Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 17.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Абитуриенти...  
Автор TauMaster (търсач)
Публикувано05.06.09 11:24



...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30214062&id=1338847947#/album.php?aid=2012210&id=1338847947&page=6



"Колкото и да не ни се иска,трябва да признаем,че абсурдните абитуриенти са функция на Абсурда,пропил целия ни вилает.Те не се пръкват от нищото всяка година в края на месец май.Те живеят в същите тъжни панелки,гледат същата тъпа телевизия,заблуждават ги същите мазни общественици.Обаче ние,които с поведението си,с мълчанието си и с бездействието си ги създаваме ,сега ги наблюдаваме и драматично отбелязваме :"Бога ми,това е потресаващо!"Това е поредното изгубено поколение на Майка България.А държава,която си позволява да губи цели поколения се превръща постепенно в духовна пустиня,в царство на евтиното,пошлото,бързосмилаемото.БГ Абитуриентите са жертва на "БЪРЗАТА" представа за живота -бърза закуска,бързо образование,бързи коли и бързи жени.Бързане,безкрайно бързане.И от толкова бързане не остава време за най-естествените и най-простите неща в живота,които всъщност са и най-истинските - намалете скоростта,за да ги забележите,за да ги чуете и да ги усетите с това,което никога не бърза - с Вашата ДУША ..."

Търсачът е човек, който търси, но не непременно намира.

Редактирано от TauMaster на 05.06.09 14:55.



Тема мда, тежко е да си интелектуалец в тезинови [re: TauMaster]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано05.06.09 12:00



времена на бездуховност и чалгаджийство. не ви остава нищо друго освен да се обесите.







NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: мда, тежко е да си интелектуалец в тезинови [re: zaphod]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано05.06.09 13:43



"Той имаше тъжно и интелигентно лице, което показваше, че по това време на интелигентите хич не им беше весело."
Мирон Иванов
За самообесването си в много дълбока грешка. Има и други решения...





Тема Re: мда, тежко е да си интелектуалец в тезинови [re: Гeнepaлa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано05.06.09 14:14



За самообесването си в много дълбока грешка. Има и други решения... харесва ми думичката "други"






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Мдам...нови [re: zaphod]  
Автор TauMaster (търсач)
Публикувано05.06.09 14:57



..., много си краен, както виждам. А това е доста ограничено откъм мислене.

Търсачът е човек, който търси, но не непременно намира.


Тема Re: Мдам...нови [re: TauMaster]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано05.06.09 15:13



благодаря, поласкан съм






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Мдам...нови [re: zaphod]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано05.06.09 17:11



Много добре разбираш, че не става въпрос за "Винаги има изход, дори когато е летален", ама карай - ташак да става.


А иначе, когато нещата са осрани и опикани, на някои им е кеф от това, а на други - не им е кеф. Ясно е, че си от първата група.



Тема Re: Мдам...нови [re: Гeнepaлa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано05.06.09 18:46



на всеки му е кеф когато на хората които не харесва не им е кеф.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Мдам...нови [re: zaphod]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано05.06.09 20:02



Абе не ми приличаш да си от тия, дето не сакат да им е кеф, а сакат на Вуте да не му е кеф, ама щом си рекъл, нема да ти трошим хатъра...





Тема Re: Абитуриенти...нови [re: TauMaster]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано08.06.09 13:41



Какво не им харесвате на абитурентите, не мога да разбера!
Преди две години бях сред една такава пъстра-бизлично-малоумна тълпа от млади хора, които се радваха, че завършват училище.
Човек като ги гледа - точно такива мисли го обземат - поредното изгубено поколение. Без кавички.
Но ето че сега, на финала на Мюзик Айдъл 3, едно късче от тази шарено-малоумна тълпа стигна до гранд финале и дори да не спечели първото място, бих казъл, че я очаква бляскава музикална кариера. Защото е прекрасен певец.
Не ме разбирайте погрешно, аз не си падам по ефтини шоута. Просто обожавам да гледам откъм публиката млади талантливи хора. Хора които имат повече талант и индивидуалност от цялата българска хип-хоп-чалга простотия, която извира от медиите и от отворените прозорци на скъпите автомобили.
Така че - не съдете прибързано. Това което ви отвращава не е всичко което може да се види. В калната река има и диаманти.

