Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема the wind of change  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.06.21 11:32



Най-мракобесната организация в света спира част от цензурата срещу т. нар. конспиративни теории - естествено, след като вече стана напълно ясно че истината не може по никакъв начин да се скрие



ледът се пука, господа съдебни заседатели, както би казал синът на турския поданник, Остап-Сулейман-Берта-Мария-Бендер-бей



естествено, това е само началото, все още си остава тоталната цензура срещу всеки осмелил се да зададе въпрос по повод глобалното затопляне, климатична дерегулация или както сега се нарича, затоплистите му сменят името периодично, понеже реалността упорито отказва да се подчини на теориите им за предстоящата глобална катастрофа, от която всички ще умрем и единственото ни спасение са електрическите автонобили, фотопанелите и безкрайните полета от вятърни мелници


все още безмилостно се цензурира всяко въпросче каква е логиката да борим това смъртоносно затопляне със замяна на настоящите стотици милиони автомобили със стотици милиони нови електрически автомобили, които замърсяват много повече при производството си и с които се рискува да останем без ток когато всички едновременно ги включат да ги зареждат ... или пък защо всички управляващи се юрнаха да борят баш въглеродния двуокис, който не само че не е отровен или опасен, ами е дори жизнено необходим за живота на планетата и т.н. и т.н. - все още всичко това са извънредно опасни въпроси на извънредно опасни конспиратори и които сигурно след някоя и друга година също ще се окажат че е имало смисъл да бъдат задавани, когато започне да спира тока или се свършат извънредно редките метали, необходими за батериите на елекрическите автомобили и които извънредно отровни материали се копаят ръчно в мини из африка, доста от които мини използват деца за тази извънредно вредна работа срещу жълти стотинки ...

нейсе, да се раздваме и на малкото, което ни е отпуснато, да се радват всички тези, на които са им били изтрити фейсбук акаунтите, щото са питали абе как така след като тази лаборатория е на едва няколко километра от пазара за прилепи, как така никой от тези учЕни, които толкова бързо и лесно стигнаха до пазара, как пък никой не се сети да вдигне глава и да погледне към лабораторията за свръх опасни изследвания, която по пълна случайност се занимава с нАучно изследване точно на смъртоносните коронавируси и още по-случайно работи по програма за тяхното оптимизиране да се разпространяват по-лесно у хората (само за мирни цели естествено)




Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 12:08



радвам се, че си пак тук



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор 741 ()
Публикувано15.06.21 12:14



Трябва най-накрая да си направя и аз една регистрация в това нещо, щото като няма кой да ме изцензурира и да ми закрие акаунт, направо непълноценен почвам да се чувствам сред останалите :))



Тема Re: the wind of changeнови [re: 741]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 12:17



преди това си направи и друга поща





Тема Re: the wind of changeнови [re: snowprincess]  
Автор 741 ()
Публикувано15.06.21 12:21



Защо, какво се случва с пощата?

От любопитство питам, не съм тръгнал да правя регистрацията :)



Тема Re: the wind of changeнови [re: 741]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано15.06.21 12:21



ако не пишеш на английски и не спориш с глупаци никакъв шанс да те изцензурира, така и ще си умреш онеправдан




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано15.06.21 12:41



"Facebook Banned 1.3 Billion Accounts Over Three Months To Combat ‘Fake’ And ‘Harmful’
Content"... по време на злополучните президентски избори.

Колегата Reverend Кенет Коуплънд се присмива на медиите след изборите.
"Медиите казаха - какво? Че Джо Байдън бил избран за президент? Ха-ха-ха!"



Kenneth Copeland laughs after Biden's victory. (Ha-ha-ha HEAVY METAL REMIX)



Отстранени са също така повече от 200 000 ъкаунта свързани с ваксинната
колебливост, много от тях съдържащи лични отзиви и коментари на пострадали
от инжекциите, или техните близки и роднини.

Колегата Коуплънд проклина вируса.





Тема Re: the wind of changeнови [re: 741]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 12:45



мисля, че така поне част от контактите си ще скриеш

но какъвто стар или нов номер си вкараш в телефона, веднага ще ти покажат профила му и ще ти кажат, че може би го познаваш, ще ти кажат колко общи познати имате, всякаква информация кой къде пил кафе, пекъл си дупето или пазарувал, кой за коя партия е, няма значение дали на лекар или брокер си звънял
ако е там, ще ти излезе

но който е конспиратор го триеха, блокираха, илизаха банери с предупреждения, не виждаш публикации и коментари, хората отново се търсеха и беше много интересно надиграване с "факт-чекърите"
сега уж вече няма да е така

няма да разбереш, ако не пробваш



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.06.21 14:03



Много готино пишеш


истината не може по никакъв начин да се скрие - и неистината също. Трябва двете да се бият на ринга, а не да се присъждат служебни победи.



