Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 18.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: За начинаещинови [re: Zappo]  
АвторDPD (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 19:11



Имам Гармин320С.При първо включване са му необходими около 4-5мин.
за "прихващане" на сателити, за да влезе в режим навигация.
Има ли средно време за локализиране на сателитите,
или това е проблем на ГПС-а?
При всяко следващо включване все по-бързо се справя с намирането на
сателити,но първото е свързано с доста дълго изчакване.
Благодаря за отговора!



Тема Re: За начинаещинови [re: Asterix]  
АвторCтaнимиp (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 17:55



Има устройства които са по-евтини и работят. Аз изполвам ТСМ Pocket PC има два модела с вградена антена и модел с антена за кола която се включва към запалката. цена 300-400лв в зависимост от модела. Това е джобен компютър който използва софтуер за Windows mobile 2003. Препоръчвам ти OziExplorerCE



Тема Re: За начинаещинови [re: Zappo]  
АвторCтaнимиp (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 18:12



Tърся CD за навигационната система на BMW 735, от къде да мога да намеря, сваля, или да си направя. Предполагам, че диска трябва да съдържа карти на България и някои градове. Как да ги сложа и в какъв формат?

Предварително Ви благодаря!



Тема GPSMAP 60, Magellan eXplorist 210нови [re: Zappo]  
Авторbyclops (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 15:59



Искам да си купя GPS с възможност за слагане на потребителски карти. Ще го използвам предимно за туризъм. От наличните варианти май ще избирам между GPSMAP 60, eXplorist 210 и Alan Map 500.

Кой бихте ми препоръчали? Не съм склонен да дам 800+ лв за нещо от сорта на GPSMAP 60Cх. За сега съм се спрял на eXplorist 210, тъй като има подобна на GPSMAP 60 фунционалност при по-ниска цена. От друга страна се притеснявам дали 22 Мб памет са достатъчни да поберат детайлна карта?



Тема Re: GPSMAP 60, Magellan eXplorist 210нови [re: byclops]  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано01.09.06 11:42



Подобна функционалност е силно казано.
Нито един от моделите не е актуален за момента, но се замисли за eTrex Legend Cx, който е с 10 долара по-скъп от Map60. Какво печелиш:

1. MicroSD чип
2. Цветен дисплей
3. Компактен, за разлика от серията 60
4. Нов модел

"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
===

===

Редактирано от TUONO на 01.09.06 11:44.



Тема Re: GPSMAP 60, Magellan eXplorist 210нови [re: TUONO]  
Авторbyclops (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 13:59



Мда... мисля че точно това ми трябва:)

Благодаря за съвета!



Тема писмонови [re: Zappo]  
Автор lLBOVEsin ()
Публикувано05.09.06 21:11



Вие сте супер!Кажете ми как да инсталирам програмата за земното кълбо?



Тема Re: писмонови [re: lLBOVEsin]  
Автор ZappoМодератор (оптимист)
Публикувано08.09.06 11:59



Сигурно имаш в предвид

?





Тема Re: За начинаещинови [re: Zappo]  
АвторHoв фeн (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 17:23



Здравейте, подариха ми един палмтоп PalmOne ZIRE31. Освен инсталационния диск няма никакъв друг софтуер. Започнах да му търся приложение и прерових писаното в българските сайтове. След това открих в eBay GPS приемник за $100 (http://store.stellussystems.com StarNet SDIO GPS for Palm & Pocket). Моля някой, който е пробвал тази комбинация да си каже мнението, за да не се окаже, че пришивам балтон към копче, което са ми подарили.



Тема Re: За начинаещинови [re: Zappo]  
Автор milak (непознат )
Публикувано27.11.06 21:52



Здравейте, откраднаха ми джи пи еса ГАРМИН от Геотрейд. В Геотрейде ми казаха , че не може да се проследи каде е? Обявих го в полицията. Можете ли да ми помогнете да го открия? Полицията ме пита как да го открият?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.