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: Абитуриенти...нови [re: TauMaster]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано09.06.09 19:20



Еми такива сме това поколение..Неграмотни, вечно бързащи за някъде(най-вече да пораснем) Някои от нас за втора година са абитюренти...че и за трета останаха

Тъпи парчета сме, но да кажеш че сме изгубено поколение до край мога да споря. Умение е да успяваш да видиш и красивото въпреки скоростта...Да бързаш, за да може да ти остане време и за простите неща, за да може някой ден и ти да се замислиш за семейство, а не само да се чудиш как да запазиш сегашното си и да го закърпиш...Защото тази задача остава на нас децата, защото на нас ни е отказано правото да бъдем деца и да се държим като такива, а на който не му изнася...нека се налива, друса и да гледа от страни как всичко което обича си отива...Макар че...Повечето ми приятели...Не издържаха и са на хероин и въпреки това не спират да се борят...и са най-прекрасните и скъпи хора, които познавам...Аз самата, макар че само цигарите ми остават да спра...съм загубена...Поздрави

Редактирано от Angua_Uberwald на 09.06.09 19:37.



Тема Re: наркоманинови [re: Angua_Uberwald]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано10.06.09 04:00



Яко. "Не издържаха и са на хероин... но все пак се борят..."
На какво не издържаха? Да не ходят да копаят нивата за да се изхранят, че им идва нанагорно физическия труд? Или от лиготия и простотия и гъзария - решават да се бунтуват срещу лесния начин на живот - като си го съсипят.

Аз нямам приятели наркомани. Имам познати, които някога са ми били приятели... но след като тръгнеш по този път - изход няма. Половината от тях си отидоха... останалите са ходещи мъртъвци. Намери си други най-прекрасни хора - тези са отписани.

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.


Тема Поредната ти изцепканови [re: Paganel]  
Автор Diletanta (член)
Публикувано10.06.09 07:06



Ма ти си бил мнооо корав бе, както казваше моят приятел Ванчо Каратиста, преди да набие два шамара на някое репчещо се гъзарче. Че наркоманите са кауза пердута в 99 процента от случаите - спор няма. Но да заставаш на амвона и да поучаваш тези, които са на 16, 18, 20... цък, не предеш. Щото всичко наоколо им е светло и хубаво, та чак естетически издържано. Всевластна простотия, нагла подлост (или подла наглост, ако предпочиташ), зверска първобитна и безсмислена алчност, пълно рухване на всякакви ценности - и сива, смачкана, тъпа, невежа сган, каквато в момента представлява безнадеждно спихнатият български народец. Като ще им проповядваш, поне си казвай от коя секта си.

It's class warfare; my class is winning. - Warren Buffett



Тема Re: Абитуриенти...нови [re: Angua_Uberwald]  
Автор glig_an (единак)
Публикувано10.06.09 08:12



миличка, силно ме разстрои. може би имаш проблеми с родителите? опитай се да ги разбереш. те са били точно такива и на твоята възраст. опитали са се да станат по-отговорни. явно не им се е получило, просто защото никога не са били отговорни - дори на твоята възраст. помисли дали искаш да си като тях. направи своя избор, а на тях им прости и продължи да ги обичаш както тригодишно хлапе. по-млада си, по-силна си и демонстрирай своята сила с много любов, разбиране и собствен път.


ако греша, приеми извинения.

паганел е прав.
дилетанта да се ...

Вярвам без да вярвам.

Тема Re: Абитуриенти...нови [re: glig_an]  
Автор Diletanta (член)
Публикувано10.06.09 08:50



Потвърждаваш диагнозата. Хубави лиготии точиш, но накрая ти дойде отвътре, а?



It's class warfare; my class is winning. - Warren Buffett

Тема Всъщност...нови [re: Angua_Uberwald]  
Автор TauMaster (търсач)
Публикувано10.06.09 09:09



... тези думи са в кавички. Не са мои. И аз не съм далеч от това мнение, но както всяко друго нещо, всичко си има изключения от нормата. Просто от всички тези снимки 95% са показни за цялата обстановка. А към теб знаеш моето отношение и то няма да се промени, защото съм виждал огънят в очите ти!

Търсачът е човек, който търси, но не непременно намира.


