Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 16.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Торта с тиквен кремнови [re: c@t]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано22.11.13 13:08



по въпроса с тиквата нямам какво да кажа, че проядох едва преди две-три години и то само печена и то само с пласт захар върху парченцето, който се изяжда с 2 милиметра пласт тиква и после пак така - 2мм захар с 2 мм тиква - до кората

, обаче минавам да изкажа уважение към паяците.


и да направиш догодина пак - за helloween например



Тема Re: Торта с тиквен кремнови [re: тpънчeтo]  
Автор c@t ()
Публикувано23.11.13 02:07



Мерси, тези мафини бяха за есенния базар в училище. Имаше меню-карта, наименованията бяха ужасни, видях само едно ястие с тиква - кюфтета от тиква и мисля че булгур и магданоз. Изядох половин кюфте, големи са колкото топче за тенис на маса.

Бих хапнала тиква, много я харесвам, дори само така печена, да не е правена специално на нещо.

Уф тая вечер преядох със суши, ще ми трябват поне две години докато ям пак. Усеща се като камък в стомаха ми, макар и да не се забелязва отвън. Сигурно съм изяла повече от пловин килограм и това ми е храната за целия ден





Тема Re: Торта с тиквен кремнови [re: c@t]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано26.11.13 00:02



С уавасаби или без?:))))

Той този стики райс наистина застава като топка в стомаха.



Тема Re: Торта с тиквен кремнови [re: c@t]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано26.11.13 10:08



на мен самата отношението ми към суши ми е особено - харесвам го, но не мога да преям с него
за разлика от другите ми любими неща - с тях мога да се понатъпча





Тема Re: Торта с тиквен кремнови [re: Monica123]  
Автор c@t ()
Публикувано26.11.13 18:48



Без, и без джинджер, без соя сос, макар че имахме всичко на масата. Тези пикантни добавки и дипове са вкусни, но стомаха ми нямаше даги понесе.

Имахме all you can eat, аз ядох само нещата, които ми харесват, не съм фенка на азиатската храна, но суши като футо инари и маки със сусам, и скаридите ги ям. За всичко останало суши не ме търсете



Боо, там порциите са по 2 нигири в малка чинийка. Понякога не са еднакви и заедно с едно, което обичам маше и нигири с прясна риба тон. Вярвай ми, едва не я върнах обратно, добре че малко преди това казах че ще се поогледам наоколо и изчезнах в тоаетната.
Наче ресторанта е супер, пригатвят храната пред гостите по средата в кръгъл бар.



Тема Re: Торта с тиквен кремнови [re: тpънчeтo]  
Автор c@t ()
Публикувано26.11.13 18:51



Какво обичаш да тъпчеш ?



Аз мога да ям торти до пръсване, а суши ям като позабравя как е било последния път



Тема Re: Торта с тиквен кремнови [re: c@t]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано26.11.13 23:18



Ако тортата е хубава, по мой свкус и аромати.........не ме питай как бих се натъпкала аз:)





Тема Re: Торта с тиквен кремнови [re: c@t]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано26.11.13 23:27



Суши боут му викат тука на такъв тип ресторанти.

Ами аз без сосовете не ги много харесва.
2 нигири не знам какво е ?

Ама то сушито е за мезе не е за наяждане. И се разтиква с бяло винце!



Тема Re: Торта с тиквен кремнови [re: Monica123]  
Автор c@t ()
Публикувано27.11.13 00:06



Да, но със суши се наяжда много бързо, затова в този ресторант порциите са по две в малки чинийки.


Тук има нигири

Футомаки са големите ролета, вкусни са, недостатъка им е че са големи

Не знам какво творение е, но е вкусно.
Имаше веган - кайма за хлебчета, но мисля че тук няма да е интересна.



Тема Re: Торта с тиквен кремнови [re: c@t]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано27.11.13 00:27



Незнаех, че се казва "нигири". Иначе това е руло с листа от водорасли предполагам.А рибата е сьомга.Само бялото незнам какво . Неврвам да са сложили крема сиремне. макар, че със сьомгата е върха!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.