Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:32 30.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: Rex_Mysorum]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано10.11.06 23:50



Същият този спонджбоб, който тук се прави на пич, съм му чел постинги в Лингвистика, в които съвсем несвенливо напъжда хора от там.



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: SpongeBob]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано10.11.06 23:52



Като какъв се изживяваш? Виждал съм те как се държиш към инакомислещив Линвистика. Просто ги пъдиш и то не съвсем вежливо.



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: Rex_Mysorum]  
Автор SpongeBob (Schwammkopf)
Публикувано10.11.06 23:53



Оплачи се на мъдератора там и ще те те подкрепя...zиеzистичните глупости са просто умилителни и много ми липсв....така де, по принципни съображения.

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!! [re: koмитa]  
Автор SpongeBob (Schwammkopf)
Публикувано11.11.06 00:00



Не се особено схватлив, но аz съм търпелив. Encore une fois: Tи си тука да предлагаш услуга. Услугата се каzва модериране и всички трябва да са доволни от нея. Иначе нема смисъл. Твойта услуга прилича на соц. продавачка в гастроном~тия дето не са ти симпатични ги обслужваш, ама оzъбено и така че да им отще да паzаруват пак. Просто беzвкусно, ама карай, важното е да държиш властта.

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!! [re: koмитa]  
Автор Лил ()
Публикувано11.11.06 00:07



Не, определено не си демон и наживо си много симпатичен, но тук в клуба очевидно не можеш да се справиш с отговорностите на модератора. Правилникът отдавна не се спазва, но освен това не спазвош дори и обявени от теб принципи: първо бановете ще се гласуват демократично, а междувременно бан получават арияварта и старинар само защото са казали нещо не особено ласкаво за теб. Страхувам се, че дори да имаш доброто желание клубът да се възроди, нещата са безвъзвратно отекли и взаимоотношенията са изключително натегнати, атмосферата скандалджийска, модерирането е на основа на лични симпатии и симпатии към определени идеологии, а последното нещо, за което се говори в клуб История, е за история - всичко това до голяма степен заради липсата на модериране или непоследователното такова през последните 2 години.



Тема Да си говорим Истините [re: koмитa]  
Автор Rex_Mysorum (Йоан Мизийски)
Публикувано11.11.06 00:11



Немската гъба е ясна. Много съжалявам, че не си пазя личната кореспонденция с него. Виж, Лилка и Трънчо още са на твърдия ми (диск).

Ще е интересно да се види колко уравновесени и човеколюбиви модератори ще бъдат.

Едно ще ти кажа:
Проблемът им не си ти, а аз!
Моя милост е вечно първи да задава контра-въпросите на мигрофилите и да им разваля комфорта. Ходих в техния външен от Дира форум и там нещата стоят така:

- Четох това от еди кой си. Много ми хареса и съм съгласен.

- Аз пък четох друг и той е на почти същото мнение.

Няма търкания, опозиция, сблъсъци на контрастни мнения. Снобария кой е чел най-много и ще издекламира заученото най-сладкодумно. Никой не мисли и не излиза от някакви релси и дефиниции от преди двеста години и миришещите на мухъл граници.

Проблемът им с теб е, че не ме ограничаваш, както им се иска. Освен ако не се увлека (нека припомня, че аз съм отнасял най-много банове от теб), а ако го правиш, се връщам. И пак си продължава по старому. Ако ме разкараш, няма да имат проблеми с тебе. Така си мисля поне.

Може и да се надценявам, но на два-три пъти зачезвах за по седмица или две и тогава клубът едва креташе. Предложението от преди месеци остава: Ако се появи мигрофилска тема, която да бие по интерес автохтонските, си събирам парцалките и АДИОС АМИГОС. И без това някои спорове с лабилни старчета излезнаха извън всякакви допустими норми на благоприличие. Той може да си остане провинциален ревизионист и критикар по форумите, но аз имам амбиции името ми тепърва да нашумява и то далеч извън тесните рамки на този клуб.
Позволих си волности, заради които не се гордея и не желая да се трупат още, които да ме следват цял живот като вързани за колана ми тенекии на конци.

Нямам нищо против да бъда разкаран, даже съм дал твърде лесен начин. Тяхната система е безумно сложна: 1) разкарваме комита - предателя 2) издигаме наша фигура 3) чакаме Рекса да се издъни 4) банираме го 5) о, щастие лелеяно!
Механично е издържано, но има и по-достойни и елементарни начини. Но те една оригинална хула срещу автохтонец не могат да измислят, аз съм седнал да чакам оригинални планове за превземане на Солун. Поне за Кубер и тактиката му да си бяха прочели... историци!

+ + +


Тема Re: Да си говорим Истинитенови [re: Rex_Mysorum]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано11.11.06 10:06



Горе-долу съм съгласен, докъм 80%.



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: Лил]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано11.11.06 10:24



Така, след като има над 5 човека, чиято единствена цел е да се занимават с личността на модератора и начина на модератарстване. Едно е да гледаш от едната страна, друго е да застанеш от другата. Когато застанеш от другата страна, разбираш че да спазваш правилата е просто невъзможно. Не съм параноик и гледам трезво на нещата, но поне 3 човека, съвсем целенасочено се занимават с провокации и манипулации из клуба, като за същото разполагат с неогпаничен брой айпита и доста свобозно време. Интересното е че се занимават със спорове с едни и същи хора и имат едни и същи претенции.
Да се възродял клубът казваш. До кое ниво да се възроди? До нивото от времето на Комар и Мелиса ли? Тогава когато ежедневно се затриваха по 5-6 исторически теми ли? Тогава когато нямаше ден в който да няма баннат заради изразяване на различни от техните исторически позиции ли? Тогва когато нямаше нередактирано мнение на автохтонец ли? Към това ли време да се връщаме? По мое време може и да е имало пристрастия, но по мое време не са се трили теми, независимо от историческото им съдържание!!! Не съм си позволявал да редактирам мнения, заради историческото им съдържание!!! Вкючително допусках и откровени антибългари, само за да се види другата гледна точка, оттатък границата. За останалото, прочети мнението на Йоан Мизийски, с което съм на 80% съгласен. Той ако е прав за нещо, е прав за това, че е изчезвал за по няколко месеци! И какво се случваше тогава? Ами просто имахме по 2-3 мнения на ден в клуба. А за нашия другар Крейг да говоря ли? Да припомням ли че Крейг имаше цели седмици, в които единствените му мнения бяха само и единствено заяждане с Йоан Мизийски? Това ли искате да е лицето на клуба?



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: SpongeBob]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано11.11.06 10:26



Теб лично с какво не съм те обслужил, та си толкова недоволен? Ааа, забравих, спрях да банвам Йоан Мизийски. Сещам се че като го прасвах по веднъж седмично ти бях много симпатичен, даже май си пишехме с теб по айсикюто.



Тема Re: Да си говорим Истинитенови [re: koмитa]  
Автор Йoaн_Mизийckи (готски еретик)
Публикувано11.11.06 13:19



Горе-долу съм съгласен, докъм 80%.

Не ми е нужно повече. Благодаря.

+ + +




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.