Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 04.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хубаво!нови [re: MAXlMUS]  
Авторoтroвop 2 (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 13:42



Да от София съм. Имам много, аз съм колекционер. Във България няма никакъв избор на кактуси.



Тема Re: Хубаво!нови [re: oтroвop 2]  
Автор MAXlMUS ()
Публикувано04.03.03 13:56



Ti ot chuzhbina kak gi vkarvash? Njama li problemi po granicite? Otkyde?

Kolekcijata ti podlezhi li na razglezhdane? U doma li e ili njakyde imash oranzherija?

A inache v BG ima dostatychno vidove. Predi se zapalih ot Hristo ot Burgas. Predi e bil predsedatel na kluba na kaktusistite v Burgas. Az po edno vreme imah nad 120 vida, obshto kym 200 kaktusa. I sym pylen ljubitel.

Mnogo dobra e edna goljama enciklopedija. Maj e nemska i se kazvashe maj Kakten....

Do Primorec ima edni vyzrastni hora s dosta vidove. I dryvcheta imali mnogo. Ne sym hodil no imam solnoto zhelanie.

I az sym v Sofija... no kaktusite mi sa v Burgas...



Тема Re: Хубаво!нови [re: MAXlMUS]  
Авторoтroвop 3 (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 14:30



Кактуси могат да се поръчат от доста места, фирмите обикновено дават сертификат при покупка. Може да отгледаш от семена. Това което се продава у нас няма НИЩО общо със кактусите. Аз събирам и други сукуленти. Надявам се скоро и месоядни разтения. Не знам сега да има някякъв клуб освен в Пловдив "Ацтекум". Ако тези хора за които говориш са от Царево, то аз имам телефона им.
до утре



Тема Re: Ако имате проблеми с кактуситенови [re: Apиokapпyc]  
АвторApиokapпyc (Нерегистриран)
Публикувано16.03.03 00:00



Активността на една тема тук не трае повече от 6 часа...



Тема Re: Ако имате проблеми с кактуситенови [re: Apиokapпyc]  
Автор rebekka (optimistic)
Публикувано16.03.03 10:58



....malko sa horata s interesi v zvetarstvoto.....zatova predpolagam....
...ne zvuchish nesto dovolen....



Ot kakvo se mudriyt sramuva, ot tova se ludiyt naduva.


Тема Re: Ако имате проблеми с кактуситенови [re: rebekka]  
АвторAriocarpus (Нерегистриран)
Публикувано16.03.03 12:09



Moze i da si prava...



Тема Re: Ако имате проблеми с кактуситенови [re: Ariocarpus]  
Автор Aлekcaндpa (новак)
Публикувано17.03.03 12:46



Аз забелязах, че клуб "Цветарство" не излиза в кратката анотация (ако мога така да я нарека) под Хоби и развлечения, т.е. трябва да кликнеш на Хоби и развлечения и чак след като видиш пълния списък с клубове, виждаш, че има клуб "цветарство".
Исках просто да кажа, че е трудно да го откриеш, дано да сте ме разбрали, че нещо не ме бива много в обясненията



Тема Re: Ако имате проблеми с кактуситенови [re: Apиokapпyc]  
АвторAriocarpus (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 08:11



Търся да си купя сукуленти от рода Haworthia, някой да знае дали се продават (или продава) някъде в София?



Тема Re: Ако имате проблеми с кактуситенови [re: Ariocarpus]  
АвторEдeлвaйc (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 21:23



Що не видиш в Ботаническата градина на БАН до "Киноцентъра"? Там има всякакви видове и не е проблем,когато развъждат- да ти заделят от желания вид!



Тема Re: Ако имате проблеми с кактуситенови [re: Eдeлвaйc]  
АвторAriocarpus (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 08:19



Не го правят! Това може да работи със всички растения но кактусите и всякакви други сукуленти ги пазят. Освен това точно този род не винаги се хваща сполучливо от листни резници.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.