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.06.21 14:15



Е, фейкбук....
Там редовно ми трият постове, или ме блокират, без да съм споменала и с буква ковид, пандемия, или заговор срещу човечеството.

Като гледам причините, оставам с впечатление, че там са сбрани от кол и вЪже, цедилките им са петзачетри.

Социални мрежи, какво да искаме.


научи се да чакаш

Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано15.06.21 14:16



Аз опитах да потърся малко повече информация, когато Борис Джонсън каза че е получил подобен доклад от английското разузнаване(че вирусът е лабораторно създаден).
Отказаха ме изречения от сорта на "The change follows a Wall Street Journal report that US intelligence sources believe there is some evidence to warrant further investigation of the “lab leak” theory."
Някакви доказателства за възможна човешка намеса, дрън дрън дрън, и според мен после направо споменават и "доказателствата" - трима души се разболяли в Уханска лаборатория.
Това ми обяснява и продължението на изказването на Борис Джонсън ... "но аз продължава да смятам, че с най-голяма вероятност вирусът е пренесен от животни"

Не знаех, че ФБ цензурира разговори по темата, странна и глупава работа, егати, защо пък го правят... Понеже се опитвам да търся здравия смисъл, вероятно обяснението е че стопират настроения на омраза към Китай и китайците. Още по-смешно, егати - фб ще формира настроенията към Китай.

За борбата с човешката намеса в глобалното затопляне съм с теб, човече. Глобусът Марс също се затопля- и там ли е от човешката намеса?

Електрическите коли, обаче може да се окажат полезно нещо. Може даже да се окажат най-полезното в последните десетилетия. Имам предвид - силния натиск, който оказват върху търсенето на ново поколение акумулатори. Едни качествено нови батерии ще направят революция в обществото. Представи си да имаш комфорта на енергийната и коминукационна осигуреност в джунглата, саваната, на наколко жилище край безлюден остров или в хималайските селца? Може да се стигне до изчезването на градовете, защо не?


Аз много ги чакам тези батерии



Тема Re: the wind of changeнови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.06.21 14:28



Може да се стигне до изчезването на градовете, защо не?

От началото на 80-те го чакам това, откак прочетох "Градът" на Саймък. И онова заболяване чакам да се появи, страхът да излезеш от убежището си.



Тема Re: the wind of changeнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано15.06.21 14:38



Аз не го помня, може и да не съм го чел(което е трудно допускане- страшна читанка бях).
За мен, в моята глава двете крайности са в Стоманените пещери vs Голото слънце на Айзък Азимов. Тях чел ли си ги ти? Много добро криминале, как не са го надушили още за филми?!



Тема Re: the wind of changeнови [re: Green Light]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 14:44













Тема Re: the wind of changeнови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 14:49







Тема Re: the wind of changeнови [re: Crrafterr]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.06.21 16:11



истината рано или късно ще излезе наяве, каквато и да е тя:



засега неоспоримите факти са

- има лаборатория, занимаваща се с най-опасния клас биологически експерименти, и тази лаборатория е в района, където казаха, че е започнала панемията и тя се занимава с експерименти с коровавируси и това на никой не му прави впечатления в продължение на почти 6 месеца

- никой не ебава да търси нулевия пациент, нещо задължително при всяка епидемия, всички мигом се съгласиха с официалната версия на китайската компартия - а ние поне знам от първа ръка как лъже всяка компартия

- за наличието на лабораторията в Ухан се разбра с голямо закъснение, чак когато цензурата из Интернет осъзна, че е безсилна пред "враждебните напълно погрешни конспираторски слухове" и официалните медии с половин уста признаха за наличието на въпросната лаборатория, в която се въртят проекти, финансирани от френски и американски пари (покрай френските пари се спомена официално и името на съпругът на френската министърка на здравеопазването, която пък по случайност през януари 2020 забрани предписването и продажбата на хидроксихлорокин във Франция)