Тема Re: наркоманинови [re: Paganel]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано10.06.09 11:03



Любов моя...ако ми го беше казал това в очите щях да ти вкарам един бърз преди въобще да разбереш какво се случва

Искам да те питам само...трябва ли да ти отговарям на какво не са издържали? Трябва ли да разказвам лични истории и животи и да моля преди това всеки да си вземе по 1 пакетче кърпички? За Физичеки труд ли ще си говорим? Искаш ли да се хванеш на бас с 20 годишната пикла, че ще те издуха и сдуха? Искаш ли да се хванем на бас кой е по-издържлив физически и психически и секвото. Аз работя 24ч. за мен няма купон няма забава, няма нищо. Съчетавам ги с работата. 1 стотинка нямам в джоба. 1 пломба не мога да си позволяТака че ако продрусам никой НЯМА право да ме съдиЗащото ние можещите, водени от незнаещите вършим невъзможното за кефа на неблагодарниците и сме постигнали толкова много с толкова малко, че вече сме се квалифицирали да вършим всичко от нищо. Защото е много лесно да се плюе по другите. Много е лесно да се гледа от страни, много е лесно да се плаче и да се съжалява, много е лесно да се сложи етикет на някой...много е лесно да кажеш за някой, че е свършен. Много е лесно да кажеш, че нещо е нелечимо. Трудно е да се правят чудеса. Трудно е да се подаде ръка, трудно е да върнеш вярата, надеждата и любовта у хората. И от мен да го знаеш: Бездействието е не по-малко убийство от убийството.



Тема Re: glig_anнови [re: glig_an]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано10.06.09 11:50



Всъщност имам проблем с всичко:) След като цял живот ме друсаха, накрая ме психясаха, параноясаха и не ми остана нищо друго освен да бягам и да бягам (и по думите на хора които искаха да ми видят сметката имам късмет, че съм жена иначе преди много време да съм си заминала) накрая не издържах и отидох в лудница, където продължиха да ме друсат...абе резултата е поредната машина за убиване, която няма никаква памет и си е изградила някакви шаблони в главата, с които се оправя, но машината започна лека полека да си припомня... и не и стана много яко, че е машина, както и на другите машини...и изведнъж машините се запитаха кой е луд и защо всички гении са луди и мамка му колко било лесно да си гений...и всъщност колко е яко да си луд, за да може да подлудиш всички

Да де ама...от както свят светува една и съща песен..едни и същи неща повтаряни милярди пъти...Празни приказки. Но в един прекрасен ден капризната машина решава, че и е писнало да бъде машина и да гледа как всички около нея увяхват, как семейството и е уморено и изхабено, защото цял живот влачи камъни на гърба си и въпреки това е на дъното. Как лека полека хора започват да измират "мистично" и когато дойде реда за измиране на семейството и тя реши да ебе майката на всичко и за сега се справя доста успешно...да не казвам чак брилянтно, защото може би все пак е била достатъчно интелигентна като се е застраховала от всякъде и най-ужасяващото нещо за мнооого хора е, че машината направо обича да си пееАма така си пее, че направо си попява и на драго сърце пее на всеки, който има желание да чуе песента и...Дори не предлага червено или синъо хапче (и без дроги става)



Тема Re: наркоманинови [re: Angua_Uberwald]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано10.06.09 12:24



мда, ей затва се кефя на примитивната си душевност






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: наркоманинови [re: Angua_Uberwald]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано10.06.09 12:40



Работиш 24 часа и ти остава време за форуми?

През каквото и да е минал човек, няма оправдание за падението си. Ако е паднал, той просто е паднал и толкова, оправдания няма и не може да има. На всеки може да се случи. Разликата между това да те блъсне кола и пропилееш живота си с дрога е само в това кой взема решението. И в двата случая си еднакво свършен, каквито и да са "оправданията".

Преди да си мериш пишката (каквато нямаш!) с някого, замисли се, че и ти не знаеш достатъчно за опонента си за да го съдиш.

Ти си просто една вресла. На първия ти пост си затраях, защото не съдя когато не знам достатъчно. Сега вече знам.

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: наркоманинови [re: Angua_Uberwald]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано10.06.09 12:59



Ако нямаш и една стотинка, как изобщо е възможно да "продрусаш"?
Че то при сегашните цени....

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."


