Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: Naglets]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.08.21 12:45



Тц. Във външната съм пълна дупка.

А сега може да напишеш ПОСЛЕДНАТА СИ ДУМА - тръгвам на село. Ще мога да реагирам чак след час!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: tartarianeyes]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано08.08.21 13:17



Да, аз помня само 80-те, но родителите ми бяха родени 29-та и 37-ма. Но да, има го оня як момент, когато двама спорят какво било по соца и говорят за различни периоди. С теб обаче не мисля, че имаме съществено противоречие тук, а несъщественото е по-скоро от различен личен опит и нагласа.
---
Като прочетох Геврека, та се присетих как около средата на 90-те една приятелка покрай друга обща позната беше станала член на една от партиите в СДС с цел не политическа дейност и издигане, а лични контакти и познанства. Иначе си беше гласоподавателка пак на СДС. Та на скамейките не са непременно върли кариеристи хамелеони, има всякакви варианти - идеалисти, по приятелска линия и всякакви междинни, може дори аполитични и нечленове.

”...и тогава може би
облаче ще полети
и турчето ще засвири на цигулка...”


Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано08.08.21 14:21



За Пловдив ли каза, че тръгваш?

Питам, за да знам какво да резервирам :)

WALL·E


Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано08.08.21 14:28



Че то аз не разбирам от никаква политика.

Интересното ще е в тези си роли да се видим отстрани какви ги плещим.

Ще е смешно за всичките почитатели на дърленето в клуба.

WALL·E


Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.08.21 15:58



Много поздрави, нашият е Сьодер.





Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: pishmangreek]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.08.21 16:01



Защо наричаш емигрантите цигани?

Всеки има право да живее както и където му харесва.

Ще ти ги кажа така - ние сме 4 батовчеда, 3-ма не живеем в България. И 4-та сме високо образовани.



Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: parvaty]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано08.08.21 22:15



...нашият е Сьодер.
Мож да е ваш, ама няма да го бъде.


Освен ако...
Пробвай да отцепиш Баварско от Райха, тогава може и да стане.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: 2biri]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.08.21 05:14



един говори за малки пишки...друг често хвърля в пространството упрек за импотентници и чикиджии...
някой демонстрира къщи и финансови средства...друг постоянно пищи, че всички имат повече от него...
един се хвали кого ебал...друг се обявява за дискретен, но слага обяви с предложения за валкирии и свирки с женени, неженени, непознати, познати

.
един се тупа в гърдите, че има имоти....друг се оплаква, че женен любовник се върнал при бременна жена и не му купил къща...или имот закупен и на негово име,наложило се да се продаде...


и възпитатели, и нравоучители, всякакви си имаме..жив клуб.
не съм като тях Минке се е правило...

а Татяна Дончева наистина е забавна с вида си понякога...и въпреки това ми е симпатична...
предполагам, че препратката надолу е към мен

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: pishmangreek]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.08.21 05:17



И аз не искам. Но и Бойко не го искам. В никакъв случай!

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.08.21 08:21



ЛЕЛЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Интервю с Петър Илиев (водещ министър и вице на Славчо, беше спряган първо той за новия премиер, по едно време за министър МВР, сега май е вице и правосъден или нещо такова) - в "Здравей, България" - моля ви, изтеглете си го след малко!! Такава арогантна простащина!!!

Все съм обичала да казвам "Аз казах ли ви" (относно малкото зло), обаче този път съм НАПРАВО УЖАСЕНА и не искам да съм била права!!

Струва ми се, че ТАЗИ тв поява на този тип предреши гласуването в сряда... ако някоя партия, която и да е, подкрепи ТОВА правителство - значи да си плюе на фасона тотално и завинаги.

(Една от дреболиите - почетен консул на Барбадос - ТАМОШНОТО правителство предложило на България тази длъжност за този катил, ГЕРБ му бавили 2 години документите и ги придвижило СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА ГОЛЕМИЯ КАТИЛ РАДЕВ - при Огнян Герджиков....

)

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 09.08.21 08:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.