- след като се разбра за наличието на тази лаборатория, извършваща кой знае какви и колко незаконни експерименти, при това с помощта на американски и френски пари, веднага беше категорично отречена възможността че пандемията може да има връзка с лабораторията и наложено вето и цензура над всяка идея, че пандемията може да има връзка с лабораторията

- излезла дори нАучна статия, че вирусът немал бил нищо общо с тази лаборатория, само че сега се оказва, че писалият статията нАучен колектив бил на хранилка в същата лаборатория

- чичко Тръмп комай бил поръчал разследване, което навремето не стигнало до никъде, щото навремето беше супер геройство да не се ебава президента, сега се чува че дедо Байдън го бил поръчал същото разследване наново



- сричащият доктор Тедрос от СЗО също бил поръчал разследване от независими експерти, които не били допуснати до вътрешността на лабораторията. Експертите били попитали абе вие случайно да имате прилепи в тази лаборатория, онези казали не, и експертите си тръгнали, написвайки заключение, че няма нищо нередно в тази лаборатория

да, ама едни от съвсем малкото истински журналисти направили елементарен сърч и изкопали видео с клетки с прилепи в съответната лаборатория


- със сигурност сте чули за имейлите на доктор Фаучи - мириканския главен експерт в борбата с пандемията, по който целия свят се води - някой се досетил да му поиска служебните имейли по закона за свобода на информацията - вижда се че самият доктор Фаучи е дал едни яки пари на една фондация, която пък дала част от същите тези пари за въпросните изследвания как да се военизира коронавируса, в имейлите му има куп интересни дискусии с разни хора, които бая уплашено му докладват за това, какво става в лабораторията и че нещата вървят на зле



а пък въпросният доктор Фаучи се знае че е направил навремето много яки пари, когато е пробутал провалилото се на тестове с животни лекарство против рак AZT за лечението на тогавашната пандемия от СПИН - сами можете да си намерите инфото в интернет за което

бай дъ уей, "пандемията" от СПИН подозрително много прибича на тази от коронавируса - СПИН не е болест а набор от симптоми, дължащи се на срината имунна система, КОВИД е подобно нещо, нито СПИН-ския, нито сегашния сарсков2 не са били изолирани - научна статия с това нещо не съществува, има и още паралели, но да не разводняваме темата


та като се вижда как медиите, политиците и цензурите неохотно остъпват сантиметър по сантиметър пред изобличаващите факти и с половин уста започват да си признават това, което е било осмивано и заклеймявано, няма просто начин да няма нещо гнило в тази лаборатория


а дали някога ще научим цялата истина, това е друг въпрос



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.06.21 16:29



Спри да ползваш фейсбук, инстаграм и т.н. и никой няма да те трие. Аз го направих и сега целия нет е пред мен. Има предостатъчно местенца дето можеш да си пишеш квото ти е на душа





Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.06.21 16:30



засега неоспоримите факти са

- има лаборатория, занимаваща се с най-опасния клас биологически експерименти, и тази лаборатория е в района, където казаха, че е започнала панемията и тя се занимава с експерименти с коровавируси


И неоспоримите факти свършват до тук.

Аве, каквото и впечатление да прави това, кажи, как точно ще разследват в Китай тяхна лаборатория на тяхна територия? Китай подписвал ли е някакви джелезни международни договори, според които, ако нещо се размирише в държавата им, едно целокупно международно войнство ще довтаса да разследва, разпитва и да обръща дюшеци, докато намери улика, пък бай китаец само ще стои отстрани и ще мига на парцали?

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya


Тема Re: the wind of changeнови [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.06.21 16:33



едно целокупно международно войнство ще довтаса да разследва, разпитва и да обръща дюшеци, докато намери улика, пък бай китаец само ще стои отстрани и ще мига на парцали?

Смеят ли. Китайците никога не биха позволили намеса на тяхна територия. Достатъчно големи и силни са, за да си отстояват позициите - квито и да са те и никой не може да им каже копче. Освен да им налагат някакви санкции са напълно безсилни.



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.06.21 16:35



Всъщност имах предвид истината по принцип, за най-различни области. Последното, за което бих помислил, е за онзи вирус

Много по-интересен ми е въпросът със затоплянето и CO2, а и за актуалните за цензуриране теми като педерастия, значението на черния живот и съществуването на бинарен пол.