Тема Re: наркоманинови [re: ladyMarian]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано10.06.09 13:19



да, това е другата страна на въпроса - как може да работиш 24 часа и да нямаш и една стотинка? Трябва да си адски некадърен за да го постигнеш като резултат. Или пък да се направят необходимите уточнения - "нямам и една стотинка след като си платя вноските, след като си купя което си искам и след като го ударя малко на живот..."
Не казвам, че случая е такъв, просто това са възможностите за които се сещам.

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: наркоманинови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано10.06.09 13:45



Дам, точно една вресла съм. Изнервена до краен предел, погнусена до краен предел.(защото се ровя в най-големите лайна, там където са малцина тези, които дръзват да се ровят) Имам време за каквото си поискам и правя каквото си поискам и искам от всеки това, но не всеки знае какво да прави с времето си и какво да си поиска. Веднъж получиш ли власт искаш още и още. Не съм на 15 когато бях в тези форуми, за да се забавлявам. После се загубих, но никога не съм забравяла никой от вас, никога не съм забравяла кой на какво ме е научил и по какъв начин ме е изградил. Знам че всеки тук се бори както може, всеки си има проблеми, всеки може да разказва много гадни неща, всеки е страдал и страда. Всички са страдали и АЗ казвам: Стига толкова. За мен мога да разказвам много, но не виждам смисъл. Не искам никой да убеждавам в мойта истина, който се е наложило съм го убедила. Не искам да съдя никой, (преди съдих много, но разбрах, че нямам право) просто ми е писнало всички да ме съдят мен и да ме нападат, писнало ми е всички да се оплакват от хората около тях, да плюят държавата и да се възмущават, писнало ми е колкото повече се опитвам да се държа човечно толкова повече да се отдалечавам от това, просто си знам правата и си ги отстоявам. Меря си пишката с който искам, защото имам право, защото той пръв е започнал да си я мери, защото е бил груб с мен без да съм казала нещо грубо за него. Защото се уморих от грубости, защото съм стигнала до предел в който на толкова гнусотии съм се нагледала, че вече не ме е гнус от нищо...Това вече не е човечно.
Как работя 24ч и ми остава време за форуми? Това е глупав въпрос. Как много хора ходят на работа и ползват кю. скайп и също пишат по форуми?
И защо нямам пари? Защото съм млада и все още жизнена. Не искам пари. Не съм се разпаднала и мога още много дълго време да търпя, няма и за кой да се глася (мъже не виреят покрай мен дълго...никой не вирее покрай мен дълго) + това се надявам, че това ще ме накара някой ден да си простя за всичко, което направих.





Тема Re: наркоманинови [re: Angua_Uberwald]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано10.06.09 14:27



Оценявам това че отговорът ти не е купчина лични нападки, за каквито ти дадох достатъчен повод, мисля.
При това положение - извинявам се, ако съм бил груб и неуместен.
Пожелавам ти успех в правенето на това което си искаш.
Една вметка само - не всички са страдали и страдат. Аз, например, (почти) не съм страдал от нищо, извън собствената ми глупост. Страданието не е мерило за правота.
Успех!

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: наркоманинови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано10.06.09 14:36



Не е...Мерило за грешки е...






Тема Re: наркоманинови [re: Angua_Uberwald]  
Автор glig_an (единак)
Публикувано11.06.09 07:45



м... да. по-сложно е отколкото мислех.
"Защото ние можещите, водени от незнаещите вършим невъзможното за кефа на неблагодарниците и сме постигнали толкова много с толкова малко, че вече сме се квалифицирали да вършим всичко от нищо."
въпроси:
1.какво можете можещите?
2.защо се оставяте незнаещите да ви водят?
3.какво невъзможно сте свършили?
4.и от какъв зор за кефа на неблагодарници?
5.кое е това многото дето сте го постигнали?
6.с кое малко?
7.каква точно ви е нищоквалификацията?
миличка, има една приказка по наше село: налапала се с лафове като патка с топли лайна.


