Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: tartarianeyes]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано07.08.21 02:08



Няма да стане. Ако Радев е в основата за президентска република ще се надигне огромна протестна вълна. По-голяма от тази против Бойко.

Забрана от saksun


Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: e ta]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано07.08.21 05:05



Видях грешката, но нарочно не редактирах.
Ама как звучи, а




научи се да чакаш

Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано07.08.21 05:08



Всичко по реда си




научи се да чакаш

Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.08.21 09:09



Ми да се върви - аз съм фен на монархията, но като не може, и президентска република става.

Изключително съм изненадана, четейки последните ти про-президентско-републикански уклони...



Да, за човек, който не само не зачита понятието “народопсихология”, но и всячески се старае да доказва НЕсъществането му - е разбираемо.

Да, за човек, доста склонен да теоретизира и правейки го - да забравя реалностите - също е разбираемо.

Но въпреки всичко винаги съм си мислела, че все пак си човек на здравия разум.

И си блъскам главата КАК Е ВЪЗМОЖНО точно в този момент, точно след последните избори, гарнирани с последните социологически проучвания относно доверието в политиците, върху което наблегнах в онази си тема за суверена - ти още може дори и теоритично да допускаш, че президентска република би била печеливш ход У НАС .

Човек, този президент нали трябва да го изберат СЪЩИТЕ ТЕЗИ ХОРА, които имат най-голямо доверие (измежду партийните лидери) на Слави и Бойко, а като цяло - огромен процент на Радев??

Питам се наистина - ДОКОГА интелигентните хора в България (не само в клубеца) ще стъпят на земята и ще направят връзка между теориите и реалността?

Сега се замислям - дали пък ИМЕННО тази липса не стои в дъното на всичките ни нещастия? Защото онези, които практично са “в час” с реакциите и “багажа” на българския избирател - се възползват ОТЛИЧНО и управляват по 15 години, а умниците си гризат ноктите по кабинетите и умуват върху теоретичните си анализи...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано07.08.21 09:41



ти още може дори и теоритично да допускаш, че президентска република би била печеливш ход У НАС . - Уни, прекрасно те разбирам и си съвършено права, но на теория. На практика от народа не зависи абсолютно нищо. Изпускаш най - същественото, а именно , че от 30+ години сме колония на англо-саксонците, евро-атланици и пр. отрепки. Територия от която се смучат само ресурси с никому ненужна човешка маса. Див капитализъм и нищо повече. Някой спомена слугинаж и е прав! Вярвам, че ме разбра въпреки хаотичния ми изказ.





Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: pishmangreek]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано07.08.21 09:45



Няма да стане. Ако Радев е в основата за президентска република ще се надигне огромна протестна вълна. По-голяма от тази против Бойко. - и какво? Решили ли са зад океана да стане, ще стане. Ако не е Радев, друг ще сложат и пак ще е тяхното...





Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: Noy BG]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.08.21 09:54



Изпускаш най - същественото, а именно , че от 30+ години сме колония на англо-саксонците, евро-атланици и пр. отрепки. Територия от която се смучат само ресурси с никому ненужна човешка маса.

Така или иначе - си гласуваме президентите и партиите ДОНЯКЪДЕ сами.

Или конспирираш, че "дългата ръка" на англо-саксонците ще фалшифицира и президентските ни избори?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: Noy BG]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано07.08.21 10:00



Решили ли са зад океана да стане, ще стане. Ако не е Радев, друг ще сложат и пак ще е тяхното...


Глупости на търкалета.

Ама от тъп пожарникар не очаквам кадърни разсъждения.



Забрана от saksun

Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: pishmangreek]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано07.08.21 10:11



Е хубаво де, твоето мнение го знам и малко или много го уважавам. Но не сме само аз и ти тук, нали. Колкото хора, толкова мнения, нали така.





Тема Re: Пламен Николов - мишка отвсякъде!нови [re: pishmangreek]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.08.21 10:18



За мишка не знам, но има мазен и нечистоплътен емоционално вид.. “такъв премиер България не е имала”.. и дано да няма щото леле..

Някак му липсва мъжко излъчване.. преди сто години в една от тайфите по Лозенец имаше един тип, страшно луд, любимия му лаф беше “какво ми се хилиш като п@тка в розови гащи”.. та като го видях тоз и се сетих за онзи..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.