Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Целнови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано15.01.15 13:08



Последните новини са, че са тук да се скарат на ББ и да му наредят да вдигне със 145%пенсиите и заплатите, защото Украйна били гледали и вече не щели в ЕС и НАТО.
На въпросът, че откъде пари, те му отговорили: Ами ще намалите краденето бе!

Лошо, лошо ни се пише, от утре ще се товарим и пари да броим...


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re:Е как не казванови [re: Lucky Eva]  
Автор DRa ka (все тази)
Публикувано15.01.15 14:06



Не ни се отдава търговията.
За дипломацията - изобщо да не говорим, там сме пълна нула.
Как не се намери един Стамболов ве?! Ама как да се намери, като знае как е свършила историята...
Поне да бяхме явни страхливци, щяхме да се застраховаме отдалеч и да обмисляме ситуациите подробно и от всякъде,а то - пишман герои!



Тема ми.....нови [re: LAMBl]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.01.15 14:45



Джон Кери и Даниел Митов са се разбрали САЩ и България да продължат сътрудничеството си чрез работни групи в четири области, едната от които е отбрана.
От съобщение на пресцентъра на Министерството на външните работи става ясно, че на срещата си държавният секретар на САЩ и външният ни министър са "препотвърдили силното стратегическо партньорство между България и САЩ".


.....................

"Изправени пред драматично променена среда на сигурност в Европа и транснационалната заплаха от тероризъм, България и САЩ са се споразумяли да работят за повишаване на регионалната сигурност - включително чрез съвместни учения, изпълнение на Плана за готовност за действие на НАТО, действия за заздравяване на стабилността и сигурността и усилия за насърчаване на трансатлантическата интеграция на Югоизточна Европа", пише в съобщението на министерството.


към китая ли да поемам, или на запад
ама май най-добре да се изнасяме от територията, както е модно да се вика напоследък





Тема Re: ми.....нови [re: tartarianeyes]  
Автор DRa ka (все тази)
Публикувано15.01.15 16:15



Ами те и това искат - да им освободим територията.



Тема Re: ми.....нови [re: DRa ka]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.01.15 16:41



ами да ни прибират тогава







Тема Re: ми.....нови [re: tartarianeyes]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано15.01.15 16:51



ха кажи сега с какво по принцип е по-различно това от онова другото, освен че ше ни изметат от тук най-вероятно, бавно и постепенно, както си е планирано...


\"Мекотата, е, най- твърдото нещо на света!\" (психопрофил)



Тема Re: Целнови [re: Lucky Eva]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано15.01.15 17:24



Госсекретарь Соединенных Штатов Джон Керри, прибывший с визитом в Софию, намерен убедить болгарское правительство сократить свою зависимость от российских энергоресурсов, сообщает Associated Press

Источник: http://politikus.ru/events/40338-kerri-popytaetsya-ubedit-sofiyu-sokratit-zavisimost-ot-energoresursov-rossii.html
Politikus.ru

Т'ва Асош.Прес твърди



Тема Re: ми.....нови [re: tartarianeyes]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано15.01.15 17:27



да раздадат по една зИлена карта, викаш....





Тема Re: ми.....нови [re: tartarianeyes]  
Автор DRa ka (все тази)
Публикувано15.01.15 17:27



Не сме им изтрябвали. Те който им трябва, си го прикоткват, а останалите - по-добре бързичко да се самоприключваме...



Тема Re: ми.....нови [re: spunk]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.01.15 17:38



няма зелени червени

направо пашапортите да дават, няма си играем на лотарии я






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.