с тези изцепки можеш да впечатлиш твоите връстници, но тук всеки вече ти е поставил диагноза.
това че се трудиш по 24 часа нищо не е. абсолютно вярно е, че трудът облагородява човека, но не всеки така наречен труд. ако се трудиш 24 часа пред компютъра, естествено е да психясаш.
безплатен съвет, иначе моите струват пари: иди някъде на село, свърши малко земеделска работа и като се облъскаш с мотиката до състояние да не можеш да движиш ръце и крака, всичката шлака от мозъка ти безследно ще изчезне. за затвърждаващ резултат постой повече време. щом почнеш да чуваш птиците, да усещаш тревата под нозете си, да ти е приятно от полъхването на вятъра и като поседнеш за почивка да ти е кеф и за нищо да не мислиш, значи си добре и може да се връщаш в цивилизацията. щом се върнеш, ще разбереш колко незначителни и елементарни тъпотии са пълнили младото ти мозъче.

втори безплатен съвет: не изхвърляй мъжете от живота си. жена, която не може да се оправя с мъжете е перманентно нещастна, колкото и да се прави на феминистка, каквито и глупости да дрънка за независимост и свобода . те са само външен израз на неспособността и да вземе каквото иска от мъжете. а мъжете винаги са готови да дадат, миличка, дори повече отколкото можеш да си представиш.

и още: не знам как изглеждаш, но една жена в очите на околните е красива само, ако тя се възприема като такава. погледни на себе си с други очи, независимо от външния си вид. щом вървиш с рогата към света и свеътт ще обърне рога срещу тебе - универсален вселенски закон.
а ако си избрала да страдаш и да се самосъжаляваш, си оттеглям съветите. насила к... може да се вкара, но акъл не. - селска поговорка.

Вярвам без да вярвам.

Тема Re:нови [re: glig_an]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано11.06.09 11:37



Еми щом ще си правим искрено и лично ок:) Всеки ми е сложил диагноза? Мойта диагноза е дългичка и не мисля, че някой може да ми сложи диагноза по-добре от мен самата. Не съм отписала мъжете, но както вече казах никой не вирее покрай мен. Опитвах се да съм различна, но това ме убиваше. не мога да се правя на такава каквато не съм, а и в крайна сметка човек не може да се скрие. Рано или късно характерът му лъсва. Бившият ми годеник за 1 бройка да се самоубие заради мен. Като се запознах с него беше едно чисто и невинно момче. Тогава така и не разбрах по какъв начин успях да го провокирам така, така и не разбрах защо изведнъж стана ужасно груб и започна да си показва мъжката сила върху мен. (Той наистина е прекрасно момче и от както се разделихме такива глупости не е правил) Опитах се да имам връзка 2 пъти след това, но...да речем, че никой мъж не заслужава такова зло като мен. Кой би издържал да има хубава жена, която вижда веднъж на високосна и в повечето случаи тя е толкова уморена, че просто го прегръща спи малко, после пак изчезва... А ако има някой, който да може да го издържи или е най-големия мазохист на света, или въобще не му е чиста работата.
1. Можещите можем да можем.
2. Незнаещите ни водят, защото знаем прекалено много, за да можем да водим.
3. Свършили сме всичко невъзможно.
4. За кефа на неблагодарниците, защото те дори не разбират какво си направил и благодарността им е да те заплюят в лицето и да ти кажат: Мри в кофите боклук:)
5. Върнахме светлината в живота на много хора, спасихме хора;)
6. С тези 2 ръце
7. Аз съм тъпо дете каменарче.
Съвета ти е прекрасен, но и без да ми го даваш го правя. Не съм родена, за да се мъча в апартамент:)
Светът преди много време се е обърнал срещу мен. Завист ли бе да го опишеш... Още не мога да разбера никой за какво и на какво по-точно ми завижда. :)))
Не се самосъжалявам. Сама съм си го избрала и се гордея с това. Всеки сам си го избира. Винаги е било така.






Тема Re:нови [re: Angua_Uberwald]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано11.06.09 12:42



Тогава така и не разбрах по какъв начин успях да го провокирам така, така и не разбрах защо изведнъж стана ужасно груб и започна да си показва мъжката сила върху мен. че какво има да се разбира тука - човека е проумял от какво се нуждаеш, а то е як балкански бой.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Май, май...нови [re: zaphod]  
Автор TauMaster (търсач)
Публикувано11.06.09 14:07



... само от бой разбираш, а? Ми то и псето така. Или пък магарето. А може и нещо друго, дет' ти дойде на акъла (ако имаш де).

Търсачът е човек, който търси, но не непременно намира.


