Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: Crrafterr]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано07.08.21 11:16



Ами ако не е Радев?
Който и да е,
НЕ на президентска република! Не на авторитарна власт!
Един ли ще преценява и решава какви закони да се приемат?
Сената за какво ще е?
Ние не сме сащ. Не сме и русия.
Дай добър пример с президентска република с нашите размери, че да повярвам.

Ние сме 5 млн с право на глас и не можем да се разберем какво искаме.

Забрана от saksun


Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано07.08.21 11:18



Баш!!!

Забрана от saksun


Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: pishmangreek]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано07.08.21 11:20



Добре. Да обобщим: Аз съм тъп и прост, дебел и неглиже, хоби ми е да ходя на гости неканен където изяждам и изпивам всичко, после взимам пари и не ги връщам.Имам пропуски в образованието и възпитанието. (Нещо пропуснах ли?)
Ти си умна, красива, интелигентна, грамотна с перфектно възпитание , богата до неудобство (няма лошо) и т.н.
И к'во? Ми нищо!

Пишеше куп глупости без да ме познаваш лично. - защо куп глупости? Инфото сама си го снесла в клуба, сърди се на себе си. Пък, ако чак толкова си се фрапирала. Извинявам се публично. Щом си пък чак толкова докачлива, извинявай, бъди жива и здрава , желая ти щастлив живот и пачки по стотачки.

Нещо друго дължа ли Ви. моля?





Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.08.21 11:21



Какви партии... Първата политическа сила такава ли би била без Славчо, последната - без Манолова? Какво ще се излюпи от борбата между тях, Бареков ли?


Сравни и програмните документи, дано откриеш 10 разлики.
Рискът народът да си хареса чучело е еднакъв, но изпълнителна власт под крилото на президент е далеч по-оперативна от сегашната система. Пак има контролни институции, спирачки, коректори и т.н. в лицето на парламент, агенции, съд и пр.



Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: pishmangreek]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.08.21 11:25



Между другото точно нашите малки размери са основен аргумент в полза на президентска република.

Остави класическия пример със САЩ и Франция. Масовият пример е Латинска Америка, Азия и Африка.

Президентска република НЕ означава авторитарна власт по презумпция. Авторитаризмът не е априорен дори в конституционните европейски монархии (Андора, Белгия, Великобритания, Дания, Испания, Лихтенщайн, Люксембург, Монако, Норвегия, Нидерландия, Швеция). В дълбока грешка си в това отношение.

Между другото, след Освобождението българите си търсим (и намираме) цар - въпреки че Левски с чистата и свята република е още съвсем пресен...

Редактирано от Crrafterr на 07.08.21 11:30.



Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.08.21 11:34



Между другото точно нашите малки размери са основен аргумент в полза на президентска република.

Няма лошо, но ако помня добре, процедурата трябва първо да мине пред мнозинство от 240 избрани депутати, а после пред мнозинство от 400 избрани депутати, които първите 240 са гласували да се сберат с едничката цел - закриваме парламента.

в тези жеги, докато чиляк си обгрижва доматиту, какви ли не илюзии му хрумват.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun

Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: Noy BG]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано07.08.21 12:02



Класически Тъпак.
Сигурно пишкаш седнал щото не можеш да улучиш.

Забрана от saksun


Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: pishmangreek]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано07.08.21 12:06



Съжалявам Слънчице, но трябва да те оставя за малко. Ще ми липсваш... И не пикая прав или седнал, а легнал, щото съм дебел и трудно подвижен. Нали така!





Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: alisalisa]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано07.08.21 12:07



Дано по-малко са с такива илюзии, щото нещата не вървят на добре с такова мислене.
Имай предвид, че Геврека е в медиите и нищо чудно да се вдигне такава пропаганда и простия народ се върже!

Забрана от saksun


Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: Noy BG]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано07.08.21 12:10



Още можеш да се излагаш. Още малко и никой няма да иска да му присъстваш на КК.

Забрана от saksun



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.