Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.01.20 23:47



и после - "мойте девойки" им били виновни!

сещам се каква е възможната причина, можеш да попиташ твоите девойки и да провериш хипотезата ми
тези момичета са имали прекрасни бащи, но са наблюдавали лошо отношение към майките си от тях, решили са несъзнателно, че няма да търпят такова и ще търсят, докато намерят идеалния, като татко им



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: caryb]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.01.20 23:51



и аз познавам повече мъже ергени


А'мчи то в Германия ако на главите на немските ергени сложат сигнални лампи, ми тя ще грейне, бе.





Тема Щях да падна от стола...нови [re: Liya]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано22.01.20 00:00



Сега, цитираното момиче не е в обща медицина, не е в патология. Мисля, че е в ортопедична хирургия. Когато дъщерята ни показа заплата данните... аз щях да падна от стола.

Вярно, че казаната заплата идва след 4 години основно висше, 4 години медицинска школа, 3 години стаж програма, 2 години "дружество" (fellowship) (което прави момичето 32-годишно). Егати ученето, егати ужасът!

Но въпреки това, даже за обща медицина лекар, започващ с Д140 000 / годишно... Който има само 3 години стаж програма. Като съпоставиш заплатата с тази на инжинер, с каквото и да ще образование и стаж... Цитираното момиче, примерно, все още е в "учебна" програма - защото когато я завърши, и стане "пълноправен" хирург, ще задира над Д450 000 / година...

Както казваш, красотата блести та заслепява!



Тема Спор няма!нови [re: Silverado]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано22.01.20 00:13



Обсъжданите момичета са малцинство. Крайно ограничено малцинство.
Обаче, този вид малцинства разчупват ледовете и дават насочване.
Масовката евентуално следва, след известно време, в което обществените култура и нрави биват додатвани, че движението на масовката да приеме краската на традиция равновесена с логика и напредък...

Като мъж, мен доста ме застъргва как виждам моя пол избутван от "необходим" до "алтернативен", говоря за създаването на следващо поколение. И това става, в голяма степен, заради глезотията и готованщината и изобщо ителектуалщината на толкова много млади мъже!

Едно време беше, "каквито си ги възпитават, такива ще си ги търпят". Вече, за момчетата интелектуалчета, няма нужда от търпене: те просто ще бъдат заобикаляни, в човешката еволюция. Жена може да си износи дете, половината нейно, със сперма от спермо-банката, или с другояче добит генетичен материал; жената може без мъж. Мъж не може сам да си износи дете, половината негово, с яйцеклетка от другаде. Хич! Мъжът не може без жена.

А за примитивизма... Още римляните са се тюхкали, че низшите интелекти се плодят като плъхове, и ще залеят света. Сега ние се тюхкаме. Но тъпунгерите все още не са ни заляли.



Тема Ма така е, разбира се!нови [re: Laugh]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.01.20 00:21



Ма така е, разбира се!

Къде ще се мери Братчето Пит с бат' Ламби??? ... примерно?

Редактирано от LAMBl на 22.01.20 00:24.



Тема Re: Спор няма!нови [re: Santo Modesto]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано22.01.20 00:23



Като мъж, мен доста ме застъргва как виждам моя пол избутван от "необходим" до "алтернативен", говоря за създаването на следващо поколение. И това става, в голяма степен, заради глезотията и готованщината и изобщо ителектуалщината на толкова много млади мъже!
Това не го разбрах.


Да не би да искаш да кажеш, че ако не бяха интелектуалчета, а неандерталци щяха да са някому "необходими", а не "алтернативни"?

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Ми дей ги мъжете?нови [re: tartarianeyes]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.01.20 00:31



Ама правилно!

Ебати холивудските лешпери! Я глей тук в клуба все мАжаги от сой сме се събрали ... фани единия, удари другия... ... когато и да ни утрепеш, все е късно...

Редактирано от LAMBl на 22.01.20 00:33.



Тема Re: Ми дей ги мъжете?нови [re: Albena l]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.01.20 00:34



С тоа миризливец ли бе?



Редактирано от LAMBl на 22.01.20 00:35.



Тема Re: Ми дей ги мъжете?нови [re: LAMBl]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.01.20 00:33



Я глей тук в клуба все мАжаги от сой сме се събрали

бе то че е тъй, тъй е, ма след толкоз години сме вече кат рода, където няма мъже, или жени, а само роднини




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Ми дей ги мъжете?нови [re: tartarianeyes]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.01.20 00:47



Чакай сега. Назе не щеш, Братчето Пит не щеш, Леонарденцето ди Каприо не щеш ... Е, Тарти, аз бях до тук, сестро. Това са ми възможностите, само до Холивуд мога да стигна, за по-високите нива, ще молиш Пътника, те са в неговия ресор.




Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.