Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПИТАЙТЕ ДЯДО ГОСПОД  
Автордядo ГOCПOД (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 12:47



ТОЙ ще ви каже:

Вие не сте нито славяни, нито тюрки, нито хуни, нито техни наследници - и генетически и духовно и културно.
Защитниците на славянската теза, по същество са руски шпиони.
Защитниците на тюркската теза, по същество са турско-американски шпиони.
Защитниците на хунската теория по същество са апологети на грабителския принцип и същевременно - осъществители на този принцип на българска земя.

Ще рече: днешните "изследвания и разработки" по българска история, с малки изключения, са продиктувани от настоящи хищни интереси и мераци. Външни и вътрешни - пак така, както в недалечното комунистическо минало. И изцяло обслужват тези интереси. Затова споменатите "изследвания и разработки" и участващите в тях български помагачи изцяло се финансират и дирижират от едно или друго чуждо разузнаване.
Затуй: Не търсете белезите на своя произход ТАМ! Не търсете никое обяснение ТАМ! А търсете тези белези в останките на своята днешна и древна национална култура - в песни и танци, в легенди и предания, в народно изкуство и занаяти, в нрави и обичаи... и в техните съвременни продължения, ако има такива. И няма да мине много време и всички вие ще се преродите и преобразите в истински българи - наследници на древен и славен народ - и в МОИ блудни чада, след дълги странствания и изпитания, завърнали се най-после при МЕН!

Ваш дядо Господ, който отново стана българин



Тема Re: Аминнови [re: дядo ГOCПOД]  
АвторArient (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 19:50



Слава тебе, Господи, да е свето име твое ... (по-нататък не знам). Към кой точно клуб да се запиша, когато покълнат словата твои в душата ми и започнат да дават плод, защото тежък ще да е той за самотната ми душа и за слабия ми ум. И как да дам знак за света, Господи, че е узрял вече плода български и съм станал аз, Господи, вече истински българин. Да си острижа ли русата коса и аз да блесна като Слави Трифонов? - Може. Да си избода ли сините очи (цветните лещи скъпи ми се виждат) та да не може никой със славянин да ме обърка. Туй виж не може. Очите ми трябват още.
Да ти кажа, "господи", прав си за всичко, което си рекъл или ще изречеш. Съгласен съм с тебе, ама аз съм българче и ще си ходя по моята пътека. Туй ни е проблема на нас - истинските българи. Всеки си ходи по своята пътека.



Тема Re: Аминнови [re: Arient]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано04.06.02 22:42



Аллах да умножи дните ти, чадо. И аз като българин съм си хванал собствена пътека - да изпия един малък коняк и да си легна в шибаното легло.
Амин.



Тема Slava tebe Gospodiнови [re: дядo ГOCПOД]  
АвторBvlgari (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 07:54



Az otkoga im go kazvam tova, no te sa hora zabludeni. Dobre che i Gospod im go kaza, barem Nego poslushat. Ela Gospodi i vrakarai stadoto si v pravija pyt.

Aliluja Aliluja Aliluuuuja



Тема Re: Чадо, ти като истински ..нови [re: AK47M]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано05.06.02 09:53



българин требваше да извикаш МГто, а не да си смучеш сам коняка... Това на алкохолизъм намирисва Поне заставай пред огледалото.. наздраве Калашник.. по бива



Тема Re: ПИТАЙТЕ ДЯДО ГОСПОДнови [re: дядo ГOCПOД]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано12.06.02 15:08



Аз като руски шпионин мога да ти кажа ,че не си първият господ,няма да си и последният.А общото между всички вас е че заменяте липсата на знания и невежеството си, със елементарен ,ограничен и праволинеен егоцентризъм.Мислите си че земята е създадена да се върти около вас.Да ама не.Защото руските шпиони имаме далеч по важни дела за решаване.Имаме огромна граница с Китай и икономически интереси там(и винаги сме ги имали).Така че за нас е далеч по важно да изскарваме китайците че са славяни(индийците ,японците и ескимосите тоже):) Също имаме интереси в Япония,Индия,Авганистан и още около 20 съседни нам страни (с около 2-3 млрд.население)и три океана.С две думи да те открехна ,че България изобщо не я бръснем за слива,понимаеш?
От друга страна нашите КаГеБейски шпиони и комунисти локализирани в България, бяха следните:
1.Кирил и Методий -създателите на славянската азбука
2.Патриарх Евтимий -главният и разпространител за България.
3.Княз Борис 1 -покръстител и защитник на славянството.
3.Цар Симеон 1- Цар и самодържец на българи ,славяни и гърци.
4.Отец Паисий Хилендарски - написал и разпространил История Славяно-Българская ,лично по поръка на ЦК на КПСС и разработка в щабквартирата на КГБ, Лубянка в Кремъл.
5.Софроний Врачански-помощник шпионин и заместник на Паисий.
6.П.Р.Славейков
7.Петър Берон
8.Васил Левски
9.Иван Вазов
10.Георги Бенковски
.....
...
Списъка става много дълъг.Общото между тях е че всики те са видни комунистически проруски шпиони,видни застъпници на панславенизма в България.Мдаам :)
Абе вместо да ти обяснявам надълго и нашироко,що просто не земеш да се гръмнеш ,ам?

Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности




Тема Прости му Господинови [re: Иcтopиka]  
Авторлoвeц нa мъpтви дyши (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 22:19



Прости му Господи, той не е виновен, виновни са тези, които са го изтървали.



Тема Re: А бе, той Калашниканови [re: MG42]  
Автор Arient ()
Публикувано13.06.02 09:00



изглежда има "руска жилка" ама или не я осъзнава или не ще да си признае. Ей гледай, с Калашник се разхожда(из клубовете), коняка си пие с огледало, на украинки налита, на "руски долари" му мирише бизнеса .... . Сигурно от време на време праща по тираджиите устното послание - "Передай в Москве, я жив, здоров. Майор в разведки - Калашников". А тука ни хвърля прах в очите и се прави на пещерняк-антикомунист.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.

Редактирано от Arient на 13.06.02 09:17.



Тема Re: Не се знаенови [re: лoвeц нa мъpтви дyши]  
Автор Arient ()
Публикувано13.06.02 09:27



кой кого е изтървал, дали господ него или той господа. Има някаква бъркотия в райските селения и изглежда се дължи на пребиваването на Историка там, защото: 1.ангелите вече зовяли господа с "Другарю Господ"; 2. Господ все бързал за партийни събрания; 3. Бог нямало.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.


Тема Re: ПИТАЙТЕ ДЯДО ГОСПОДнови [re: дядo ГOCПOД]  
Автор Лъчeзapнa (съзнание)
Публикувано14.06.02 03:27



Ех, кога намина да ви видя кво прайте - още не сте издиплили въпросите сме ли славяни, сме ли българи .
Хе хе хе. Хубава ни е историята, ма за кво ли друго ни служи, освен дърполичкане .

Я си признайте веднага. Поставям отвлечено-философски размишлювателен въпрос за личната ТИ полза от фактологична информираност относно нечие (конкретно бг) минало .


П.С. Дядо Боже, прости ми, че точно твойта тема опропастявам .



Тема Re: Един прост отговор.нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Arient ()
Публикувано14.06.02 11:50



Ако можеш, приеми го за философски. Опитваме се да блеснем в очите на опонентите. Но виждаме само собственото си сиение.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.


Тема Re: А бе, той Калашниканови [re: Arient]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано14.06.02 17:50



Разкрит съм. Всичко е вярно. Пропусна само руската гимназия, дето я завърших навремето.



Тема Re: Един прост отговор.нови [re: Arient]  
Автор Лъчeзapнa (съзнание)
Публикувано14.06.02 19:25



Мммм, само толкова ли . Аз се надявах да кажеш колко много си усвоил от големите изминали събития, прилагайки в настоящето и градейки точни позиции на отговорност за бъдеще... (Ихаа - и аз да се порадвам на чие сияние беше ;).

Хайде поздравче на всички ! И другарски си опонирайте, тавариши :)



Тема Re: Прости му Господинови [re: лoвeц нa мъpтви дyши]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано15.06.02 23:13



всеки олигофрен може да изръси фраза као тази:
"Прости му Господи, той не е виновен, виновни са тези, които са го изтървали."
Виж да отговори по същество на твърдението ми точка по точка и да опонира ,никой не може,убеден съм :) Работата е там че КГБ сме толкова велики, че си играем с България и с нейната хуманно-ценностно-европейска ориентация(каквото и да значи това) ,както си поискаме.Нарочно си създаваме крупни дальневосточние събития,с единственната цел да отклоним вниманието на врагът,че именно България е нашата цел.Мдаам ,така си е. Как иначе ще ми обясните факта например ,че другаря Пайсий написа "История Славяно-Българская " ,ам? Ами много просто бе,той е руски шпионин,при това комунист ,сталинист ,кагебист и служител на Шесто в Българска Държавна Сигурност едновременно.

Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности




Тема Re: Прости му Господинови [re: Иcтopиka]  
Авторлoвeц нa мъpтви дyши (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 11:40



Предлагам на всички комплексари като тези, които ръсят простотии от рода на: "Наше дело правое! Мы победим!" да си заврат в задния проход нещо по обемисто и да стоят по 23 часа в денощието така. Така и шансът им, да се излекуват от своите вродени комплекси и да пораснат в собствените си очи, може да стане наистина голям.



Тема Re: Прости му Господинови [re: лoвeц нa мъpтви дyши]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано17.06.02 19:57



Що, ти така ли се лекуваш? Разбрахме че фразата от сигнатурата ми , много здраво ти бърка отзад ,може би по 25 часа в денонощието :) Продължавам лечението ти,виж я пак:





Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности




Тема Re: А бе, той Калашниканови [re: AK47M]  
Автор Arient ()
Публикувано17.06.02 21:30



Нали трябва да ти оставя нещто с което да можеш да сътрудничиш на разследването. Брои се за смекчаващо вината обстоятелство.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.


Тема Re: Един прост отговор.нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Arient ()
Публикувано17.06.02 21:35



И аз очаквах повече от твоето сияние, ала не би. Може би следващия път ще ни огрее повече. Дори си самото "Лъчезарна" е многообещаващо.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.