Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 21.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: наркоманинови [re: Angua_Uberwald]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано10.06.09 12:59



Ако нямаш и една стотинка, как изобщо е възможно да "продрусаш"?
Че то при сегашните цени....

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."


Тема Re: наркоманинови [re: ladyMarian]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано10.06.09 13:19



да, това е другата страна на въпроса - как може да работиш 24 часа и да нямаш и една стотинка? Трябва да си адски некадърен за да го постигнеш като резултат. Или пък да се направят необходимите уточнения - "нямам и една стотинка след като си платя вноските, след като си купя което си искам и след като го ударя малко на живот..."
Не казвам, че случая е такъв, просто това са възможностите за които се сещам.

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: наркоманинови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано10.06.09 13:45



Дам, точно една вресла съм. Изнервена до краен предел, погнусена до краен предел.(защото се ровя в най-големите лайна, там където са малцина тези, които дръзват да се ровят) Имам време за каквото си поискам и правя каквото си поискам и искам от всеки това, но не всеки знае какво да прави с времето си и какво да си поиска. Веднъж получиш ли власт искаш още и още. Не съм на 15 когато бях в тези форуми, за да се забавлявам. После се загубих, но никога не съм забравяла никой от вас, никога не съм забравяла кой на какво ме е научил и по какъв начин ме е изградил. Знам че всеки тук се бори както може, всеки си има проблеми, всеки може да разказва много гадни неща, всеки е страдал и страда. Всички са страдали и АЗ казвам: Стига толкова. За мен мога да разказвам много, но не виждам смисъл. Не искам никой да убеждавам в мойта истина, който се е наложило съм го убедила. Не искам да съдя никой, (преди съдих много, но разбрах, че нямам право) просто ми е писнало всички да ме съдят мен и да ме нападат, писнало ми е всички да се оплакват от хората около тях, да плюят държавата и да се възмущават, писнало ми е колкото повече се опитвам да се държа човечно толкова повече да се отдалечавам от това, просто си знам правата и си ги отстоявам. Меря си пишката с който искам, защото имам право, защото той пръв е започнал да си я мери, защото е бил груб с мен без да съм казала нещо грубо за него. Защото се уморих от грубости, защото съм стигнала до предел в който на толкова гнусотии съм се нагледала, че вече не ме е гнус от нищо...Това вече не е човечно.
Как работя 24ч и ми остава време за форуми? Това е глупав въпрос. Как много хора ходят на работа и ползват кю. скайп и също пишат по форуми?
И защо нямам пари? Защото съм млада и все още жизнена. Не искам пари. Не съм се разпаднала и мога още много дълго време да търпя, няма и за кой да се глася (мъже не виреят покрай мен дълго...никой не вирее покрай мен дълго) + това се надявам, че това ще ме накара някой ден да си простя за всичко, което направих.





Тема Re: наркоманинови [re: Angua_Uberwald]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано10.06.09 14:27



Оценявам това че отговорът ти не е купчина лични нападки, за каквито ти дадох достатъчен повод, мисля.
При това положение - извинявам се, ако съм бил груб и неуместен.
Пожелавам ти успех в правенето на това което си искаш.
Една вметка само - не всички са страдали и страдат. Аз, например, (почти) не съм страдал от нищо, извън собствената ми глупост. Страданието не е мерило за правота.
Успех!

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: наркоманинови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано10.06.09 14:36



Не е...Мерило за грешки е...






Тема Re: наркоманинови [re: Angua_Uberwald]  
Автор glig_an (единак)
Публикувано11.06.09 07:45



м... да. по-сложно е отколкото мислех.
"Защото ние можещите, водени от незнаещите вършим невъзможното за кефа на неблагодарниците и сме постигнали толкова много с толкова малко, че вече сме се квалифицирали да вършим всичко от нищо."
въпроси:
1.какво можете можещите?
2.защо се оставяте незнаещите да ви водят?
3.какво невъзможно сте свършили?
4.и от какъв зор за кефа на неблагодарници?
5.кое е това многото дето сте го постигнали?
6.с кое малко?
7.каква точно ви е нищоквалификацията?
миличка, има една приказка по наше село: налапала се с лафове като патка с топли лайна.


