Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 26.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re:Mapsourse i nRouteнови [re: ivan]  
Автор burningice (непознат )
Публикувано18.06.08 09:14



nRoute да не е програма адекватна на MapSource, защото на кабела пише че първо трябва да качиш драйверите и тогава да се включва



Тема Re:Mapsourseнови [re: burningice]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано13.07.08 00:09



Сдобих се с Етрекс Виста, но не мога да кача карта на апарата; моля обяснете как става това?





Тема Re:Mapsourseнови [re: DDD]  
АвторДДД (Нерегистриран)
Публикувано13.07.08 00:34



С MapSource качвам тракове и точки, но карта не мога. Къде е проблема?



Тема Re: Въпрос за R700нови [re: Zappo]  
Автор Kuncher (непознат )
Публикувано11.08.08 13:20



Здрасти! Имам от скоро R700 и се интересувам от SW за корекция/Upgrade на заложените в апарата карти, ПОИ и т.н
10х



Тема Re: За начинаещинови [re: Zappo]  
Авторztod (Нерегистриран)
Публикувано29.12.08 21:10



Извинявам се предварително - знам, че въпросът е дискутиран и преди, но някои от посочваните линкове отдавна не са валидни. Ползвам GPS-и от 4-5 години, но досега винаги съм инсталирал готови за целта набори карти. Сега за първи път се сблъсках с проблема инсталиране на .img файл в Мапсорса. Имам под ръка Gmaptool, Cgpsmapper и MapsettoolKit, опитах се да извърша много внимателно стъпките и действията, описвани и в този клуб, както и във форума на Офроуд-България, но явно не правя нещо както трябва, защото резултатът е меко казано нулев. В тази връзка моля за помощ, като предварително благодаря.



Тема Re: За начинаещинови [re: ztod]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано30.12.08 01:10



имг не беше ли за крайното устройство, а ексе файла за мапсорс?
Или искате по трудния начин,завършения продукт да го върнете в начална фаза?



Тема Re: За начинаещинови [re: DTMF]  
Авторztod (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 09:47



именно, крайния продукт за устройството да върна във вид за ползване в Мапсорса. Благодаря предварително.



Тема Re: За начинаещинови [re: ztod]  
АвторDa Luz (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 11:41



ами със Cgpsmapper и MapsettoolKit трябва да стане - поне аз така си интегрирам в мапсорса карти създадени от мен.

трябва да укажеш пътеките до имг-файла и сгпсмапера, да чекнеш "инстал ин мапсорс" . Трябва и да попълниш Famili ID и други неща ...знам ли кое точно пропускаш



Тема Re: За начинаещинови [re: Zappo]  
Автор papx (непознат )
Публикувано08.01.09 18:02



Здравейте,

попадна ми becker 7977 и естествено няма карта за България
някои може ли да ме упъти от каде да сваля такава ?
Благодаря предварително



Тема Re: За начинаещи [re: Zappo]  
АвторEoree (Нерегистриран)
Публикувано12.04.09 13:00



Zdraveite,kupih predi 2 dni Sony nav-u 83,vaprosat mi e ima li nqkakav shans da se kachi karta na Evropa.Gps-a e s karta na Iberiiskiq p-ov1Blagodarq






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.