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 16:36



спин започнал след ваксинация





Тема Re: the wind of changeнови [re: Crrafterr]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 16:40



а за плоската земя





Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано15.06.21 16:48



Бре, бре бедни ми Дарки

,
изненада ме с тази тема. Мислех те за умерено ехиден циник, ами ти ще излезеш романтик мечтател.
Нищожното човече от ФБ не прави нищо щото е получил проблясъци на съвест. Той просто изпълнява заръките на политическите му господари, които му пазят гърба. Е вярно че докато е в поза партер (сещаш се). Прави всичко за да мине най-леко при разследването на ИТ монополистите. Може би си пропусна .

Редактирано от Metropolis на 15.06.21 16:56.



Тема Re: the wind of changeнови [re: Crrafterr]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.06.21 16:56



еми явно е, че ни работят от много места едновременно

- пандемия - ограничения, цензура, сринати бизнеси, работене от къщи, депресирани хора, скок на самоубийствата, уволнени и публично съсипани хора, които се опитват да се противопоставят на очевидната лудост

- глобално затопляне - ограничения, цензура, преебани бизнеси, депресирани хора (на запад и в щатите е пълно с хора, които наистина вярват че съвсем скоро всички ще умрем по особено гаден начин поради затоплянето), уволнени и публично съсипани хора, които се опитват да се противопоставят на очевидната лудост

- джендърство, политкоректност, насилствено налагане нов начин на поведение в обществото и яростна цензура на всяко различно мнение - да си бял и да си мъж е престъпление, трябва да бъдеш лекуван, да се извиняваш и най-вече да си траеш, ако си такъв - като резултат имаме милиони депресирани момчета и млади мъже, объркани момичета, уволнени и публично съсипани хора, които се опитват да се противопоставят на очевидната лудост ... е погледни тука какво става, ще ти се стъжни живота:




има и други направления, по които ни работят, но те не са толкова очевидни - идеята е ясна, всички ще бъдем заробени в тоталитарна система от технократски вид, пред която комунистическата казарма ще ни се струва волна в разходка парка



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.06.21 16:56



Какъв wind, какви changes...? Не моа те разбера, Дарки?



Каква цензура, какъв фейсбук...? К`во ме засяга "цензурата", та аз тоя Фейсбук даже не го познавам. Той от къде е, какво работи?
Бива ли толкова думи, за нещо дето може и без него?



Тема Re: the wind of changeнови [re: Metropolis]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.06.21 17:01



нищожното дето го наричаш човече, забрани достъпа до нищожната си мрежа на действащия президент на съединените щати - кой според тебе е по-вероятно да ни управлява в действителност, Биг Тек и Биг Фарма или избраните от народа политици?



Тема Re: the wind of changeнови [re: LAMBl]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.06.21 17:04



хубаво, кажи за световния ресет тогава какво се чува из коридорите на вашта банка





Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано15.06.21 17:04



Ами Дарки проблема е глобален да. Най-добре е да те управлява жена ти,

ако не с е справяш сам.



Тема Re: the wind of changeнови [re: Metropolis]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.06.21 17:18



Трудно ми е да ти следя мисълта, имаш нещо лично против мен или какво? Да, проблемът е глобален, съгласен съм. Ако не ти се занимава с него щото е глобален, недей да пишеш в темата, пълно е наоколо с теми от локално значение по които можеш да дадеш компетентното си мнение.



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.06.21 19:34



А защо рисет?


Какво ти е направил светът, та ще го рисетваш?



Тема Re: the wind of changeнови [re: snowprincess]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.06.21 19:41



Има теми, по които едната мрежа като цензурира, появява се друга и трети и четвърта. Никой не успя да задържи патент върху технологиите за нетуъркинг.
Така че, като е притиснат фейсбук от множество гласове, цъфнали другаде, започва да отстъпва.

То и в живота е така. Ако споделя с някой фанатик от "Боец", че САЩ вкараха Магнитски не от добро сърце, загрижени за нашата корупция, а като асиметрична реакция на натиска от ЕС за визова реципрочност, или като асиметричен натиск срещу позицията ни с Македония - няма да ме чуе. Съответно намирам друго, който пък ще ми каже "има доста резон в това".



Тема Re: the wind of changeнови [re: Crrafterr]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 20:13



законът ще се приложи във всяка страна по света



Тема Re: the wind of changeнови [re: snowprincess]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.06.21 22:12



Разбира се, особено и първо спрямо Русия.



