Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: пак манипулация .. тюркутинови [re: gioni]  
Автор Rex_Mysorum (вълкодав)
Публикувано07.05.07 01:21



Самото споменаване в дискусии около прабългарите на термина ТЮРКУТИ е неуместен, той цели да създава отвращение (на комплексираните) от мисълта прабългарите да са тюрки.

Гьон-суратче, аз съм си отвратен, независимо дали става дума за тюрки или тюркути, но не заради комплекси, а защото се отвращавам принципно, когато разни гьонове ми разправят небивалици без основания.

Ако докажеш, че древните българи са тюрки, угро-фини, персийци, тохарци, асирийци или друго "комплексиращо" племе, ще го преглътна някак. Но докато ми го "доказваш" само чрез едни голи твърдения, можеш да ми целунеш автохтонния по средиземноморскому космат задник. Капиш?

Редактирано от Rex_Mysorum на 07.05.07 01:22.



Тема Re: пак манипулация .. тюркутинови [re: Rex_Mysorum]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано07.05.07 01:57



Да-а-а, когато на човек му липсва социална култура, или, с други думи казано, първите седем години, нищо не може да се направи!
Очакваме включването на Шишарки.



Тема Re: Въпрос към _magotin_нови [re: tonza]  
Автор _magotin_ (минаващ)
Публикувано07.05.07 16:21



Хм, опасявам се, скъпи приятелю, че изворът пресъздава един много интересен диалог, разиграл се пред императора. Но такъв мастит специалист като теб вероятно не знае кой е Питър Браун, нито е чел нещо от него. Лошото е, че не съм в настроение да го преписвам във форума. Нито да преписвам някоя от стотиците статии или десетки монографии по въпроса за опустошаването на Мизия в частност и Балканите като цяло. Готвя един пост специално за славянските золуми и там ще дам списък на разрушените от тях градове и обща картина на заселването, а другото - в библиотеката.
Книгата на Браун се казва "Авторитетът и свещеното". Който претендира да е сериозен, да си я прочете.



Тема Re: Обезлюдяваненови [re: koмитa]  
Автор _magotin_ (минаващ)
Публикувано07.05.07 16:30



Когато му дойде времето.


Жокер: Като му дойде времето за славянската тема с картинки и други хубавини...



Тема Re: пак манипулация .. тюркутинови [re: gioni]  
Автор _magotin_ (минаващ)
Публикувано07.05.07 16:32



Толкова злоба, толкова агресивност... За съжалеине съм далеч от психологията, за да им дам някакво обяснение.
Като историк с лопата съм в правото си и ще използвам каквито си искам определения и термини за каквито си искам народи по каквито си искам теми.



Тема Re: Въпрос към _magotin_нови [re: _magotin_]  
Автор tonza (ентусиаст)
Публикувано07.05.07 16:57



Мой човек, помолихме ти да ни посочиш многото извори за обезлюдяване на Мизия (и/или Тракия), а ти постваш мнение на някой от колегите ти. Ако си го чел сигурно имаш представа какви извори цитира той.



Тема Re: Обезлюдяваненови [re: _magotin_]  
Автор tonza (ентусиаст)
Публикувано07.05.07 17:07



Очакваме с нетърпение. Но засега смятаме Мизия, Тракия и Македония пълна с Траки, Гърци, Българи, Арменци, Готи, Гети, Беси, Славяни, Авари в 5ти век н.е.



Тема Re: пак манипулация .. тюркутинови [re: инцидeнтeн]  
Автор Rex_Mysorum (вълкодав)
Публикувано07.05.07 18:08



Приспива ми се от такива постинги.
Само защото ти е за сефте, ще се направя, че не съм забелязал опитите ти да ме анализираш.



Тема Re: констатациянови [re: Rex_Mysorum]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано07.05.07 19:36



Че какво има за анализиране? Един задник, каквито и епитети да му прикачиш, си остава ... задник.
Само аз ли се оплаквам от недопустим език в този форум?
Волк беше прав, че ще се превърне в блато. Е, стана ми ясно откъде ще засмърди. От средиземноморския...



Тема Re: констатациянови [re: инцидeнтeн]  
Автор Rex_Mysorum (Чудотворец)
Публикувано07.05.07 19:54



Само аз ли се оплаквам от недопустим език в този форум?

В момента да. Ако трябва да се оплаква някой, това е гьонът.
Ти къде се буташ в шамарите?
Който се е навил да ми бъде психоналитик и да ми лекува комплексите ще трябва да ми търпи и душевната помия. Неизбежно е.

Волк беше прав, че ще се превърне в блато.

На вълка като не му харесва блатото, да лови гората!

Един задник, каквито и епитети да му прикачиш, си остава ... задник.

Нещо против думата задник ли имаш?
Не мога да ти помогна, освен с предложението щом не ти харесва, да не я ползваш два пъти в едно изречение. И след като я ползваш два пъти, няма какво да бучиш, че съм я употребил веднъж.

<o><O><o>
Където е текло пак ще тече!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.