Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано21.01.20 22:18



Не става дума за ум. Не става дума за пари. Не става дума и за обществено положение или авторитет.

А за отношение. Често пренебрежително. За оценяване. Често недостатъчно само заради пола.

Е как да не става дума точно за това?! Става, естествено, и доста неща са се казали, повечето истини и според мен.
Умните жени плашат с ум, паричките също потискат мъжа, който в повечето случаи желае да е доминиращ, ако ще с малко, в това отношение.
Отношението към жената отдавна, още от поколението на бащите ни, а вероятно и преди това, е уважително, поне в моето обкръжение.

ПС Уни, абе ние сме мъжки майки, недей така!





Тема Re: Йеп!нови [re: Santo Modesto]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.01.20 22:20



може и да си прав, или поне за щатите, но предполагам, че ще е временно.
Прилича ми да е ефектът на махалото. Засилило се е в тази посока и доста махове ще се люшка между двете крайности, дорде се спре в нормалната среда.
После пак ще се люшне от нещо си и така нататък.
Лошото е, че примитивните народи се плодят, но това е вече за друга тема.



Тема Re: Йеп!нови [re: Santo Modesto]  
Автор Liya ()
Публикувано21.01.20 22:21



Докторица, примерно, започваща с начална заплата Д350 000
Охооо, нямах идея, че зетя-доктор печели толкова

Мислех, че по хубост сме го избирали



Тема Re: Йеп!нови [re: ad miral]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано21.01.20 22:26



"По са ми интересни различията и противоречията в гледните точки на форумките. "
Ами разсъждавай по думите във форумът, и на мъжете и на жените, щом това те интересува!

Ти написа на Алекс, че истинският мъж трябва да си мълчи пред една такава жена.
И ВИЖДАШ С ОЧИТЕ СИ-мъжът си мълчи, а жената пуска тема в която форумът мъдро предполага, че няма мъже?
МЪЖЕ - НЯМА!

Че то ако един мъж си мълчи, не само мъж, но и семейство няма да има, и трафик в дира, и ни мъж, ни семейство, ни клуб.

Според мен приказливите жените трябва да мълчат, а за да мълчат, истинският мъж трябва да им налага много ебън, бой и работа...

>Мнението е позиционирано и няма нищо общо<



Тема Re: Йеп!нови [re: ad miral]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано21.01.20 22:26



А къде остана любовта? Всичко е въпрос на аритметика?



Тема Re: Йеп!нови [re: Silverado]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано21.01.20 22:27



Лошото е, че примитивните народи се плодят, но това е вече за друга тема.

Ето, виждаш ли, намери се място и за ненужните мъже: ще пазят границите на белите държави от примитивните навлеци, за да може докторката да си живее спокойно със своите $350к.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Йеп!нови [re: PYTnik]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано21.01.20 22:29



Според мен приказливите жените трябва да мълчат, а за да мълчат, истинският мъж трябва да им налага много ебън, бой и работа...

За съжаление това е в противоречие с Истанбулската конвенция, която скоро ще ни наложат.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Йеп!нови [re: caryb]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано21.01.20 22:31



А къде остана любовта?

В стиховете на Хайне, предполагам.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Йеп!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.01.20 22:32



е, нищо де.


Първо ще изчезнат 8 март и Св. Валентин, после пред дамите ще спрат да бъдат отваряни вратите, ухажването и то ще изчезне, ще се поомешат и професиите и когато ревнат, че никой не ги бръсне за сливи, та чак тогава вече може и да се появи плахата надежда водата да рукне лека полека в обратната посока.
Сега на "пазара" това се търси и това му се и предлага.
Или това НЕ СЕ търси и съответно това НЕ СЕ и предлага.



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: ad miral]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано21.01.20 22:33



А мен не ме молиш. Що тъй






Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.