Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 30.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!! [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Rex_Mysorum (Йоан Мизийски)
Публикувано10.11.06 23:28



Казах КОНКРЕТЕН пример, лутомче недочело.
Кой е пуснал такава тема, кога и кога е била изтрита или нетолерирана другояче от комита?

+ + +



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!! [re: Rex_Mysorum]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано10.11.06 23:32



Каза конкретен и аз дадох конкретно назоавване.
Иначе как да дам линк към изтрита/несъществуваща тема?
Я, първо вие докажете обратното, че толерира подобни теми, пък после чакайте линк.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!! [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано10.11.06 23:35



Значи твърдиш, че съм трил исторчески теми, които не ми харесват?



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!! [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Rex_Mysorum (Йоан Мизийски)
Публикувано10.11.06 23:37



Иначе как да дам линк към изтрита/несъществуваща тема?

Не ти искам линк, а да ми припомниш такава тема. От две години, доста преди тебе, с кратки прекъсвания съм в клуба и непременно ще се сетя, ако ми кажеш кой какво е пускал и е било дялкано.
Аз мога да ти посоча теми през едни три месеца, когато с Комита сме се "бесили" и ругали заради един немалък период, в който автохтонната теза и производните на нея мнения бяха ограничавани до две на ден и трити като стой та гледай. И тогава дори модераторът не беше инциатор, а същите тия, дето сега се правят на много механични модератори, а не чисти цензори.

Така че изобщо не ми разправяй, че Комита е твърдо за "траките са българи" и "българите са траки". Ако има някой, който трябва да реве срещу него, това сме автохтонистите със задна дата. Но поне аз не го правя, защото модераторът доста се промени към по-добро за изминалото време.

+ + +

Редактирано от Rex_Mysorum на 10.11.06 23:39.



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!! [re: Rex_Mysorum]  
Автор SpongeBob (Schwammkopf)
Публикувано10.11.06 23:40



Да гледаме бъдещето. Ако пусна тема "Общото между бъгарите и турците~много по малко от раzлките между тях", ще е в раzреz ли с новосведените укаzания>

Тук ще се защитава ИСТИНАТА и БЪЛГАРСКОТО! На който не му харесва, да си купува еднопосочен билет за клубовете Лингвистика, Политика, Цигани и Роми, Лява резба, Приятелство и другарство с Турция и Гърция

(справка да не давам линк > врътни колелцето 20 санитма нагоре)

Мерси zа отговора.

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!! [re: Rex_Mysorum]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано10.11.06 23:42



Тия същите, които сега говорят за правила, са същите, които триеха и банваха, само и единствено по идеологически причини, а именно-автохтонство. Борбата сега, няма що да се лъжем е същата-ограничаване на автохтонството. Същото се отнася и за родолюбието. Тук дълги години беше забранена темата Македония. Недай си Боже пък някой да говореше за патриотизъм. Биваше заклеймяван! Същите тези хора сега, реват като ощипани! И мога да ви уверя-все са си едни и същи от дълги, дълги години. Е, лагера им се увеличи с 2-3, но пък за тяхно нещастие се оказа че автохтонците с в този клуба се оказаха реално много хора, което и ги сащиса. И с течение на времето, виновен им станах аз.



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!! [re: SpongeBob]  
Автор Rex_Mysorum (Йоан Мизийски)
Публикувано10.11.06 23:43



Ако пусна тема "Общото между бъгарите и турците~много по малко от раzлките между тях", ще е в раzреz ли с новосведените укаzания>

Просто ще ме изплагиатстваш, защото на два пъти съм пускал тема по тоя въпрос. Едната беше озаглавена 1806-2006 и дори ти си я виждал, щото помня, че много ти хареса как сравнявам българите-чорбаджии и турците от старо време с българите-туркофили-политици и турците от ново време. Темата си е някъде в архива.

Ти също неведнъж си разправял съвсем НЕОГРАНИЧЕНО, че съвременна България е наследник на Отоманската империя. Кво се правиш на интересен или може би дидент?! Хех!

+ + +

Редактирано от Rex_Mysorum на 10.11.06 23:45.



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: SpongeBob]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано10.11.06 23:46



Манипулираш. Пускай си каквито щеш такива теми, но проблема не е в това, че ти ще пускаш такива теми. Проблема е че ВИЕ, не желаете АЗ и подобните ми, да пускаме теми в обратната посока. Нали Крейги? Ти някога бил ли си ограничаван? Бил ли си някога ограничаван питам???



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: koмитa]  
Автор Rex_Mysorum (Йоан Мизийски)
Публикувано10.11.06 23:48



Цялата работа е ясна. Плуралистичните и механични модератори и постоянни пребиваващи в Лингвистика ме банираха, само защото подкрепих мнението на Зиези, че ЕЖ и ЗЕЛКА са доказани тракийски думи. Даже мнението не беше негово, а на акад. Владимир Георгиев. Мен също ме пропъдиха с обяснението: "националист". Тъй като съм националист, имам бан в гнездото на осите и до днес. Всякакви по-нататъшни коментари са излишни.

+ + +



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: Rex_Mysorum]  
Автор SpongeBob (Schwammkopf)
Публикувано10.11.06 23:48



ОК. Точно това исках да чуя~ и точно като автор на такива иzявления съм в идеалната поzиция да кажа че не се чувствам толериран.

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.