Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 26.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: За начинаещинови [re: pitbull]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано21.09.07 22:52



smartcomgps



Тема Re: За начинаещинови [re: Zappo]  
Авторhttp://s3.bg.bitefight.org/c.p (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 23:52



http://s3.bg.bitefight.org/c.php?uid=65349



Тема Re: За начинаещинови [re: http://s3.bg.bitefig]  
Автор Jefff (скитник)
Публикувано30.09.07 12:26



Здравейте.
Скоро ще си купувам GPS. На пръв поглед съм се спрял на Etrex Legend или Etrex Vista.

Интересува ме как се представят като чувствителност (ще го ползвам предимно за туризъм и е желателно да не губи сигнал дори в гъсти гори и дерета).



Тема Re: За начинаещинови [re: Zappo]  
Автор anjelik (непознат )
Публикувано02.10.07 12:06



Здравей!
И аз искам да си купя гпс, но се чудя дали да си спестя известна сума, като се спра на модел, който запаметява 500 waypoints вместо 1000. В интернет има планински маршрути с по 700 waypoints, дали ще мога да ги кача на гпс, който има до 500 waypoints за един маршрут



Тема Re: За начинаещинови [re: anjelik]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано02.10.07 22:29



ако е само за точки си вземи ГПС към ГСМ-а

всички програми работят с точки, а ГПС-а струва под 100 лв .



Тема Re: За начинаещинови [re: DTMF]  
Авторнoвo kyчe (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 11:09



Ами не е само въпроса в точките, искам да качвам карти с маршрути.
Не разбрах, все пак, ще мога ли да кача 700 точки върху картата след като модела, който избрах (гармин етрекс виста cx) дава 500 за маршрут.



Тема Re: За начинаещинови [re: Zappo]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 00:04



Възможно ли е ако имам даден адрес, да го задам и да получавам напътствия от GPSa?



Тема Re: За начинаещинови [re: Bлaдo]  
Авторnikirst (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 12:17



zdraveite,
predi nqkolko dni si vzeh Garmin nuvi610, vsichko e ok no, kato mu zadam marshrut do nqkyde si, me prekarva da vlizam v zabraneni ulici i da pravq narusheniq, ta pitam normalno li e .....i ot kade da si svalqm karti. kym ustroistvoto mi dadoha nqkakva karta no v neq nqma sela i po malki gradove
mersi predvaritelno



Тема Re: За начинаещинови [re: Zappo]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано19.11.07 21:48



dvoumq se mejdu 2 modela Garmin
1.Etrex Legend
2.Etrex Vista
Nujen mi e za tursene na koordinati i otkrivane na to4ki na zemi,a su6to bihte li mi obqsnili kak to4no se nabirat v gps to4kite i tqh ot skicite ot Agenciqta po kadastur li da polzvam i kak?
Blagodarq mnogo!



Тема И аз да попитам [re: Zappo]  
АвторTeo-9O (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 20:18



И аз да попитам
- какъв GPS да си купя ?
1. Ще го използвам в автомобил - с карти за България с градовете, Европа + източна.
2. И в яхта - с карта на Българското крайбрежие и Черно море.
Засега се заглеждам за по евтиния вариант за лаптоп Тошиба.
- Гармин GPS 18 for laptops
- и Garmin Mobile™ 10 for laptops

И по скъпите :

- ханд - Garmin-GPSMAP76CS
- Garmin GPSMAP 276C или 278C Hybrid Chart plotter which is enabled for both Marine & Land. - Не мога да разбера разликата м/у двата, защото терминологията не ми говори нищо.
(последните 2 модела ги продава една израелска фирма. Ще искат ли нашите бирници мито от тази страна)
Не съм имал до сега такова чудо и ми е мъглява материята.И се надявам на съвет от знаещите.
10х




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.