Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: СБОР на СЪМИШЛЕНИЦИТЕ ...нови [re: thorn]  
Автор starinarja (непознат )
Публикувано07.11.06 21:47



Дай ми някаква връзка по бележника

И още нещо -интересува ме къде и под какво заглавие е поместена публикацията на Асен Чилингиров за Именника /има я на втора страница в пост на мизиеца/.
Подозирам ,че е била публикувана във вестник Анти,но проверката ми не е дала резултат до сега.
Можеш ли да ми помогнеш ?



Тема Re: СБОР на СЪМИШЛЕНИЦИТЕ ...нови [re: koмитa]  
Автор starinarja (непознат )
Публикувано07.11.06 22:01



Ти не си мазохист ,ти си един мърсолко ,който се поведе по акъла на мизиеца и така и не разбра,че аз мога да си позволя забавлението да сляза до вашето равнище,но вие няма да достигнете моето ,поне във средносрочен план-10-15 години.

Хайде банни ме и тук,па бегай във клуб "македония"да отпуснеш душицата си....нали там е и Дунята на който съзнателно му даде възможност да си развява скудоумието из моя клуб.Хем той ще ти е благодарен..хем може най.-после да заслужиш значка ,фланелка и шапка с девиза ВМРО-БНД...при това безплатни

Изгреййй зора на свободааата

Тфу !



Тема Re: СБОР на СЪМИШЛЕНИЦИТЕ ...нови [re: starinar]  
Автор thorn (Краси)
Публикувано07.11.06 22:14



Пратил съм бележка. Впрочем майната и на политкоректността - forum.boinaslava.net



Тема Re: СБОР на СЪМИШЛЕНИЦИТЕ ...нови [re: Kaлипco]  
Автор cтapинapoт (непознат )
Публикувано07.11.06 23:16



Госпожо ,вероятно ще ви дам повод още веднъж да ми се нацупите,но се чувствам длъжен категорично да ви заявя, че малко ме е грижа какво мислите за мен.
1/ защото твърдите за моя милост че "Според мен/б.м.-според вас/ търсите провокации/аз-Старинар ?/"и хич не ви е дошло на ума да проверите как станах враг на Мизиеца...пардон на ВАШИЯ ЦАР./ооо добрия Иван ....оооо възпитания Иван,ооооо интелигентния Иван.... оооооо ..../

2/ защото извън НЕОБЯСНИМАТА ВИ И КРАЙНО НЕУМЕСТНА намеса в разговорката ни с "комита",поне мнението ви за за "античното население на Румъния"-гъдулки-славяни поставя въпроса който ще ви отправя-всъщност вие какво дирите във форум "история" ?

отговор А/-за да споделите свои мисли по един или друг исторически въпрос,да научите нещо ?

отговор Б/-за да туширате дивотиите на "Иван"с умилителни приказчици за разкаяние към вас

отговор В/да влезете в ролята на една особа,пак претендираща че е от женски пол/за съжаление забравих й ника/,която ,кой знае защо/ВЕЧЕ Е ЯСНО ЗАЩО /,постави през лятото на 2003 г.въпроса за клуб,членство и пр.който превърна форума в псевдоисторически "клуб" със затихващи функции с две основни послания на неговите лидери-"възпитания Иван" и "безпристрастния"... по ВМРО-овски Комита :-

І-кой не скача с автохтонци е изостанал ретрогдрад,пък и пълен е глупак.

ІІ-който не подържа ВМРО-то ,БНД –то ,той на два пъти е глупак и ще му запушеме устето


Защо ви споменавам за тази неприятна мен особа ? Защото като завоюва набързо симпатиите на новопоявилия се/ ! / куп "клубисти" с умилителни приказчици за това как тя ,нашенското девойче убаво ,битка е водило с разните ми там френски българомразци и след като изпълни целта си-ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ форум история в клуб история......изведнъж изчезна от виртуалния свят ..ей тъй на....изпари се ...престана да съществува

Вие смятате ли да се изпарите ?



