Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 16.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Идиоти!нови  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.10.19 16:02



Съжалявам, ама не мога да реагирам по друг начин на това:



Разправяйте ми вие, как е нямало възможност за частен бизнес по тошово, а сега какви светли хоризонти са грейнали пред инициативните.



Тема Re: Идиоти!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано19.10.19 16:09



по-малко прасета в двора, по-голям оборот на магазините



Тема Re: Идиоти!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор NUT (непознат )
Публикувано19.10.19 16:12



днес гледах една животновъдка гледаща 20 овце - 6г подред печели първо място за най-качествено кисело мляко!
и понеже не може да се издържа с това - ще продаде животните си плачейки и ще ходи да работи в Испания...с цел да спести пари И да се прибере и да си обнови фермата!!!





Тема Re: Идиоти!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.10.19 17:28



Абе да ти кажа честно - в блага Швейцария ич не съм виждала прасета да се мотаят по дворовете... за семейно ползване. Домашният добитък крие рискове от епидемии, както няколко пъти вече се случи.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Идиоти!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано19.10.19 18:32





Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Идиоти!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.10.19 19:28



Ей, това западът няма да миряса докато не започнем и ние да ядем пластмасови домати и свиско, което мирише на риба.

ще се пукнат от яд откъм гъза, че да ядем нашата си храна и това е.


Вече започвам да съжалявам, че не съм се родила поне 10-15 години по-рано. Да съм се рахатясала вече



Тема Частен бизнес по Тошово временови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано19.10.19 19:27



Отживял съм си всяко лято на село по тошово време, почти до пълнолетие, та смея да твърдя, познавам селските дворове. Не съм видял някой легитимно да си е бил обърнал двора на мултипрасев свинарник, произвеждащ стотици и дори хиляди кила месо всяка година, които свободно да ги продава и значително да забогатява. Нямаше повече от 2 прасета на двор. Вие да не би да сте гледали 20-30?
Виж, друг е въпросът, ако говориш само за теоретична "възможност", не и за реален частен свинебизнес по тошово време.



~~~
« Обществената поръчка е като свирен мач. »
Мая Манолова

Тема Re: Идиоти!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано19.10.19 19:56



Ей, това западът няма да миряса докато не започнем и ние да ядем пластмасови домати и свиско, което мирише на риба.

ще се пукнат от яд откъм гъза, че да ядем нашата си храна и това е.


Абе западът няма нищо общо с нашенската мърлявщина и никакъв санитарен контрол и самоконтрол. Покрай свинската чума се нагледах на репортажи с метнати направо на къра край селата полузаровени или съвсем незаровени прасешки трупове. Наредили му на нашенеца да си утрепе прасето, щото попада в санитарна зона, утрепал го с триста кандърми и хвърлил мършата, където му падне, без грам мисъл. Като не могат да ги контролират, ги ограничават.



Тема нема се пуашитенови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано19.10.19 20:12



обявяват се за домашни любимци и не в двора, а в къщата могат да се гледат
и нема ограничение за бройката



Тема Re: нема се пуашитенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.10.19 20:36



В блага Европа го има- за домашните любимци.
Вкъщи в апартамента и без ограничение на бройката - зАбрави.Сака ти се, ама...
И нямаш право да ги ядеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.