Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 30.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Декември 2012нови  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано18.07.12 21:36



Майтапа настрана, ама сега сме юли и вече имаше:
1. Сибирски студ
2. Наводнение
3. Силно земетресение
4. Атентат

Почвам да се чудя какво още ни чака до края на годината?



Тема Re: Декември 2012нови [re: Maldini]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано18.07.12 21:47



Погледни го и от добрата му страна.
ЦЕРН евентуално потвърдиха една от основните теоретични колони на квантовата механика без да ни съберат в една сингулярност.
Идва Олимпиада и най-вероятно няма да вземем нито един медал и няма да има специални снимки на българските олимпийци с едни бездарници, известни като български политици.
Пожо ще направи 5цифрено число постове и ще трябва да почерпи, клубна традиция!(да бе, току що я измислих, но това не значи че не е традиция!)
АСТА и сродните не минаха дори в Америка. А ако продължават със същото темпо да се патентотролват зад океана или ще си променят тези абсурдни закони или и Индия ще ги мине по брутен вътрешен продукт


иначе не знам.
В този клуб избягвам политически тематики, но за мен лично:
На запад току виж почнали да схващат, че един конкретен етнос не принадлежи към хомо сапиенс сапиенс.
Тази година имаше няколко големи протести. Най-накрая хората почнаха да схващат, че демокрация не е просто пускане на една бюлетина на няколко години. Ако спрат да гледат и БТВ ще пална свещичка!
Винаги има шанс малък метеор да фрасне Тиквата по темето и да създаде политечска криза в нашата страна! О ЙЕС!!!

Your message has been sent. View message


Тема Re: Декември 2012 [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано18.07.12 22:00



И на мен политическите теми са ми противни, от нашите политици всички са некадърници. Обаче "Цецко" след такава издънка трябва моментално да си подаде оставката.
Не може да подслушваш бирени босове, лекари и всякакви дребни мошеници, а в страната ти да се организира атентат. В нормална държава щеше да е пътник, ама кой знае колко от кирливите ризи на ББ са му в ръцете.

Да, радвам се за Хигс бозона, ама фундаменталната физика теоретично не е мръднала последните 20 години. Тая религия "теорията на струните" им е изпила мозъците.

ПП: Трябва да видиш презентацията, която бяха подготвили в ЦЕРН за Хигс бозона - брат ми, който е третокласник, щеше да я изпипа по-добре на Пауърпойнт.



Тема Re: Декември 2012нови [re: Maldini]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано18.07.12 22:10



Оставка няма как. Най-вероятно още някой техен депутат ще го хванат с подкуп. Ще наредят масова проверка на всички частни фирми и ще гледат да хванат някой частник с неплатени осигуровки или нещо такова и ще направят егати случая за отчитане на дейност. Може и някой дребна мутра да го "отнесе". Но съда ще пусне всички поради липса на доказателства. Само частниците ще го издухат.

"Не може да подслушваш бирени босове, лекари" за пореден път се потвърди, че подслушването е за контрол и изнудване на населението. Истинските престъпници знаят как да се пазят от такива техники(справка отвличанията).

Не съм съгласен. Квантовата може да е на горе долу същото равнище. Но последните години се работи много по Теория на Хауса. Дали ще излезе нещо не знам, но звучеше много обещаващо по едно време.

В тази връзка(презентации разни), какво стана със сайта на Фетел? Някакво положително развитие?

Your message has been sent. View message


Тема Re: Декември 2012нови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано18.07.12 22:59



Какво положително развитие? Човекът си е наел хора без вкус. И на ЦЕРН проблемът с презентациите е същия.



Тема Re: Декември 2012нови [re: Maldini]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано18.07.12 23:01



ЦЕРН са гийкове :)

Your message has been sent. View message


Тема Re: Декември 2012нови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано18.07.12 23:20



Нямам нищо против гийковете, ама от няколко хиляди човека, които работят по АТЛАС и ЦМС, как не успяха да намеря поне един читав графичен дизайнер. Разбирам, че на другите физици не им пука как изглежда презентацията, ама все пак я излъчваха на живо в Интернет.



Тема Re: Декември 2012нови [re: Maldini]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано18.07.12 23:32



Може би са решили, че Гийковското е новото куул :)

Your message has been sent. View message


Тема Re: Декември 2012нови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано18.07.12 23:49



Като в "Big Bang Theory" - Smart is the new sexy!
Наскоро слушах една аудиокнига за КМ и автора каза "I am a geek and a nerd. Sorry girls but I'm already married".

И като се заговорихме по темата - гледах разни клипчета от Комик Кон и се оказва, че Нина Добрев не знае какво е некрофилия (обясниха и го по време на панела на Дневниците на Вампира). Много ме е срам от себе си, че го гледам това (сериала имам предвид).



Тема Re: Декември 2012нови [re: Maldini]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано19.07.12 00:06



Нещо такова, да. Макар че това до колко е точно истинааа, не съм съвсем сигурен :)


Ами аз днес четох тема в геймърски форум в който повечето хора, не знаеха кой е Джон Ромеро!, което в общи линии е същото :)
Аз се пробвах да го гледам, но дори Добрев не успя да ме задържа за повечеот пилотния епизод. Не е мой тип сериал.

Your message has been sent. View message



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.