Тема Re: Май, май...нови [re: TauMaster]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано11.06.09 14:26



че за кво ми е да разбирам от друго? за да стана хленчещ интелектуалец като наща млада съфорумничка тука?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Има надежда все пакнови [re: Гeнepaлa]  
Автор ЦУПO интePтaймeнт (игромАнъ)
Публикувано11.06.09 14:29



Извадка от изготвеният Доклад на наблюдаващите прогресори от отдела за извънредни ситуации към КОКОМ на Галактическата федерация, във връзка с критичното положение наблюдавано на територията с множество аномални портали с кодово име "Болгарскай гейт" на планетата Тера - система Солар3. Галактическа структура М31
Степен на секретност 0001
Само за членовете на президиума на Галактическия съвет

"... екипите към Центъра отговорящ по въпросите на далечния космос и наблюдение на особенни зони и извънредните произшествия да приведат в изпълнение дадените им директиви на наблюдаващите офицери от 13 отдел Прогресори за необходимата степен на прогресорска дейност насочена към наблюдаваната територия известна под името "България" намираща се на планета Тера в системата Солар3...

...Територията обхваща значителен брой зони-портали към интересуващи ни сектори в различни галактични обекти като Пегас, Змиеносец, Лебед Х-1 отбелязани от Екипите за далечно търсене във връзка с операция "Огледало" и "Ноев ковчег"...(бележки на референта- )
Окончателните анализи на направените тестове на значителна извадка от мастното население показва носители на древни гени непринадлежащи на галактическия генофонд на хуманоидни култури населяващи галактиката М31. Установени са явни доказателства за активна прогресорска дейност на Странниците върху населението и територията на която то живее- това са наличието на особенните зони с неизвестна аномалност, както и на хора със явно изявена трета импулсна система...

План на действие на екипите от прогресори за извънредни ситуации (извадки)

"...Заедно с необходимата апаратура ще бъдат изпратени и нужния брой подготвени прогресори, които ще бъдат инфилтрирани по всички етажи на изпълнителната, законодателната и съдебната власт... Агентите са с широки правомощия и имащи право да отстраняват подривни елементи влизащи в състава на корумпираната управляваща клика...


...втори десант от подготвени прогресори ще бъде инфилтриран във всички учебни заведения, дори като възпитатели в детските градини...

...трети десант ще включва прогресори със специализации в научно-приложните дисциплини- поемане на директорски функции във всички научни учреждения и лаборатории...

Особенно внимание да бъде отделено на изпращането на добре подготвени прогресори, които да овладеят местните средства за масова информация...

Крайна цел на извършваните операции- увеличаване на критичната маса от населението с показатели на 3-та импулсна система... по каталога на Вертикалната еволюция...
И сформиране на достатъчно на брой общности по класификацията Людени (Метаморфи) с цел безпрепятственото разпространение на Знанието на изследваната планета и улесняване на безпроблемния контакт с Галактическата федерация




Одобрил:

Главен координатор към Галактическия съвет - Мета Зен

Изготвил: референт към Съвета - Хайло Куул

Получил Доклада за изпълнение:

Координарор на групите прогресори за внедряване-
Преподобният





Тема Re: Май, май...нови [re: zaphod]  
Автор ЦУПO интePтaймeнт (игромАнъ)
Публикувано11.06.09 18:24



има една много яка и прогресорска книга наречана Горе ръцете или враг N1

. Та там неинтелектуалецът санитар Тимофей Тимофеевич съветваше мъдро от живота и практиката своя началник- един мастит доктор Азбарагуз, че един профилактичен бой лекувал не само всякакви глупости от главите на хората ами и почти всякакви болести
и даже беше указал с медицински термини боят, че това било специализирана терапия по задните части на пациента със помощта на стерилен кожен накрайник (колан) или друго помагало



Тема Re: Май, май...нови [re: zaphod]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано12.06.09 00:20



Ми... вярно, че не си станал интелекуалец. Нито хленчещ, нито какъвто и да било.
Затова пък си станал философстващ ненормалник.
По-добре ли е?

Si deus pro nobis, quis contra nos?


Тема Re:нови [re: Angua_Uberwald]  
Автор Baлeнтин ()
Публикувано12.06.09 02:45



В отговор на:

5. Върнахме светлината в живота на много хора, спасихме хора;)



Може би работиш като лекар? Може би психиатър (казват, че истинския психиатър не могат да го отличат от пациентите му)?

