Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 30.04.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Абитуриенти...  
Автор TauMaster (търсач)
Публикувано05.06.09 11:24



...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30214062&id=1338847947#/album.php?aid=2012210&id=1338847947&page=6



"Колкото и да не ни се иска,трябва да признаем,че абсурдните абитуриенти са функция на Абсурда,пропил целия ни вилает.Те не се пръкват от нищото всяка година в края на месец май.Те живеят в същите тъжни панелки,гледат същата тъпа телевизия,заблуждават ги същите мазни общественици.Обаче ние,които с поведението си,с мълчанието си и с бездействието си ги създаваме ,сега ги наблюдаваме и драматично отбелязваме :"Бога ми,това е потресаващо!"Това е поредното изгубено поколение на Майка България.А държава,която си позволява да губи цели поколения се превръща постепенно в духовна пустиня,в царство на евтиното,пошлото,бързосмилаемото.БГ Абитуриентите са жертва на "БЪРЗАТА" представа за живота -бърза закуска,бързо образование,бързи коли и бързи жени.Бързане,безкрайно бързане.И от толкова бързане не остава време за най-естествените и най-простите неща в живота,които всъщност са и най-истинските - намалете скоростта,за да ги забележите,за да ги чуете и да ги усетите с това,което никога не бърза - с Вашата ДУША ..."

Търсачът е човек, който търси, но не непременно намира.

Редактирано от TauMaster на 05.06.09 14:55.



Тема мда, тежко е да си интелектуалец в тезинови [re: TauMaster]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано05.06.09 12:00



времена на бездуховност и чалгаджийство. не ви остава нищо друго освен да се обесите.







NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: мда, тежко е да си интелектуалец в тезинови [re: zaphod]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано05.06.09 13:43



"Той имаше тъжно и интелигентно лице, което показваше, че по това време на интелигентите хич не им беше весело."
Мирон Иванов
За самообесването си в много дълбока грешка. Има и други решения...





Тема Re: мда, тежко е да си интелектуалец в тезинови [re: Гeнepaлa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано05.06.09 14:14



За самообесването си в много дълбока грешка. Има и други решения... харесва ми думичката "други"






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Мдам...нови [re: zaphod]  
Автор TauMaster (търсач)
Публикувано05.06.09 14:57



..., много си краен, както виждам. А това е доста ограничено откъм мислене.

Търсачът е човек, който търси, но не непременно намира.


Тема Re: Мдам... [re: TauMaster]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано05.06.09 15:13



благодаря, поласкан съм






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Мдам... [re: zaphod]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано05.06.09 17:11



Много добре разбираш, че не става въпрос за "Винаги има изход, дори когато е летален", ама карай - ташак да става.


А иначе, когато нещата са осрани и опикани, на някои им е кеф от това, а на други - не им е кеф. Ясно е, че си от първата група.



Тема Re: Мдам...нови [re: Гeнepaлa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано05.06.09 18:46



на всеки му е кеф когато на хората които не харесва не им е кеф.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Мдам...нови [re: zaphod]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано05.06.09 20:02



Абе не ми приличаш да си от тия, дето не сакат да им е кеф, а сакат на Вуте да не му е кеф, ама щом си рекъл, нема да ти трошим хатъра...





Тема Re: Абитуриенти...нови [re: TauMaster]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано08.06.09 13:41



Какво не им харесвате на абитурентите, не мога да разбера!
Преди две години бях сред една такава пъстра-бизлично-малоумна тълпа от млади хора, които се радваха, че завършват училище.
Човек като ги гледа - точно такива мисли го обземат - поредното изгубено поколение. Без кавички.
Но ето че сега, на финала на Мюзик Айдъл 3, едно късче от тази шарено-малоумна тълпа стигна до гранд финале и дори да не спечели първото място, бих казъл, че я очаква бляскава музикална кариера. Защото е прекрасен певец.
Не ме разбирайте погрешно, аз не си падам по ефтини шоута. Просто обожавам да гледам откъм публиката млади талантливи хора. Хора които имат повече талант и индивидуалност от цялата българска хип-хоп-чалга простотия, която извира от медиите и от отворените прозорци на скъпите автомобили.
Така че - не съдете прибързано. Това което ви отвращава не е всичко което може да се види. В калната река има и диаманти.

Да не се взема на сериозно...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.