Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 25.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: шумахеристите, трябва да бъдете оптимисти!нови [re: pollo]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано20.09.12 11:48



Твърдя, че удариха кьоравото когато Рено и Ферари се биха последно за втората титла на Шумахер, защото точно на следващия сезон беше въведен фирийза на двигателите и Мерцедес имаха много време и ресурси за да направят читав двигател. Всички предишни двигатели, като се почне от Илмор та до 2004та са пълен кьорфишек(буквално!)
За мен има голяма вероятност следващото им отроче от по-догодина* да е пълно разочарование.


* Вие си знаете!

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: шумахеристите, трябва да бъдете оптимисти!нови [re: Jair]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано20.09.12 11:50



"За двигателите Мерцедес си е екстра, все пак това е дългогодишно сътрудничество, което си носи известни предимства. А и повечето двигатели са еднакви по пърформанс след като бяха осакатени от правила и изисквания за дълготрайност. При всяка смяна на двигател повече ще пострадат, отколкото ще спечелят...дори на хартия реното да е по-добре, в което хич не съм убеден също."

Всъщност ставаше въпрос, че според Вейдъра Мерцедес ще изнудят Макларън да им дадат Хамилтън инак нямало двигатели. Аз твърдя, че при подобно изнудване Макларън ще предпочетат с Хамилтън и Рено, отколкото с Розберг и Мерцедес.
Денис не обича да го изнудват, справка 2007ма

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: шумахеристите, трябва да бъдете оптимисти!нови [re: Jair]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано20.09.12 11:54



Брато.....Розберг е ПОСРЕДСТВЕН пилот,осъзнай го...той си е пилот за шестицата, не е шампион и никога няма да бъде, просто е така...и не намесвайте ВЕЛИКИЯ..няма смисъл...Розберг е Маса-та на Мерцедес..

Един Кими е 20 пъти над него, а Алонсо (да,ок,сори) е към хиляда пъти повече,събудете се....



Тема Re: шумахеристите, трябва да бъдете оптимисти!нови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано20.09.12 11:58



Есествено, че хипотетично. Всъщност даже съм съгласна с всичко, което казваш, аргументацията ти е смислена и изобщо едва ли някой е на различно от твоето мнение, че да си намериш кандидат за тоя бас...

Все пак ми си мисля, че Шумахер, на неговата възраст, колата настрана, се представя напоследък по-добре от въпросното стабилно средно ниво пилоти... и е супер дразнещо, че хейтърите му продължават да си баят как Бритни го мачка и т.н.

уф, поже, стегай се!

Тема Re: шумахеристите, трябва да бъдете оптимисти!нови [re: lMSeed]  
Автор Jair ()
Публикувано20.09.12 12:12



очевидно съм малко в страни от спора значи, действайте си :)




Тема Re: шумахеристите, трябва да бъдете оптимисти!нови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано20.09.12 12:13



не знам защо мине се не мине време и някой си решава, че казвам че розберг е мега талант???

"Розберг е с едня идея по-реалистичен избор, но и той е малко вероятен. Защото, ако ще обсъждаме Розберг може да обсъдим и Ди Реста, Хълкенберг и подобни стабилно средно ниво пилоти които имат абсолютно еднакви шансове.

Но ако трябва да избирам между двамата то избора естествено е върху Розберг, пилот който поне има повече километраж пред него. "

Къде виде тука причина да избухнеш, ебаси?




Редактирано от Jair на 20.09.12 12:14.



Тема Re: шумахеристите, трябва да бъдете оптимисти!нови [re: Jair]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано20.09.12 12:47



Аз вече си харесах Перез като заместник на Хамилтън :)
Но спора наистина започва да става мега хипотетичен с подписаните договори на Розберг и Шумахер

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: шумахеристите, трябва да бъдете оптимисти!нови [re: lMSeed]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано20.09.12 12:57



Перез нали е от школата на Ферари, да не са луди да го изпуснат при Макларън...
За Розберг разбрах, ама Шумахер кога е подписал? Спорът си беше хипотетичен от началото, според мен...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: шумахеристите, трябва да бъдете оптимисти!нови [re: pollo]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано20.09.12 13:14



Официално не е, но си има там разни слухове че е готов
http://clubs1.bg/news/nov-dogovor-na-shumaher-podronva-sluhovete-za-otteglneto-mu-24362

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: шумахеристите, трябва да бъдете оптимисти!нови [re: lMSeed]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано20.09.12 14:52



Мисля, че е време е за едно от пророчествата на Вейдъра:

Мерцедес ще подпишат с Великия и най-вероятно ще се кандилка там още една година, а ако спечели 1-2 победи, и 2014та. Розберг и той ще си е в Мерцедес. Хамилтън и Бътън ще си останат в Макларън. Маса ще му теглят една едно състезание преди края на сезона, за да се докаже Маркизът колко е велик. Алонсо ще бъде изнасилен от свиреп козар още в Сингапур. Но няма да има нищо против.

Тва е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.