,

Тема Re:нови [re: Baлeнтин]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано12.06.09 04:59



Работя като каквото се налага, но както вече казах нямам квалификация за нищо, а това не е малко...
За zaphod: От бой не разбирам, не ми и пука



-----------


Тема Re: Май, май...нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано12.06.09 09:28



със сигурност е по-добре. не се сещам нещо дето да е по-зле от интелектуалстването.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Ангуанови [re: Angua_Uberwald]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано12.06.09 14:31



Ангуа, аз в никакъв случай не исках да те провокирам. Просто се опитах да покажа моето мнение. Сега отново ще го кажа и силно се надявам да не го приемеш лично.
На 18-19 години и аз си мислех, че знам всичко за света, че съм по-умен и по-способен от всички наоколо. След време осъзнах, че съм просто мравка в мравуняка. Сега знам, че просто съм бил в първата фаза на компетентността, през която всеки минава във всяка една сфера, а именно: "неосъзната некомпетентност". Когато бях на 24 си хванах една мацка на 19 - и тя беше същата като мен (на 19) - мислеше че всичко знае и че има кой знае какъв жизнен опит. Така че, напълно разбирам твоята позиция. Тя е абсолютно нормална. И това, че ние те критикуваме е просто защото те третираме на нашето ниво (което си е голяма грешка). Може да ми цитираш поговорката "не питай старило, а питай патило" , но на твоята възраст каквото и да си изпатила - някои от нас също са го изпитали тогава. А оттам насетне още много други неща.
Предизвикателствата ти за физиката са ми много забавни :). Наистина, да ги сипеш така без да знаеш нищо за мен е безсмислено. Един познат скоро се хвалеше как щял да бие на плуване всички в един форум с огромна преднина - без да знае, че единият пич има 20 републикански рекорда и участие в 3 олимпиади...
Та така. Радвам се, че работиш и че помагаш на хората. Браво на теб - така няма да си пропилееш живота. Само още един съвет (който може би изпълняваш вече, но съдейки по приказките ти - силно се съмнявам) - отдели малко време да се научиш да работиш по-ефективно. Тогава за 4 часа ще вършиш това, което сега за 24.
И последно, искам да повторя това което ти каза Робин. Защото това наистина е най-важното нещо, което някога ще научиш. Ти сега няма как да го осъзнаеш, но след време може би... А именно: Мисли за себе си и за отношенията си с другите САМО в положителна насока.

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.


Тема Re: Ангуанови [re: Paganel]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано12.06.09 17:43



Paganel много твои постове съм чела и те уважавам. Срамувам се, че си позволявам да се държа така с вас... много краен човек съм, но няма да спра да КРЕЩЯ докато не ме чуят всички.(Кой какво ще прави си е негова работа)Не мога да спра сега, не и след като започнах всичко и не дадох шанс за избор на никой...Всичко има право на живот, всичко има право на лбов....въобще незнаех какво правя. Бях едно изплашено животинче, което обвиняваше всички за страданието си, обвинявах всички за бездействието им. 1 човек не може да оправи света дори и да има всичкото желание и данни. Ти може да се чувстваш като мравка - аз се чувствам като бактерия ...Никой не успя(и не пожела) да ми попречи. Гнус ме е от мен преди и ми е много трудно да не се мразя. За момента не мога да спра да правя това, което правя...Хората, които обичам, ще си отидат ако спра. Те разчитат на мен(да му се невиди...защо:(...). Вярват че ще оправя живота им. Не мога да ги разочаровам. Човек ще убият за мен...Как да не хукна при някой, който е загубил всичко щом ми се обади посред нощите с извинението че съм изморена...Нали утре може вече да е късно...Нали този човек в отчаянието си може да извърши нещо ужасно, а после и да съжалява какво от това...Как да му поискам каквото и да е материално, когато той самия няма нищо. Как ще мога да намеря покой после, когато знам, че аз съм била единствената му надежда и просто съм си затворила очите(най-лесното нещо). Ами ако аз си замина...Колко хора ще се изпоубият, изплашат, изпокрият,разрушат...Не искам и да си помислям. Сама се набих в този омагъосан кръг. Няма връщане назад. Защо трябва всички да се превръщаме лека полека в канибали...Да, най-трудното нещо е да си човек. Поклон за всички, които са се научили да бъдат хора....
Тим, винаги ще те обичам и ще се чувствам недостойна пред теб.


