Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 14.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Целнови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.01.15 09:47



Преди малко го даваха по тв как пристига.



Тема Re: Целнови [re: PYTnik]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано15.01.15 10:01



Онова мнение е срамно за автора си, не правете и вие така.
Един е достатъчен за клуба!


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Целнови [re: Lucky Eva]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано15.01.15 10:02



Яко са я закъсали, щом до нас опряха!


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Целнови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.01.15 10:27



Не е ясно...


По-важното е, ние да не го закъсаме след срещата...



Тема Re: Целнови [re: Lucky Eva]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.01.15 10:35



Въпросният Васил Василев от къде ги знае тия работи? Кой е той, че да е по-информиран от всички останали? Дали и той знае колкото нас, но има интерес да говори определени неща?



... поредното пропагандно внушение, от много добре "информиран" източник.

Каква е тази фондация "Братя Василеви"? Аз май знам каква е... и не съм склонен да й се доверя.



Тема Re: Целнови [re: Lucky Eva]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано15.01.15 10:38



Интересно какво предлагат насреща освен един кур в нашия гъз?

WALL·E


Тема Re:Е как не казванови [re: Lucky Eva]  
Автор DRa ka (все тази)
Публикувано15.01.15 10:41



его...цитирали сме Бибиси -
BBC: Какво търсят Кери, Хамънд и Столтенберг в България
- A +
stat09:45 | 15 януари 2015 | Политика / Редактор Гергана Мишева / обновено преди 2 минути
Виж 1 снимка
Британският министър на външните работи Филип Хамънд първи пристигна в България
Сн.: EPA/БГНЕС

Би Би Си се пита какво търсят в София Джон Кери, Филип Хамънд и Йенс Столтенберг и дали ще го намерят.
България е в центъра на международното внимание благодарение на поредица международни посещения, пише британската медия в сайта си в материал "Западни лидери се отбиват в България", предаде БТА.

Британският министър на външните работи Филип Хамънд пристигна в България вчера, държавният секретар на САЩ Джон Кери - днес, а генералният секретар на НАТО Йенс Столтенберг е на визита в София по-късно този месец.

Би Би Си изброява повечето от отговорите на първата част от въпроса "Какво търсят в София" - газови доставки, войната в Източна Украйна, международния тероризъм, миграцията - законна и незаконна - както и ужасното състояние на българските въоръжени сили.

И моментът на посещенията е важен, отбелязва Би Би Си и припомня, че руският президент Владимир Путин е отменил миналия месец плановете за изграждане на газопровода "Южен поток", като е обвинил за провала на проекта огъването на България под натиска на ЕС и САЩ.

Медията пише още, че НАТО настоява страната да повиши бюджета си за отбрана до 2 процента от своя брутен вътрешен продукт, като отчита силната зависимост на армията от руски резервни части.

Що се отнася до тероризма, България е една от транзитните държави, прекосявани от искащи да станат бойци ислямисти, по пътя им през Турция към Сирия, посочва Би Би Си.

Друго главоболие за правителството в София е миграцията в страната на сирийци, афганистанци, пакистанци и иракчани, отбелязва британската медия.

Преди парламентарните избори във Великобритания през май, темата за българските и румънските граждани, които работят там, също бе в дневния ред при посещението на британския външен министър в София, допълва Би Би Си.




Тема Re: Целнови [re: LAMBl]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.01.15 10:41



Аз не знам нищо за тази фондация, нито знам откъде ги знае тези неща. Ти, за какво предполагаш, че идва американецът? Защо никой не казва за какво идва? Толкова много охрана струва пари на данъкоплатците, поне да знаем за какво става реч.



Тема Re:Е как не казванови [re: DRa ka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.01.15 10:44



Вярно, че вчера и британецът е бил тук. Нещо става, нещо искат от нас, но не го обявяват публично, та трябва ВВС и ние да се питаме какво става.



Тема Re: Целнови [re: Naglets]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.01.15 10:46



Не знам, но напоследък се активизираха.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.