Тема Re: the wind of changeнови [re: Crrafterr]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 22:45



в тази война играят заедно
да не мислиш, че за русия няма списък
путин ще се погрижи





Тема Re: the wind of changeнови [re: snowprincess]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.06.21 23:09



Какъвто и жаргон да се крие зад white hat, нека войната между истини и неистини да бъде студена, не гореща.



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано15.06.21 23:23



ледът се пука, господа съдебни заседатели, както би казал синът на турския поданник, Остап-Сулейман-Берта-Мария-Бендер-бей



в крайна сметка, никой не може да спре реката. е, изтеглил си клечката, да се появиш в това време. всеки с клечката си...
иначе конспираторите си имат мястото...контра-опорка на твърдите прагматици...
един умен конспиратор и един умен прагматик би трябвало да се уравняват някак...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано15.06.21 23:51



И преди съм казвал, че от завишените нива на въглероден диоксид ще спечели само и единствено природата, тоест флората, а оттам – фауната.

Въпросът не е дали, а кога – ще заработят ядреносливащите електроцентрали (fusion power). В това е бъдещето. Не мога да кажа кога, защото аз може или може и да не съм жив да видя такава централа работеща, но знам, че рискът от инциденти а ла Чернобил за тях е де факто нула.

Толкова по контролираното ядрено сливане, т.е. по сливащата енергия. Вярвате или не – ще я бъде. Самият факт, че имаме източник на енергия от ядрено сливане – Слънцето – е достатъчен да приемем, че ние се и ще продължим да я ползваме. Била тя от соларни ферми или просто от ветрени централи.

Цензурата настрана – аз ползвам Фейсбук само като албумче за снимки и в краен случай, за да споделя някоя шега – темата ти е изключително сериозна.

Първо, глобалното затопляне е факт:



Какво казва тази графика?! Че с натрупването на парникови газове (били те CO2, CO – кравешка пръдня – или каквото и да било друго) енергията, която прониква през атмосферата, се задържа в нея, с което планетката ни става все повече и повече венероподобна. Това всички го знаем.

Индустриалната революция – тази основа на капитализма – е да достигне своето плато към края на този век:



Отсега ти казвам колко млрд. ще е асимптотата на човешката популация – 12.

Защо?! Защото е една дузина хиляди милиони. Така е още от римско време.





Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано16.06.21 01:38



В отговор на:

истината рано или късно ще излезе наяве, каквато и да е тя:




Ха-ха,

Вярвате или не, обаче вирусите си еволюират самички и без намесата на човека.

В отговор на:

СПИН не е болест...




Точно така! СПИН е Синдром на Придобита Имунна Недостатъчност (AIDS – Акауайърт ИмуноДефишънси СИндръм), който се причинява от Човешки Имунодефицитен Вирус (ЧИВ; HIV – Хюмън Имунодефишънси Вайръс), следователно не е болест, а синдром!

Разбира се, СПИН е лабораторно оръжие също така, както COVID-19 е!

Впрочем, ако не ви е известно, е отдавна известен на науката, блахахахахахахах...





Тема Re: the wind of changeнови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано16.06.21 01:51



цитирам:

An alternative view—unsupported by evidence—holds that unsafe medical practices in Africa during years following World War II, such as unsterile reuse of single-use syringes during mass vaccination, antibiotic, and anti-malaria treatment campaigns, were the initial vector that allowed the virus to adapt to humans and spread.

Тоест това, което казваш, не е подкрепено с доказателства. Сега остана да кажеш и че стъпването на Луната от американците е правено в някое холивудско мазе а ла песента на Ред Хот Чили Пепърс Калифорникейшън, мухахахахахахахахахах





Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.06.21 02:00



Абе къде се пъхаш с твойте уиндове.



Не чу ли какво са се разбрали днес Урсула и Джо? До края на следващата година две трети от СВЕТОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ трябва да бъде ваксинирано!!!