Тема Re: СБОР на СЪМИШЛЕНИЦИТЕ ...нови [re: cтapинapoт]  
Автор thorn (Краси)
Публикувано07.11.06 23:57



Старинар, Мелиса не изчезна веднага, подвизаваше се в още два клуба поне, но накрая май я изгониха отвсякъде.



Тема Re: СБОР на СЪМИШЛЕНИЦИТЕ ...нови [re: thorn]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано08.11.06 00:21



абе и тук се мярна по едно време...
много поздрави от нея между другото. Мацката си я бива.



Facta, non verba!


Тема Re: СБОР на СЪМИШЛЕНИЦИТЕ ...нови [re: cтapинapoт]  
Автор Kaлипco (хубава)
Публикувано08.11.06 00:26



Ще ви отвърна в реда на поставените от вас въпроси. Дошло ми е на ума да проверя как сте се скарали с <Мизиеца>. Беше ми посочена темата с началото на пререканията ви. Поддържам мнението си, че поведението и на двама ви е непристойно. Страна по вашите спорове не искам да взимам. Познавам Стаменов- младши и родителите му от години и ми беше много болна общата му промяна и начина му на държание във вашия форум. Но той ме намери и ми се извини за нападките срещу етнографите, което вие не правите, а и продължавате да ме нападате без да ме познавате. Иван е <ооооо интелигентния Иван>, защото прояви разум да се вслуша в съвета ми. Обясних му, че амбициозно и способно момче като него не трябва само да си създава препятствия за вбъдеще. Поведението му тук винаги може да бъде използвано срещу него от такива като вас. Той обеща, че ще коригира поведението си, което не виждам като желание във вас. Начина по който се държите ви дискредитира автоматично пред мен и вески друг, който не толерира просташкото отношение към жените и въобще към хора,които не познава.
Мнението за връзката гъдулки- славяни не е мое, а е прието от всички етнографи. Ако вие докажете мнението на хърватските етнографи, че гъдулката е ползвана от античното население на Илирия, ще се радвам. Ако докажете нещо различно от доказаното мнение на етнограхите, също ще се радвам.
Имах кратко общуване с модератора на този форум и от него останах с впечатлението, че той също е вежливо и дори деликатно момче. Може да съм сгрешила, но мога да преценя кой се отнася уважително към останалите и кой ме напада, защото искам синовете ми да имат право да избират дали да постъпват в казарма. Не бих могла да имам различно мнение за вас, след като свързвам писаното от вас само със <сидеровизми> и <авторитаризъм>. Виждам, че тук ви уважават заради вашата ерудиция, но ви изгониха заради простащината ви. <ооооо интелигентния Иван> си осъзна същата грешка и пое ангажимент към мен, който знам че ще изпълни. Вие отказвате да се учите от грешките си, което може да бъде само във ваша вреда. Обмислям дали да се <изпаря> или да остана. Засега съм заинтригувана от трима души във форума и отвратена от <двама>. Ако не промените държанието си, ще станете трима на <трима>. Ще се <изпаря>, ако престана да виждам смислени дискусии и останат само личните нападки и простащината.

Редактирано от Kaлипco на 08.11.06 00:28.



Тема Re: СБОР на СЪМИШЛЕНИЦИТЕ ...нови [re: Kaлипco]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано08.11.06 00:34



аре на сбор дружина и стига кавги!



Facta, non verba!


Тема Re: СБОР на СЪМИШЛЕНИЦИТЕ ... [re: Last_Roman]  
Автор Kaлипco (хубава)
Публикувано08.11.06 00:40



Аз също съм за <сбора> в незадименото заведение и против кавгите! :)



Тема Re: СБОР на СЪМИШЛЕНИЦИТЕ ... [re: cтapинapoт]  
Автор arya__varta (непознат )
Публикувано08.11.06 01:33



кел ти файда от всичките знания(ако ги имаш изобщо) след като не можеш да ги осмислиш

първият признак по който се познава знаещия човек е неговата НЕПРИВЪРЗАНОСТ към каквато и да била теза или хипотеза

още древните са казали че човек колкото повече научава толкова повече разбира че нищо не знае

държанието ти показва точно обратното

тези фръцкания показват че нищо не знаеш и си обикновен пръцльо
никакъв респект за такива




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.