Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: the wind of changeнови [re: snowprincess]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.06.21 19:41



Има теми, по които едната мрежа като цензурира, появява се друга и трети и четвърта. Никой не успя да задържи патент върху технологиите за нетуъркинг.
Така че, като е притиснат фейсбук от множество гласове, цъфнали другаде, започва да отстъпва.

То и в живота е така. Ако споделя с някой фанатик от "Боец", че САЩ вкараха Магнитски не от добро сърце, загрижени за нашата корупция, а като асиметрична реакция на натиска от ЕС за визова реципрочност, или като асиметричен натиск срещу позицията ни с Македония - няма да ме чуе. Съответно намирам друго, който пък ще ми каже "има доста резон в това".



Тема Re: the wind of changeнови [re: Crrafterr]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 20:13



законът ще се приложи във всяка страна по света



Тема Re: the wind of changeнови [re: snowprincess]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.06.21 22:12



Разбира се, особено и първо спрямо Русия.



Тема Re: the wind of changeнови [re: Crrafterr]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 22:45



в тази война играят заедно
да не мислиш, че за русия няма списък
путин ще се погрижи





Тема Re: the wind of changeнови [re: snowprincess]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.06.21 23:09



Какъвто и жаргон да се крие зад white hat, нека войната между истини и неистини да бъде студена, не гореща.



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано15.06.21 23:23



ледът се пука, господа съдебни заседатели, както би казал синът на турския поданник, Остап-Сулейман-Берта-Мария-Бендер-бей



в крайна сметка, никой не може да спре реката. е, изтеглил си клечката, да се появиш в това време. всеки с клечката си...
иначе конспираторите си имат мястото...контра-опорка на твърдите прагматици...
един умен конспиратор и един умен прагматик би трябвало да се уравняват някак...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано15.06.21 23:51



И преди съм казвал, че от завишените нива на въглероден диоксид ще спечели само и единствено природата, тоест флората, а оттам – фауната.

Въпросът не е дали, а кога – ще заработят ядреносливащите електроцентрали (fusion power). В това е бъдещето. Не мога да кажа кога, защото аз може или може и да не съм жив да видя такава централа работеща, но знам, че рискът от инциденти а ла Чернобил за тях е де факто нула.

Толкова по контролираното ядрено сливане, т.е. по сливащата енергия. Вярвате или не – ще я бъде. Самият факт, че имаме източник на енергия от ядрено сливане – Слънцето – е достатъчен да приемем, че ние се и ще продължим да я ползваме. Била тя от соларни ферми или просто от ветрени централи.

Цензурата настрана – аз ползвам Фейсбук само като албумче за снимки и в краен случай, за да споделя някоя шега – темата ти е изключително сериозна.

Първо, глобалното затопляне е факт:



Какво казва тази графика?! Че с натрупването на парникови газове (били те CO2, CO – кравешка пръдня – или каквото и да било друго) енергията, която прониква през атмосферата, се задържа в нея, с което планетката ни става все повече и повече венероподобна. Това всички го знаем.

Индустриалната революция – тази основа на капитализма – е да достигне своето плато към края на този век:



Отсега ти казвам колко млрд. ще е асимптотата на човешката популация – 12.

Защо?! Защото е една дузина хиляди милиони. Така е още от римско време.





Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано16.06.21 01:38



В отговор на:

истината рано или късно ще излезе наяве, каквато и да е тя:




Ха-ха,

Вярвате или не, обаче вирусите си еволюират самички и без намесата на човека.

В отговор на:

СПИН не е болест...




Точно така! СПИН е Синдром на Придобита Имунна Недостатъчност (AIDS – Акауайърт ИмуноДефишънси СИндръм), който се причинява от Човешки Имунодефицитен Вирус (ЧИВ; HIV – Хюмън Имунодефишънси Вайръс), следователно не е болест, а синдром!

Разбира се, СПИН е лабораторно оръжие също така, както COVID-19 е!

Впрочем, ако не ви е известно, е отдавна известен на науката, блахахахахахахах...





Тема Re: the wind of changeнови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано16.06.21 01:51



цитирам:

An alternative view—unsupported by evidence—holds that unsafe medical practices in Africa during years following World War II, such as unsterile reuse of single-use syringes during mass vaccination, antibiotic, and anti-malaria treatment campaigns, were the initial vector that allowed the virus to adapt to humans and spread.

Тоест това, което казваш, не е подкрепено с доказателства. Сега остана да кажеш и че стъпването на Луната от американците е правено в някое холивудско мазе а ла песента на Ред Хот Чили Пепърс Калифорникейшън, мухахахахахахахахахах





Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.06.21 02:00



Абе къде се пъхаш с твойте уиндове.



Не чу ли какво са се разбрали днес Урсула и Джо? До края на следващата година две трети от СВЕТОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ трябва да бъде ваксинирано!!!

Какви уиндове, какви 5 лева...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.