Какви уиндове, какви 5 лева...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: the wind of changeнови [re: Crrafterr]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано16.06.21 08:39



елитите се смениха в тази война, Геврек
за много хора ще е горещо, нали прочете закона - ще загубят пари, имоти, свобода и живот
щом започнаха да излизат списъци, значи войната е приключила
истината ще започне да излиза малко по малко и всички ще бъдат в шок



Тема Re: the wind of changeнови [re: UnicaDonna]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.06.21 09:27



Да, защото ваксините са напълно безопасни и това е непоклатима истина. Затова когато някой умре след като е бил ваксиниран, всички доктори единодушно елиминират ваксината като причина, тъй като тя е напълно безопасна, нали самият Джо Байдън го каза, и поради това ваксината не може да е причина за смъртта, търсят се "генетични фактори" и разни подбни абракадабри за обяснение и смъртния случай се регистрира като съвсем друго нещо, което пък доказва, че ваксините са напълно безопасни, защото по официални данни от тях никой не умира и не развива тежки симптоми. Тъй че давайте да ваксинираме цялото човечество, та да се отървем от проклетия вирус! А пък догодина сигурно ще се появи нов вирус, щото лабораторията в Ухан продължава да си работи и да си прави нАучните изследвания ...



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.06.21 09:40



Май усещам ирония

, но някой ако те прочете - може и да се присети, че е най-добре, след като вече поеха инерция, да вземат да заменят тайно това, в шишенцата, с некъф витамин, или физиологичен разтвор, и ХЕМ да ваксинират целия свят, ХЕМ наистина да е безопасно, ХЕМ да си надиплят трилиончетата.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: the wind of changeнови [re: zaphod]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано16.06.21 09:46



Я си сложи за профилна снимка не, не Хитлер, тази на сръбския герой Ратко Младич. Давай, давай.


Това не е нито пост на английски, нито спор с глупаци.
Опитай и кажи на другия ден какво е станало.



Тема Re: the wind of changeнови [re: Crrafterr]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано16.06.21 09:47



Викаш, трябва да убеждаваме плоскоземците, че земята е кръгла?)) Успех в начинанието!





Тема Re: the wind of changeнови [re: mangosutu-168725]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано16.06.21 10:05



Кире, плоскоземците имат много интересни въпроси, а отговор няма

един от тях е - самолетите с една и съща скорост ли летят на изток и запад

например - варна-софия софия-варна, разстоянието е едно и също, времето обявено за пристигане в двете посоки също, остава скоростта на самолета да разберем

някой от клуба дали знае



Тема Re: the wind of changeнови [re: UnicaDonna]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.06.21 10:20



Правилно си усетила иронията, напълно е възможно политиците да се ваксинират с физиологичен разтвор вместо ваксина, защото ваксината наистина е опасна и никой не може да каже колко е опасна, защото никой не изследва колко е опасна, защото никой не иска да признае, че ваксината е опасна - за да се изследва колко е опасна трябва първо да се признае, че тя е опасна, а тя по определение е безопасна, дори Джо Байдън го каза най-отговорно ... а като стана дума за отговорност, знае се публично, че ваксинопроизводителите бяха освободени от юридическа отговорност предвид извънредните обстоятелства, които принудиха ваксинопроизводителите да ускорят процеса на "откриването" на ваксината, прескачайки част от задължителните етапи, примерно тестовете върху животни. Директно преминаха върху хората преди да са тествали върху животни!

На теория ваксината би трябвало да остане в областта на рамото, където е инжектринана и там да бъде атакувана от имунната система, която да я обезвреди и да изгради съответния имунитет в процеса на обезвреждане на ваксината.

На практика се оказва, че в голям брой случаи ваксината не остава в областта на рамото, ами тръгва из тялото и отива в най-различни жизненоважни органи, най-вече в сърцето и мозъка и възпалението се случва там, вместо в рамото. Това е би трябвало да е хванато при тестовете с животни, но както вече стана дума, тези тестове са били прескочени предвид извънредността на ситуацията. Оказва се че соътветните отговорни лица са били предупредени за тази възможност, но те предвид извънредността на обстоятелствата и предвид пълната им освободеност от отговорност, са решили да продължат с поизводството на ваксините - поели са "пресметнат" риск (те реално нищо са рискували, а пък всеки спечелен ден им е носел милиарди печалби) с надеждата този риск да се окаже печеливш и предупрежденията да не се сбъднат ... по всичко личи че рискът им се е оказал губещ и ваксините са опасни, обаче на тях какво им дреме, нали си направиха милиардите напълно освободени от отговорност, това е най-печелившия бизнес удар на последните 5 хилядолетия

