Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 21.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Декември 2012нови [re: Maldini]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано19.07.12 00:27



Така като ви чета се чудя аз къде живея ако се сещате за кой слабоинформиран индивид дето ни за атентати ни за хигс бозони е чувал...баси....



Тема Re: Декември 2012нови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано19.07.12 00:40



Боза е, наистина. Не знам защо го гледам освен заради клифхангърите. Виж "Истинска Кръв" е единствения смислен сериал по темата. Верно е (леко) извратен (ала НВО), ама се засягат много интересни теми като дискриминация и религиозен фундаментализъм.

Но в Нина мисля, че има хляб като актриса. Стига да успее да се добере до главната роля във филм скоро преди да я сполети съдбата на Дженифър Анистън и да и се наложи да играе един и същ типаж винаги.



Тема Re: Декември 2012нови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор Jair ()
Публикувано19.07.12 01:04



от сериала насам хаос винаги е хаус...както и от много години абсурд винаги е ъпсурт :)




Тема Re: Декември 2012нови [re: Maldini]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано19.07.12 09:24



Истинска кръв и на мен ми е много любим... даже не почвам сега петия сезон, защото чакам да ми се събере повече за гледане. Аз се зарибих от Хрониките на Южните вампири, изчетох ги, т.е. изслушах ги, като тръгна сериала, не е върховното четиво, но ми беше интересно. Доста извратен и натуралистичен е Истинска Кръв, не става за всеки, но ако претръпнеш, спира да ти прави впечатление... шерифчето е моя човек :)

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Декември 2012нови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Авторbg-2 (Нерегистриран)
Публикувано19.07.12 11:04



Чето и се чудя:
Откога разбираш от физика!?
Нещо против нашите спортисти или политици имаш или и срещу двете групи!? И к'во общо имат освен описаните снимки?!
Значи ти измисляш клубните традиции?


К'во общо има шпионирането на хора с БВП на държавата!?

Точно т'ва мислене, но поставане в малко по първична цивилизация води до ъ-ъ-ъ т'ва мислене!? Ако не знаеш хората произлизат от една малка група и тук в Европа не живеят най-добре представените от генна гледна точка, в Азия е малко по-зле, а отвъд океана трагично. Разбира се като ги посмесиш обогатяваш малко фонда, та надежда има...
Протестите в България ми изглеждат на принципа: "абе Пешо, каза че т'ва е кофти, а той ги разбира нещата" - не изглеждат информирани.
Босфор тв, когато и да се закрие от тук нататък все ще късно.
За к'во па ти е политическа криза!?



Тема Re: Декември 2012нови [re: Maldini]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано19.07.12 11:09



Т'ва ми изглежда, като въпросите от типа: посочете кое е излишното!





Тема Re: Декември 2012нови [re: Maldini]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано20.07.12 13:27



Сега се сетих че Върховния тиранин го няма, а не е заключил, или направо изтрил клуба! Прогрес.



"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin

Тема Re: Декември 2012нови [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано20.07.12 13:29



мда, също така няма шупурнайсе закачени теми на първа страница... ама пак е мъртвило...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Декември 2012нови [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано20.07.12 13:36



А добре е, така може да се следят темите без да си 24/7 на монитора:)

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Декември 2012нови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано20.07.12 13:39



е, на тебе ти е добре, много ясно - влизаш, намираш три мнения, прочиташ ги и си доволен


между другото, довечера ще имаме ли честта да присъстваш? :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.