Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 24.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Целнови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано17.01.15 08:18



Аз пък не знам как ставате и как лягате с тия кахърни хамлетовски мисли... Някои клубари са си ЩАСТЛИВИ, че още ни тъпче руски ботуш. Ше се окаже, че са по-добре и от вас.

Защо са тук въпросните лица ли? ТОЧНО заради руския ботуш. Настана време разделно. НЯМА КАК да сме и тук - и там. На хитри ли се правим или какво??

Бъдещето не е розово и хората искат да знаят могат ли да разчитат на нас КАЧЕСТВЕНО. Не е ли ясно? Външна граница сме, стратегическо място сме... а се държим като продажни...к...

(Едновременно с това - НЕ СА длъжни нито да ни хранят, нито да ни правят по-богати, защото ние НЕ СМЕ такива по лично наша си вина - отвсякъде! Защото сме шампионски корумпирани и продажни. Нито са длъжни да ни пускат без визи, ЗАЩОТО не сме надеждни. Като отделни хора. Надеждните отиват там и учат, и никой не ги гони. А дали сме надеждни като държава - ОЩЕ не сме доказали.)

Кат сме толкоз хитри - да си вървим в Евразия и да се свършва целият маскарад. ТАМ ще ни приемат с отворени обятия и ще си живеем дълго и щастливо както ПРЕДИ 89 година. Някои още помним как беше. Честито на печелившите!

Само не ми е ясно защо тия с кахърните мисли в един момент бягат ТОЧНО в посока на държавите, които сега хулят и се питат ЗАЩО са тук...



Редактирано от UnicaDonna на 17.01.15 08:58.



Тема Re: ми.....нови [re: auslaender]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.01.15 14:00



само че не разбрах, кой от двамата е външният НИ министър?
За Америка знам, че външният и министър се казва Лавров, Сергей.
Да се не бърка обаче със Станишев, Сергей, който беше някакъв друг, ама не помня вече какъв.
И някакъв негър с арабско име имахте там, ма той не е пеел в хора, разправят.



Тема Re: Целнови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано17.01.15 14:09



"Бъдещето не е розово и хората искат да знаят могат ли да разчитат на нас КАЧЕСТВЕНО."

Могат, как да не могат, нали сме им ЩИТ! Аз ти, синът ти, всички на предната линия, може да се разчита на нас...


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Целнови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.01.15 14:10



значи викаш, американците ни питат могат ли да разчитат на нас, ама ние да си знаем едно - да не разчитаме на тях.


Тъй ли?



Тема Re: Целнови [re: Silverado]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано17.01.15 14:28



Ти може и да не ставаш, но уникалната е лоялен партньор. ..особено ако американците решат да си забършат задниците с нас.. уникалната я взеха, а ти не ставаш...нека ти..


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Целнови [re: Lucky Eva]  
Автор Entrepreneurial Spirit (:-))
Публикувано17.01.15 20:42







Тема Re: ми.....нови [re: Silverado]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.01.15 22:55



Америка има ли изобщо външен министър?

Аз доколкото знам има само Secretary of State.



Тема Re: ми.....нови [re: Melany99]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.01.15 23:44



има бе, нали ти казах - Лавров!
Само, че по американски се разбира, че каквото каже той, вАжи за другите обратното.
То, не че и в Европа е по различно, де.
Едно време, като малки с брат ми и майка ми ни разделяше нещо по равно, първом се пресягах за по малката част и брат ми все нея си избираше.
Която аз "великодушно" му отстъпвах.
Ма руснаците гламави и не се усещат!


Вместо да рекът, че ще пазят правата на геювете, примерно, за да изчакат "ония" да им рекът навъпреки, взели да ги "дискриминират", моля ти се.



Тема Re: Целнови [re: Entrepreneurial Spir]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано18.01.15 07:27



Трябва да се пробвам да си предложа услугите за коректор в тоя безумен сайт. Дори и аз, с моето непрофесионално око, мога да забележа, че творенията им са бъкани с правописни и пунктуационни грешки.





Тема Re: Целнови [re: UnicaDonna]  
Автор Entrepreneurial Spirit (:-))
Публикувано18.01.15 09:11



Мога да те поканя да редактираш моите творения в моите сайтове.



И като стана дума за сайтове - ти имаш ли си сайт и изобщо какво ти е мнението по този въпрос?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.