Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 16:36



спин започнал след ваксинация





Тема Re: the wind of changeнови [re: Crrafterr]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.21 16:40



а за плоската земя





Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано15.06.21 16:48



Бре, бре бедни ми Дарки

,
изненада ме с тази тема. Мислех те за умерено ехиден циник, ами ти ще излезеш романтик мечтател.
Нищожното човече от ФБ не прави нищо щото е получил проблясъци на съвест. Той просто изпълнява заръките на политическите му господари, които му пазят гърба. Е вярно че докато е в поза партер (сещаш се). Прави всичко за да мине най-леко при разследването на ИТ монополистите. Може би си пропусна .

Редактирано от Metropolis на 15.06.21 16:56.



Тема Re: the wind of changeнови [re: Crrafterr]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.06.21 16:56



еми явно е, че ни работят от много места едновременно

- пандемия - ограничения, цензура, сринати бизнеси, работене от къщи, депресирани хора, скок на самоубийствата, уволнени и публично съсипани хора, които се опитват да се противопоставят на очевидната лудост

- глобално затопляне - ограничения, цензура, преебани бизнеси, депресирани хора (на запад и в щатите е пълно с хора, които наистина вярват че съвсем скоро всички ще умрем по особено гаден начин поради затоплянето), уволнени и публично съсипани хора, които се опитват да се противопоставят на очевидната лудост

- джендърство, политкоректност, насилствено налагане нов начин на поведение в обществото и яростна цензура на всяко различно мнение - да си бял и да си мъж е престъпление, трябва да бъдеш лекуван, да се извиняваш и най-вече да си траеш, ако си такъв - като резултат имаме милиони депресирани момчета и млади мъже, объркани момичета, уволнени и публично съсипани хора, които се опитват да се противопоставят на очевидната лудост ... е погледни тука какво става, ще ти се стъжни живота:




има и други направления, по които ни работят, но те не са толкова очевидни - идеята е ясна, всички ще бъдем заробени в тоталитарна система от технократски вид, пред която комунистическата казарма ще ни се струва волна в разходка парка



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.06.21 16:56



Какъв wind, какви changes...? Не моа те разбера, Дарки?



Каква цензура, какъв фейсбук...? К`во ме засяга "цензурата", та аз тоя Фейсбук даже не го познавам. Той от къде е, какво работи?
Бива ли толкова думи, за нещо дето може и без него?



Тема Re: the wind of changeнови [re: Metropolis]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.06.21 17:01



нищожното дето го наричаш човече, забрани достъпа до нищожната си мрежа на действащия президент на съединените щати - кой според тебе е по-вероятно да ни управлява в действителност, Биг Тек и Биг Фарма или избраните от народа политици?



Тема Re: the wind of changeнови [re: LAMBl]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.06.21 17:04



хубаво, кажи за световния ресет тогава какво се чува из коридорите на вашта банка





Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано15.06.21 17:04



Ами Дарки проблема е глобален да. Най-добре е да те управлява жена ти,

ако не с е справяш сам.



Тема Re: the wind of changeнови [re: Metropolis]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.06.21 17:18



Трудно ми е да ти следя мисълта, имаш нещо лично против мен или какво? Да, проблемът е глобален, съгласен съм. Ако не ти се занимава с него щото е глобален, недей да пишеш в темата, пълно е наоколо с теми от локално значение по които можеш да дадеш компетентното си мнение.



Тема Re: the wind of changeнови [re: DarkSide]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.06.21 19:34



А защо рисет?


Какво ти е направил светът, та ще го рисетваш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.