Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 24.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Целнови [re: Lucky Eva]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.01.15 10:52



Не! Целта няма нищо общо с охраната. Охраната е стандартна за такъв вид посещение.

Важният въпрос е ЦЕЛТА!

Много съм заинтригуван най- вече от предстоящата среща на Камерън и Обама във Вашингтон.


В същото време външните им министри в България...? От кога станахме толкова важни за англосаксонците...?

... и други питат каква е ЦЕЛТА:


... и ми се струва, че шистовия газ и ГМО-тата са последна грижа на настоящото посещение.



Тема Re: Целнови [re: LAMBl]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.01.15 11:06



Това, което прочетох в тези статии, са поредните общи лафове.



... и ми се струва, че шистовия газ и ГМО-тата са последна грижа на настоящото посещение.

Ти какво предполагаш?



Тема Re: Целнови [re: Naglets]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.01.15 11:07



Да, ще ни наебат в гъза, а после като компенсация ще ни нахранят, като ни го подадат устно.





Тема Re: Целнови [re: ALONE911]  
Автор DRa ka (все тази)
Публикувано15.01.15 11:13



Обичайното - пари и някаква локална "власт"...



Тема Re: Целнови [re: Lucky Eva]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.01.15 11:14



Бе не знам, ама посещението на външните министри хич не е случайно в навечерието на срещата във Вашингтон. Кога САЩ и UK са се интересували от България!?


Тоя път, ми се струва, че от нас ще се иска нещо сериозно... нещо стратегическо... знам ли...

Дано не съм прав. Не че е лошо да сме сред приоритетите на великите сили, а защото обикновено ние не успяваме да се продаваме успешно. Ако бяхме поляците, щяхме да извлечем десеторна полза. На нас най- вероятно ще ни замажат очите с някое мижаво обещание да разгледат въпроса с визите, не да ги премахнат, а да го преразгледат...



Тема Re: Целнови [re: PYTnik]  
Автор DRa ka (все тази)
Публикувано15.01.15 11:23



Колкото повече, толкова повече...както казва Мечо Пух, а и те като се пазарят да ни купуват-викат , че нищо не струваме, ама на друг не ни дават...уж нищо не струваме, а се мъкнат какви ли не, да си препикават територията...



Тема Re: Целнови [re: LAMBl]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.01.15 11:25



Стратегическо казваш, е колко да е стратегическо? То, американските стратегии ги знаем - разделяй и владей.

Бе, за какво са ни визи, като искат да ни прецакат. Да се изселваме към тях ли и да оставим у нас само турци и цигани ли?



Тема Re:Е как не казванови [re: Lucky Eva]  
Автор DRa ka (все тази)
Публикувано15.01.15 11:37



Ще ни набиват канчето какво...
Както на времето другарят Брежнев.



Тема Re:Е как не казванови [re: DRa ka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.01.15 11:44



Почти никога не сме можели да си защитим националните интереси.





Тема Re: Целнови [re: Lucky Eva]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.01.15 11:46



Не бе, няма да махат визите, само ще ги разглеждат...



Уф не знам...

Въпреки че не съм никакъв фен на изтока, а съм фен на запада, се притесних. Такава инвазия, не може да е надобре...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.