Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Един прост отговор.нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Arient ()
Публикувано14.06.02 11:50



Ако можеш, приеми го за философски. Опитваме се да блеснем в очите на опонентите. Но виждаме само собственото си сиение.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.


Тема Re: А бе, той Калашниканови [re: Arient]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано14.06.02 17:50



Разкрит съм. Всичко е вярно. Пропусна само руската гимназия, дето я завърших навремето.



Тема Re: Един прост отговор.нови [re: Arient]  
Автор Лъчeзapнa (съзнание)
Публикувано14.06.02 19:25



Мммм, само толкова ли . Аз се надявах да кажеш колко много си усвоил от големите изминали събития, прилагайки в настоящето и градейки точни позиции на отговорност за бъдеще... (Ихаа - и аз да се порадвам на чие сияние беше ;).

Хайде поздравче на всички ! И другарски си опонирайте, тавариши :)



Тема Re: Прости му Господинови [re: лoвeц нa мъpтви дyши]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано15.06.02 23:13



всеки олигофрен може да изръси фраза као тази:
"Прости му Господи, той не е виновен, виновни са тези, които са го изтървали."
Виж да отговори по същество на твърдението ми точка по точка и да опонира ,никой не може,убеден съм :) Работата е там че КГБ сме толкова велики, че си играем с България и с нейната хуманно-ценностно-европейска ориентация(каквото и да значи това) ,както си поискаме.Нарочно си създаваме крупни дальневосточние събития,с единственната цел да отклоним вниманието на врагът,че именно България е нашата цел.Мдаам ,така си е. Как иначе ще ми обясните факта например ,че другаря Пайсий написа "История Славяно-Българская " ,ам? Ами много просто бе,той е руски шпионин,при това комунист ,сталинист ,кагебист и служител на Шесто в Българска Държавна Сигурност едновременно.

Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности




Тема Re: Прости му Господинови [re: Иcтopиka]  
Авторлoвeц нa мъpтви дyши (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 11:40



Предлагам на всички комплексари като тези, които ръсят простотии от рода на: "Наше дело правое! Мы победим!" да си заврат в задния проход нещо по обемисто и да стоят по 23 часа в денощието така. Така и шансът им, да се излекуват от своите вродени комплекси и да пораснат в собствените си очи, може да стане наистина голям.



Тема Re: Прости му Господинови [re: лoвeц нa мъpтви дyши]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано17.06.02 19:57



Що, ти така ли се лекуваш? Разбрахме че фразата от сигнатурата ми , много здраво ти бърка отзад ,може би по 25 часа в денонощието :) Продължавам лечението ти,виж я пак:





Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности




Тема Re: А бе, той Калашниканови [re: AK47M]  
Автор Arient ()
Публикувано17.06.02 21:30



Нали трябва да ти оставя нещто с което да можеш да сътрудничиш на разследването. Брои се за смекчаващо вината обстоятелство.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.


Тема Re: Един прост отговор.нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Arient ()
Публикувано17.06.02 21:35



И аз очаквах повече от твоето сияние, ала не би. Може би следващия път ще ни огрее повече. Дори си самото "Лъчезарна" е многообещаващо.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.