-----------



Тема Re: Ангуанови [re: Paganel]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано12.06.09 18:49



Ей, я оставете на мира фройнлайн Фон Юбервалд!



Si deus pro nobis, quis contra nos?

Тема Re: Ангуанови [re: Angua_Uberwald]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано12.06.09 19:15



Така. Само две неща искам да добавя.
1. Имаше период в който се чувствах като мравка. Сега съм господар на вселената. Вярно, че е само моята вселена, ама друга не ми е нужна.
2. Прави това, което смяташ за правилно. Сещаш ли се какво е казал Апостола? "Ако спечеля - печели цял народ, ако загубя - губя само себе си."
Така че, дерзай!

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.


Тема Re: Ангуанови [re: Paganel]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано13.06.09 05:42



Да загубя ли? Няма такъв вариант. Бъдещето вече е проектирано и се строи с пълна пара


Остава най-големия проблем...цената. Толкова е ПРОСТА, че хората не могат да повярват и грабят с пълни шепи, за да се запасят като за война и стават кризи...И за съжаление бедата винаги е била тази, която е събирала хората, а всички вече са толкова нетърпеливи и жадни за кръв, и не спирам да се моля никой да не пострада прекалено тежко...Да живеят всички БЪЛГАРИ.

-----------


Тема Re: Мдам...нови [re: Гeнepaлa]  
Автор Hateras (чакащ)
Публикувано24.06.09 11:16



...когато нещата са осрани и опикани...
е разумно да се организира производство на азотни торове, примерно


и малко ОФФ:
спомена Мирон Иванов, а да кажеш на 2-3 книжлета заглавията? помня че харесвах каквото списваше за Стършел, и знам че има негови книги издадени, но нещо немога да ги намеря?

Am I evil?
Yes I am.


Тема Re: Ангуанови [re: Angua_Uberwald]  
Автор ЦУПO интePтaймeнт (игромАнъ)
Публикувано24.06.09 15:27



можеш да разчиташ и на мен...
имаш ми телефона...
ако случайно си го загубила- вземи го от Тим


Дерзай...
Трудно е да бъдеш Прогресор



Тема Re: Ангуанови [re: ЦУПO интePтaймeнт]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано24.06.09 20:33



Разчитам на всички... И 1 предател е достатъчен, за да си отидат много




!!>>>.....<<!!!

Редактирано от Angua_Uberwald на 24.06.09 21:13.



Тема Re: Мдам...нови [re: Hateras]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано24.06.09 22:00



Ами от Мирон Иванов се сещам в момента "Живей като другите и бъди благословен", "Балканска жепопея", "Приказка за лулите и нулите" и ако не се лъжа "Трендафил лети с ракета" /фантастични разкази бяха/ А! "Случаят Хаджиаристотелев", също мисля беше от него... Всъщност доста книги има още, но това се сещам в момента...





Тема Re: Мдам...нови [re: Гeнepaлa]  
Автор Hateras (чакащ)
Публикувано26.06.09 17:36



колкото толкова


благодарско, гос'ин генерал

Am I evil?
Yes I am.


Тема Re: Ангуанови [re: Angua_Uberwald]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано27.06.09 17:40








Редактирано от Angua_Uberwald на 27.06.09 17:47.



Тема Re: Ангуанови [re: Angua_Uberwald]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано27.06.09 19:52



Само едно не мога да разбера: защо в японските филмчета песните са на... стандартен галактически?!


Ако ми намерите нещо от "Космическа огнена птица", цена няма да имате!

----------
Дълга лента - голям филм!

Тема Re: Ангуанови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Cтpaжниk Mopkoв (light)
Публикувано21.07.09 23:49



Фройнлайн имаше нужда от по горното, ти не се ко'си за нея. Най малкото редуцирахме вероятността на един опит са самоубийство ;)

*Леле, Ангуа, от години не бях чел такива драми и тo толкова интелектуално описани. Ама то и аз горе-долу пет г не съм се навъртал тук :D Трябва да се пробваш по разни списания - капитал лайт например.

Горният текст е забранен за разпространение като злепоставящ Делото на Светлината.
PS И Тъмнината.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.