследванията на Ангел Гълъбов българите от генетична гледна точка не са монголоиди и в голям процент са славяни. Къде тук е доказателството, че сме автохтонното население на Балканите?



Тема Re: Ха-ха-ханови [re: lautaro]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано26.03.14 00:38



Ама сега за сега според изследванията на Ангел Гълъбов българите от генетична гледна точка не са монголоиди и в голям процент са славяни.

Да бе да.





- Другата ви новина е свързана със славяните и е също така шокираща.

- Подробен анализ на мъжката У хромозома (изследва се само от кръв) при съвременните хора установява, че славянското население не е еднородна група. Не може да сравняваме русите с българите – ние физически се различаваме. Прабългарите са били хора с кръгли очи – това се вижда от рисунки на пратеници на Тервел при василевса. Съвременното проучване установява, че хаплогрупите (генните комплекси) C, N и Q, характерни за монголо-алтайците, ги има най-много в народите на Китай, Монголия, Казахстан, Сибир, Япония, Корея, Камбоджа, Индонезия и др. Там между 5 и 70% от населението носи С и N наред с Q (2-7%). За Европейска Русия характерен е високият процент на насeлението с хаплогрупа N – от 6 до 80%, достигащ в Курск 92.5%, в Твер – 79%. Тази хаплогрупа се носи между 7 и 15% от населението на Белорусия, а 6.5% – в Украйна. В България едва 0,5% от населението носи такива гени. Населението на Република Македония ги има в същия процент, румънци и молдовани – 0,7-1.6%, а бошняци са с 0%. Това показва, че ние се различаваме генетично от руснаците, които дълго време са били под робството на монголите, наричани от тях татари.



Тема Re: Ха-ха-ханови [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор dean dimov (gioni)
Публикувано26.03.14 06:35



Ама мене не ми трябват доказателства, аз съм убеден в автохтония произход на българите или поне на "българите". Данните нищо няма да променят. Убеден съм и че произхода на повечето прабългари е бил северночерноморски. И какво от това?



Тема Re: Ха-ха-ханови [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор kyx4o (абсолют)
Публикувано26.03.14 08:02



"N характерна за монголо-алтайците"?! Аз пък мислех, че е характерна за фино-угрите и балтите, май ще се окаже че е северноруска и те са я разпространили сред останалите!!!


Кое те шокира?



Тема Re: Ха-ха-ханови [re: dean dimov]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано26.03.14 08:42



И от кога така?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.