Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор 4ycмивkи (новак)
Публикувано18.08.12 11:11



Ти си луд бе.
Сърбите сме ги гонили до къде?!
Ние сме ги нападали и сме избили половината Сърбия?!
А може би и Гърция?!
Сигур и гърци сме давили с :"Искахте море - на ви море".
2 милиона убити сърби - хехехехехе. Ами те толкова са и били :)))))))))))
Дядо ми почина, но още имам снимки от "окупационните войски" на остров Тасос с новите немски джипки.
Айляк и на плажа.
100-тина човека да са били.
По негови думи - всичко е било ОК. Живота си протичал нормално.
Забравих дали са 3 или 5 новите джипки.
И само леко стрелково оръжие. Къв геноцид те подгони бре, лумпен?!
Сърбия напада БГ и при Ниш се получава ултиматОм от Австро-Унгария.

И спираме тоталния разгром над Сърбия.
Румъния ни удря в гръб и взема Добруджа.
Тогава бием и руски воиски.
Ти да си чувал, че тамошни политици са казвали, че нямат работа отсам Дунав?
Къв геноцид те гони бре?
Ай да наминеш в СЕВ. Гърция и Сев. Добруджа.
Аз ти гарантирам, че старите хора ще ти кажат :"Забраниха ни да говорим на български"
При започването на балканската война....нейде около 10 млн са трите държавици.
Ти де видя избити 2 млн сърби.
За ВСВ ...ами ние сме администрирали.
Даже сме нямали права за СЪД.
Милион убити...питай Тито и сие.
Бг войска е била само в Македония.
Най-лесно българите да са виновни. А там са само Тито и опонента му.
И германци де.
Ние само сме строили ЖП и сие.
Ако не вярваш на мене - ай погледни и английски източници.
Даже не ни споменават.
Сърбите може са избили 1 млн. българи.
И насадили омраза срещу нас.
А за Букурещ кво? Хак да им е - всички знаят, че ако ни нападнат - отиваме в столицата им.
Аз си знам частта, ако ми свирнат, ти твоята знаеш ли я ? Келеш.



Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: 4ycмивkи]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано18.08.12 12:00






Редактирано от DarkBulgarianSubject на 18.08.12 12:01.



Тема Re:оперативна група на ЦРУ в Югославия през 90та [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано18.08.12 12:06



Не ставай смешен! Естествено, че ЦРУ не е споделило нищо с никого, а просто агентите му са били засечени от нашето контраразузнаване. По думите на Орлин Борисов е имало голяма концентрация кадри на ЦРУ в България през 1990та година които впоследствие се преместват в Югославия.



Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: 4ycмивkи]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано18.08.12 12:37



М-да, Тасос бил сръбски... Нататък е безсмислено да коментирам останалите ти познания по история...



Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано18.08.12 12:40



Те, войските се побеждават с методите на войната, останалото е досадно следствие от нея...



Тема Re:оперативна група на ЦРУ в Югославия през 90та [re: FilerO99]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано18.08.12 12:46



Вярно, забравих, че нашето контра-разузнаване директно докладва на Орлин някой си за това: кого, как и защо е изловил из България... пардон, засякъл... Сигурно са намесени и способностите на баба ванга в отгатването на пъкления план...



Тема Re:оперативна група на ЦРУ в Югославия през 90та [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано18.08.12 12:48



Покрай връзките си точно с наши топ-дипломати и разузнавачи баща ми надуши участието на България в атентатът срещу папата. А Орлин Борисов въобще не го знаеш какъв е бил...



Тема Re:оперативна група на ЦРУ в Югославия през 90та [re: FilerO99]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано18.08.12 12:55



Я раздуй, раздуй! Знаех за баба ванга ама за дядо филер надушвача не бях слушал още... Я раздуй нещо за папата, еквивалентно за вулкана дето заровил римския град в рупите, точно над църквата на ванга... Чак започна да ми става интересно...



Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор 4ycмивkи (новак)
Публикувано18.08.12 13:20



М-да, Тасос бил сръбски... Нататък е безсмислено да коментирам останалите ти познания по история...
Ако съм казал това...моя грешка. След малко ще проверя. Аз имах предвид, че и Тасос ще изкараш сръбски.
По принцип няма нищо сръбско, дето да е дело на сърбин. В битката при Анкара - сръбски отряд що чини ? Барабар с ...вече княз.
Горките.
Ай не ме карай се отплесвам, че на думи - сите може да го докараме.
А фактите са други :)
Съгласен съм, че историята се изопачава, ама ай да не я обръщаш наопаки.
п.п: наскоро четох някаква статия, дето ....бе мани... можело и да е хазарско злато ...дето пишело на пръстена Кубрат, Органа...
За остров Тасос ти думах, че сме администрирали само. По думите на дядо ми. Песен са си пеели и никакъв проблем с никой.
По негови думи : " Пратиха ни, по някое време ни пратиха и джипки, после ни отзоваха и ни пратиха на фронта/къде Унгария почти/. После ни върнаха. Казаха ни "вие дотук и марш обратно" .
Още имам снимки как си пие питие /бутилка увита в хартия/ на мост в Сърбия ...със сръбски другари.
Има ги и по имена описани - както е било преди навика.
А сърбите исконно ги е страх от нас... има и защо.
В новата ни история ние не нападаме никой, а само смазваме всеки опит да ни нападат нас.
Ай не плоюй на дедите ми, че са клали.
Аз щото знам, че са хранели.
Доста!
п.п : А съм от род, дето е клан, ама по Тракия.
Може да е имало изродщини, ама ти направо обезлюди Сърбия бе.
А имат траен спомен и страх, щото знаят - България се вдига цяла. За тях е било кампания, а за нас друго. Колили ли са, бесели ли са. Фактите какви са?
Арменците, дето са колени поголовно /тогава и моя род е бягал/ претендират за милион. Ти избичи 2 милиона сърби, изклани от нас!!! Ти си мега луд.



Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: 4ycмивkи]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано18.08.12 14:01



Вярно, забравих че война се води на чашка с ракийка и мазна усмивчица... Само като се погледнат снимките на образцовите концентрационни лагери с лехите цветя, спретнатите бели оградки, духовия оркестър от концлагеристи разведряващ обстановката и бараките с надпис кметство, че и публичен дом... веднага ще се съглася с теб, че между есесовци и концлагеристи е царяло здраво приятелство...

Защо ли така есесовците са запазили основно снимкитеза взаимно добруване и хармония а не изкривените физиономии в газовите камери сам си отговори...

В балканската война ние нападаме първи турците. В междусъюзническата война ние отново нападаме първи бившите си съюзници... Това че действията на Румъния не са предвидени от Фердинанд си е изцяло негов гаф. И в първата световна война, отново ние нападаме първи. Свети води ненапити има само в библията...

Основния пакет в обвиненията на сърбо-югославия засягат българската инвазия по време на първата световна война. Огромна част от жертвите са непреки а в следствие на поголовното бягство на цивилното население пред българските войски и то в тежки метеорологични условия. Направлението е адриатическото крайбрежие където да бъдат евакуирани от флота на антантата. Разбира се цивилното население от жени, деца и старци не е в състояние да поддържа темпото на армията. Огромна част от бегълците намират смъртта си край пътищата.
Такъв мъртвешки марш не се извършва ако гониш населението с бутилка ракийка и чашка за наздравица... Факт е и че българската армия не оказва практически никакво съдействие на бедстващите бежанци... Останалите подробности ще ти спестя в името на светлата ти вяра, че касапите не режат месо ами само носят бели престилки и красиви сатъри...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.