По тукашната официална телевизия наскоро споменаха че "жена под 40 години" е починала в следствие на Пфайзър май беше и по този случай преустановиха да слагат Пфайзър на лица под 40 години. Това мина като седемнайста новина за няма и трийсет секунди. Докато миналата година когато почина млада жена от ЦОЖИД, беше първа новина и няколко дена интервюираха семейството и ни занимаваха с трагедията. Не че не е трагедия да почине млада жена от ЦОЖИД, но и другото също е трагедия и е също толкова значимо за обществеността, колкото и първата трагедия - да се знае че колкото е опасен ЦОЖИДа, също толкова е опасно и е средството за справянето с него. Информацията за смъртта от ваксината беше представена по такъв начин, че да мине незабелязана, дори и тонът на говорителката беше напълно равен и нормален, все едно казва резултата от мача хърватска словения, вместо да използва резервирания за ЦОЖИДа напрегнат нервен тон на фона на кадри от реанимациите, последвани от интервюта на живо с мастити професори, които спешно да анализират по нАучному събитието.



Тема Re: the wind of changeнови [re: snowprincess]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано16.06.21 10:26



Не ме занимавай с глупости. Земята е плоска и това просто СЕ ВИЖДА.

А на идиотския ти въпрос за самолетите отговарям кратко: зависи от височината и посоката и скоростта на въздушните потоци на нея (височината). Обикновено джестрийновете са в посока от запад на изток, но има и меандрирания, участъци с обратна посока, а над полюса е обратно лете. Ама ако зимата стане летно, става страшна зима тук-там по УСА и Ойропа.
Тук спирам, без да продължа с разхода на гориво на Куру (екватора) и Байконур при РДУ.


Аз наистина те смятам за уникално тъпа, не си губи времето да ми сочиш очевидни неща, доказвайки ги с клипове от тубата.
Хубавото при вас, малоумниците-конспиратори, е че никога няма да разберете колко сте малоумни и причината за това е елементарна: малоумни сте.



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано16.06.21 10:52



Аве, някаква мисъл дали ще се появи някога в темите и постингите ти
или вече хептен си се отдал само на политическо говорене?

Чета, чета, ма то, няма нищо за четене.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya


Тема Re: the wind of changeнови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.06.21 11:06



за много хора ще е горещо, нали прочете закона - ще загубят пари, имоти, свобода и живот
щом започнаха да излизат списъци, значи войната е приключила
истината ще започне да излиза малко по малко и всички ще бъдат в шок


Виждам, че разумът е започнал да надделява у теб...



Преди се ангажираше с точни срокове - кое януари, кое април, кое август... Сега, гледам, се задоволяваш с БЪДЕЩЕ НЕОПРЕДЕЛЕНО.

Бяхме ли се хващали с теб на някакъв бас за някакъв срок, в който според тебе нещо щеше да се случи?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: the wind of changeнови [re: alisalisa]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.06.21 12:07



Здрави и прави хора умират от ваксините. Ако това е политика, то аз съм политик тогава. Има си официален сайт за докладване на ефектите от ваксините - VAERS - Vaccins adverse effects report system, който е така направен, че трябва да минеш през хиляда дисклеймъра дорде стигнеш до някакви данни. Графиката с починалите от ваксините през последните 30 години е от тип "хокеен стик" и може да се види по-лесно в тази дълга, но интересна статия, трябва да се скролнат няколко екрана ако ви мързи да четете:





Тема Re: the wind of changeнови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано16.06.21 13:11



не съм се хващала на бас с теб, Уни
на мен много ми се иска по-бързо да се случват нещата, но не съм измислила аз сценария в коя сцена какво да става
първо да преброят оттово рузултатите в няколко щата, после да се чуе кой е вкаран в затвора и екзекутиран, после да излязат решенията от съдебните дела за маски, тестове, локдауни и ваксини
после и за други неща да се разбере
време трябва, и търпение
едно по едно



Тема The Empire Strikes Backнови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано16.06.21 14:10



Don’t give in to the wind of change. That leads to the Dark Side!



Тема Re: The Empire Strikes Backнови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.06.21 14:31



1990 -


Follow the Moskva
Down to Gorky Park
Listening to the wind of change ...



2007 -
Humanity, auf wiedersehen
It's time to say goodbye, the party's over
As the laughter dies, an angel cries
Humanity, it's au revoir to your insanity …



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано17.06.21 21:00



Графиката с починалите от ваксините през последните 30 години е от тип "хокеен стик" и може да се види по-лесно в тази дълга, но интересна статия, трябва да се скролнат няколко екрана ако ви мързи да четете:

Каква е алтернативата им към този момент?



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.