Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 15.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Да ти кажа, за да се посмееш и тинови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор tonza (минаващ)
Публикувано18.11.06 01:44



Направо ми извади мисълта от мозъка





Тема Re: Ха ха ха!нови [re: tonza]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано18.11.06 02:07



И не за 6000 години. 200 поколения е доста малко за такива промени, доколкото разбирам.

Не са двеста поколения. Много по-малко са. Отново казвам: "АКО изобщо..."

Трябва да съкратиш срока в прибалтийските области много пъти. Причината: населението в по-южните причерноморски области още преди 3000-4000 години вече е било "заразено" с гена за сини очи. И то достатъчно масово, за да прави впечатление както на Омир, Херодот и египтяните, така и на самото причерноморско население в опитите му да се обрисува по останалите до днес артефакти.

Не че епълна тъпотия, но много неща не обяснява. Пълна тъпотия според мен е объяснение на происхода на живота с помоща на еволюционната теория.

Принципът е един и същ.

Ако исчукат всички българки, и после избият всички деца които не са синеоки и светлички, то могат. Иначе не

Амин!

Ако започнат да се чифтосват с останалите българи нищо няма да се промени.

Напротив. Ще се промени. Но в полза на "почерняването". До трето поколение назад почти всичките ми роднини по бащина линия са били СВЕТЛО руси и синеоки. Почти без изключения. Македонска му работа. Баба ми вече беше тъмно руса. Дядо ми беше егати динаридът - тъмнокос и тъмноок. На баща ми косата с годините е потъмняла до по-тъмно русо и от на баба ми. В моето поколение от всичките ми братовчеди да има най-много петима с по-светли характеристики. От по-близките само брат ми и един от първите ми братовчеди са руси и синеоки. При мен от светлото е останало само общият тен и русолявата брада. На брат ми синът е по-светло рус и синеок, но това е защото и снаха ми е светла влахкиня. Лапето на първия братовчед е като цигане - носят се слухове, че в рода на момата имало цинцарка... все тая.

Та променят се нещата, но не в полза на рецесивните гени и мутациите.

---



Тема Re: Ха ха ха!нови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор tonza (минаващ)
Публикувано18.11.06 02:16



Не са двеста поколения. Много по-малко са. Отново казвам: "АКО изобщо..."

Па и аз го повтарям.





Тема Не ме интересува в какво вервашнови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор SpongeBob (Schwammkopf)
Публикувано18.11.06 15:10



Просто искам да обърна внимание на останалите участници, че не zнаеш и не раzбираш реални и проверими неща, като примерно колко е 2 и 2.

Случвало се е и преди ~ като се окаже че си пълен невежа, ти и подобните ти почвате да раzправяте как верата била важна. Зиеzи доколкото си спомянм преz 2004 твърдеше че 2 и 2 не е 4 поради простата причина че той вервал че не е.

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Re: Не ме интересува в какво вервашнови [re: SpongeBob]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано18.11.06 16:06



Просто искам да обърна внимание на останалите участници, че не zнаеш и не раzбираш реални и проверими неща

...които нито ти, нито ученоглавците, на които ВЕРВАШ, не можете да докажете. Това са фактите - рецитал на ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ, които с всяко следващо представление стават "ФАКТИ". Ама стават курец факти. Но за изразителното декламиране ти пиша шестица. Браво, моето момче, седни си.

Нема какво да обръщаш внимание на останалите участници. Те имат повече акъл от тебе. И на първолаците стана ясно, че си комплексарче, което не може да преживее, че съм доста по-ерудиран от тебе и стана практика да те затапвам по всякакви теми.
---
За финал: Зиези е прав.
В реалния живот 2 и 2 не е 4, а 4 -/+ Х, където Х=А+B+C..., а А, B, C и тъй нататък са ти редица подробности и обстоятелства, които неизменно се проявяват в реалността. Но един теоретик, който не е виждал дневна светлина няма как да знае тия неща, разбира се...



---


Тема Re: Не ме интересува в какво вервашнови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор SpongeBob (Schwammkopf)
Публикувано18.11.06 17:10



"Но един теоретик, който не е виждал дневна светлина няма как да знае тия неща, разбира се... "

И това ми го каzва Човека, дето твърдеше, че от скарлатина не можело да се раzболееш повече от един път и колко било zараzно като се обринеш, та не можело да се пускат децата на детска градина! ПредпоЧитам да не съм чак толкова ерудиран като тебе



Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Re: Не ме интересува в какво вервашнови [re: SpongeBob]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано18.11.06 17:26



От скарлатина втори път се разболяват самотни изключения. Изяснихме го при съответния спор. Дали ще пускаш децата си на детска градина с това заболяване, е въпрос по-скоро на морал. В България дори е назаконно. Нямам причина да смятам, че в Немция е позволено. Склонен съм да мисля, че диагнозата скарлатина е твоя измишльотина, а става дума за някакъв съвсем различен обрив, заради който са ти казали, че можеш да пускаш лапетата сред други лапета.

ПредпоЧитам да не съм чак толкова ерудиран като тебе

И да предпочиташ, това само с предпочитание не става. Много имаш да четеш. Както ученоглавски памфлети, ТАКА И ДРУГАТА СТРАНА - техните ученоглавски опоненти, за да си наясно с тези и контра-тези. Ама кво ти обяснявам тия работи... common sense са и самото им изтъкване е обида. Нема кво да те обиждам, справяш се сам с очернянето си.

---



Тема Re: Не ме интересува в какво вервашнови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор SpongeBob (Schwammkopf)
Публикувано18.11.06 17:47



Дъщеря ми е болна в момента от скарлатина zа трети път, иначе не бих се сетил zа ерудираните ти иzявления. Към момента има 7 раzлични щама и може спокойно да се раzболееш до 7 пъти. Скарлатината е zараzна до 24 часа след иzлиzане на обривите, след това е беzсмислено да проявяваш "морал" и да си държиш детето вкъщи.

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Re: Не ме интересува в какво вервашнови [re: SpongeBob]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано18.11.06 17:55



Явно немците казват скарлатина на нещо друго или ти правиш грешни преводи на диогнозата от бьоблингенски диалект на български.

Така или иначе не ми се мисли в какви условия живее това дете, за да се разболее три пъти от едно и също нещо. Милото.



---


Тема Re: Не ме интересува в какво вервашнови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор jove (железар)
Публикувано20.11.06 06:37



От скарлатина втори път се разболяват самотни изключения.

5-10%






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.