Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 16.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re:оперативна група на ЦРУ в Югославия през 90танови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано20.08.12 16:19



Така може да разсъждава само влюбчив 13-14 годишен тинейджър. Образованието не е критерии за интелект. А от баща ми в частност и от роднините се задават наследства...Тези наследства в материален аспект стократно ще компенсират липсата на висше образование. Плюс това няма да ми се налага да работя.


А такива като теб дето имат български жени ще им хранят децата и ще им робуват до гроб!



Тема Re:руснаците са виновнинови [re: dnaunseq]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано20.08.12 16:52



Целия проблем беше, че руснаците стояха зад гърбът на Милошевич и той си правеше каквото си поиска. Ако не бяха руснаците НАТО щеше да удари Сърбите още през лятото на 91ва когато избухна войната. По същия начин сега руснаците и китайците подкрепят Асад в Сирия и заради тях продължават кръвопролитията там.



Тема Re:оперативна група на ЦРУ в Югославия през 90танови [re: FilerO99]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано20.08.12 17:00



Само преди месец ти редеще серенади, че си готов да убиваш и да леееш дори своя кръв заради мацката дето ти отряза квитанциите а сега само за няколко нощи порасна ако не с няколко века, то поне с няколко декади... тю да му се не види и зрелостник... да не си си резнал камбанитем че така изведнъж се почувства патриарх?!...
За образованието ти вметнах, зашото се оплакваше, че не можеш да вземеш изпитите не нам колко си години подред... а щом с едни изпити по правни алабализми не можеш да се оправиш... няма за какъв интелект лутащ се нейде из черепната ти кутия да говорим...
Но, както казах... нали баща ти ти остава да те кърми с каквото завърне... но това е далеч от прокопсия...



Тема Re:оперативна група на ЦРУ в Югославия през 90танови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано20.08.12 17:07



Жените по света и особено българските жени не заслужават и капчица внимание. За какво аз трябва да си съсипвам живота?

За образованието престъпната българска държава ме провали. Накратко въведоха казус-тестове които не могат да ги решат и преуспели адвокати, камо ли студенти по Право. Затова тя българската държава никога няма да види данъци от мен, а ако ме призоват като войник ще си изкарам трите психиатрични диагнози и ще предупредя военните за крайното им отвращение към всичко българско и евентуалните последици ако ми дадат оръжие в ръцете.


Абе ти като си толкова отворен можеш ли в рамките на 45 минути време да решиш един казус-тест по Търговско право? Не можеш! Тогава какво се правиш на отворен?


Колкото до баща ми аз го храня, а не той мен. Всеки месец давам 200-250 лева от заплата си вкъщи и работя при него безплатно. Подарил съм му и автомобилът си да си върши работата с него.


Повече въпроси?





Тема Re:оперативна група на ЦРУ в Югославия през 90танови [re: FilerO99]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано20.08.12 17:54



Стотици студентчета завършват всяка година и без да са мастити юристи... така че не ми наливай в ушите лимонада...

Храниш баща си при когото работиш и от когото чакаш голямо наследство?!... (почти си помислих че работиш на две работи, но за пословичен мързел като теб, това е абсурд)Това ме подсети за веселия ти пирует за това, че имаш ежедневни джобни от 3 бона за циганки при месечна заплата между 400 и две хиляди лева... това да харчиш по петдесет-шестдесет бона месечно от два възможни, обяснява до голяма степен, защо си се издънил толкова жестоко...



Тема Re:оперативна група на ЦРУ в Югославия през 90танови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано20.08.12 18:11



Не, не, не. Тук сме само аз и ти. Не намесвай други хора. Като си толкова отворен що не решиш един обикновен гражданско правен казус от 2ри курс? Ами казус-тест по Търговско право за 5ти курс? Завършвали казваш? А знаеш ли колко не завършиха като мен? Та и дело заведоха срещу Министерство на образованието, но криминалната българска държава го спечели. А тези казуси бяха по изискване на Евпопейския съюз което беше една от вредите от влизането ни в тази изкуствена макроструктура.


Точно така - работя на две места. Но ако трябва да съм коректен на първото място не винаги има работа, така че в момента работя само на едно място. Но по принцип работя на две места за сметка на сънят. С гордост не плащам данъци на първата си работа, но и там при баща ми заплата не вземам. Той даже ми дължи хиляди левове надници които съм му ги опростил. Плюс това през 2005та му порадих 1050 евро икономисани от разходите свързани със следването и тренировките ми тогава. При мен тогава всичко - учене, тренировки и финанси се движеше в единен комплекс като колело което непрекъснато върви напред. Европейският съюз като изкуствена и дегенеративна система сложи точка на това развитие...


А в момента доходите ми варират от 350 лева месечно до около 950 лева месечно. Понякога стигат и до почти 3 бона месечно, а в определени дни имам възможност да вземам и почти 1000 лева на ден. Точно така - харча ги по циганки защото циганките се чукат страхотно, не са претенциозни и слушат. Българските изродки се некадърни в леглото, имат претенции за ферарита и ламборджинита и непрекъснато говорят за аборти, джесеми и пари. Тоест за нищо не стават. Искам да ти кажа, че от вашия народ нищо не става и вие ще изчезнете до 30-40 години като нация.



А тези българи които оцелеят ще работят за да хранят циганите.



Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано20.08.12 18:33



Какво защитаваше Сърбия?!

Никой не защитавам.
Просто не е нормално да се гледа на нещата само от едната страна.
Сърбия, че си е виновна виновна си е.
ДАже ние имаме много поводи да се радваме, че така се провалиха.
Но това не значи, че босненците и хърватите не са убивали сърби.



Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999нови [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано20.08.12 20:23



Един приятел ми каза, че този на сръбските клипчета говори на сръбски с чист белградски акцент.
Та значи, наистина може да е почитател на Вермахта.





Тема Re:руснаците са виновнинови [re: FilerO99]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано20.08.12 21:20




Целия проблем беше, че руснаците стояха зад гърбът на Милошевич и той си правеше каквото си поиска. Ако не бяха руснаците НАТО щеше да удари Сърбите още през лятото на 91ва когато избухна войната. По същия начин сега руснаците и китайците подкрепят Асад в Сирия и заради тях продължават кръвопролитията там.


Прав си.
То, ако се гледа руснаците стояха и за Кадафи, и зад Мубарак.
НО защо не се замислиш как тези страни така се вдигат на
гражданска война и колко станаха вече? - Либия, Тунис, Египет, сега Сирия,
след това (предполага се в началото на другата година) Иран.
В Афганистан още има ам. войски, та дори и в Ирак.
Как тук за 1-2 години няколко мюсюлмански страни от Сев. Авфрика,
а сега и Сирия изпадат в гражданска война?
Защо точно сега и как така почти едновременно?

Редактирано от Kykepa на 20.08.12 21:21.



Тема Re:руснаците са виновнинови [re: Kykepa]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано20.08.12 22:19



Реално има само два варианта-

1.Гледат телевизия и се навиват да свалят диктаторите си за да живеят по-добре и те.

2.Конспирация, вероятно американска.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.