с тези изцепки можеш да впечатлиш твоите връстници, но тук всеки вече ти е поставил диагноза.
това че се трудиш по 24 часа нищо не е. абсолютно вярно е, че трудът облагородява човека, но не всеки така наречен труд. ако се трудиш 24 часа пред компютъра, естествено е да психясаш.
безплатен съвет, иначе моите струват пари: иди някъде на село, свърши малко земеделска работа и като се облъскаш с мотиката до състояние да не можеш да движиш ръце и крака, всичката шлака от мозъка ти безследно ще изчезне. за затвърждаващ резултат постой повече време. щом почнеш да чуваш птиците, да усещаш тревата под нозете си, да ти е приятно от полъхването на вятъра и като поседнеш за почивка да ти е кеф и за нищо да не мислиш, значи си добре и може да се връщаш в цивилизацията. щом се върнеш, ще разбереш колко незначителни и елементарни тъпотии са пълнили младото ти мозъче.

втори безплатен съвет: не изхвърляй мъжете от живота си. жена, която не може да се оправя с мъжете е перманентно нещастна, колкото и да се прави на феминистка, каквито и глупости да дрънка за независимост и свобода . те са само външен израз на неспособността и да вземе каквото иска от мъжете. а мъжете винаги са готови да дадат, миличка, дори повече отколкото можеш да си представиш.

и още: не знам как изглеждаш, но една жена в очите на околните е красива само, ако тя се възприема като такава. погледни на себе си с други очи, независимо от външния си вид. щом вървиш с рогата към света и свеътт ще обърне рога срещу тебе - универсален вселенски закон.
а ако си избрала да страдаш и да се самосъжаляваш, си оттеглям съветите. насила к... може да се вкара, но акъл не. - селска поговорка.

Вярвам без да вярвам.

Тема Re:нови [re: glig_an]  
Автор Angua_Uberwald (нощен страж)
Публикувано11.06.09 11:37



Еми щом ще си правим искрено и лично ок:) Всеки ми е сложил диагноза? Мойта диагноза е дългичка и не мисля, че някой може да ми сложи диагноза по-добре от мен самата. Не съм отписала мъжете, но както вече казах никой не вирее покрай мен. Опитвах се да съм различна, но това ме убиваше. не мога да се правя на такава каквато не съм, а и в крайна сметка човек не може да се скрие. Рано или късно характерът му лъсва. Бившият ми годеник за 1 бройка да се самоубие заради мен. Като се запознах с него беше едно чисто и невинно момче. Тогава така и не разбрах по какъв начин успях да го провокирам така, така и не разбрах защо изведнъж стана ужасно груб и започна да си показва мъжката сила върху мен. (Той наистина е прекрасно момче и от както се разделихме такива глупости не е правил) Опитах се да имам връзка 2 пъти след това, но...да речем, че никой мъж не заслужава такова зло като мен. Кой би издържал да има хубава жена, която вижда веднъж на високосна и в повечето случаи тя е толкова уморена, че просто го прегръща спи малко, после пак изчезва... А ако има някой, който да може да го издържи или е най-големия мазохист на света, или въобще не му е чиста работата.
1. Можещите можем да можем.
2. Незнаещите ни водят, защото знаем прекалено много, за да можем да водим.
3. Свършили сме всичко невъзможно.
4. За кефа на неблагодарниците, защото те дори не разбират какво си направил и благодарността им е да те заплюят в лицето и да ти кажат: Мри в кофите боклук:)
5. Върнахме светлината в живота на много хора, спасихме хора;)
6. С тези 2 ръце
7. Аз съм тъпо дете каменарче.
Съвета ти е прекрасен, но и без да ми го даваш го правя. Не съм родена, за да се мъча в апартамент:)
Светът преди много време се е обърнал срещу мен. Завист ли бе да го опишеш... Още не мога да разбера никой за какво и на какво по-точно ми завижда. :)))
Не се самосъжалявам. Сама съм си го избрала и се гордея с това. Всеки сам си го избира. Винаги е било така.






Тема Re:нови [re: Angua_Uberwald]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано11.06.09 12:42



Тогава така и не разбрах по какъв начин успях да го провокирам така, така и не разбрах защо изведнъж стана ужасно груб и започна да си показва мъжката сила върху мен. че какво има да се разбира тука - човека е проумял от какво се нуждаеш, а то е як балкански бой.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Май, май...нови [re: zaphod]  
Автор TauMaster (търсач)
Публикувано11.06.09 14:07



... само от бой разбираш, а? Ми то и псето така. Или пък магарето. А може и нещо друго, дет' ти дойде на акъла (ако имаш де).

Търсачът е човек, който търси, но не непременно намира.


Тема Re: Май, май...нови [re: TauMaster]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано11.06.09 14:26



че за кво ми е да разбирам от друго? за да стана хленчещ интелектуалец като наща млада съфорумничка тука?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.