Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Малчовци на пързалка  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано20.07.14 11:59



Пързалящи се котета и нещастната им майка :-)




Невероятни пързалящи се патета




Пързалящо се на леда пингвинче




Пързалящи се панди



Боксираща се котка



Врана возеща се на чистачки

Редактирано от Kaily на 14.11.15 14:46.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано20.07.14 14:38



сладури

явно майките им нямат споразумения от типа - за кво ти е това дете, махай го.

имат деца - отглеждат ги с любов и им предават всичкия си опит, научен през годините .
ако се опиташ на вземеш малките на една зайка, тя по скоро ще ти прегризе ръката или ще застане така, че първо да я убиеш, отколкото да ти даде децата си.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано21.07.14 05:50



И аз не знам защо се оказва от посланията, предадени ни от контактьорите, че човеците са по-близки с извънземни видове живот, отколкото с различни ,но все пак земни видове живот.

Ще мисля няколко дни





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано21.07.14 11:46



Защото са създадени по различни тертипи.
Кабала твърди, че няма нищо общо между човека и животните, създавани са поотделно и с тотално различни цели.
А извънземните твърдят, че са преработвали съществуващи земни видове и са им слагали друг генетичен материал.
Башар твърди, че това е снежния човек, от него е създаден човека.
Бог твърди, че човекът е създаден по негов образ и подобие, а не по образ и подобие на животните.

Ти като не знаеш нещо, първо що не питаш и посъбереш информация, ами винаги разчиташ да седше и сама да го измислиш.



Човеците са преработвани и пресъздавани мнооого пъти.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано22.07.14 09:22




И създаде Бог мъжа, а после и жената.
И като гледаше на мъжа колко му е скучно с ена жена и го научи да вари ракия .



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано22.07.14 09:58



Може и да ни закрият скоро...





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.07.14 14:46



е то па голям праз, тоя дир беше врао навремето

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано27.07.14 08:18



„Башар твърди, че това е снежния човек, от него е създаден човека. “


А какво казват извънземните или кабала – от къде се е появил бог, снежния човек или пък извънземните, че да могат после да създадат нас?

И нали се сещаш - животните може себе си да смятат за хора, а нас- за животни





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.07.14 09:43



Аз казвам, че извънземните са се появили от нас, пък после са се върнали, за да създадат нас, за да могат после да се появят от нас.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано27.07.14 11:20



никой не знае колко точно са галактиките, ти питаш от къде са се пръкнали извънземните.
някой има план, обаче този план не е достъпен за недорасляци като нас.
щото ние дори не можем да използваме целия капацитет на мозъка си.
и после идва въпроса- що ни трябва такъв обем или капацитет на мозъка, след като не го ползваме ?
появяват се някакви от някакъв институт и ти мерят Ай Кю - то, и после те обявяват за по по най или за пълен провал.
обаче !!
някои от пълните провали според същия институт, после правят епохални открития, щото мозъка им има достатъчно свободен обем, за да работи с нови неща.
нещо като харда на компа ни. като е пълен с простотии, иди после че се опитвай да го накараш да приеме някаква супер тежка програма.
и така, или чистиш простотиите на харда си, или затъваш в свещена простота от типа - аве, ей, смотан, аз имам супер голямо АйКю, ти шЪ ми кажеш на мен.
а, точно така !!

правиш си процесинг , преглед или каквото и да избереш, за да изчистиш простотиите от мозъка си, все ще е добро и правилно.
такива ми ти неща ми минават през главата тази сутрин.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.07.14 13:32



Е как пък с карлитковски преглед си чистиш прилепналите постулати, че не разбрах?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано28.07.14 06:25



Затова казвах, че имам резерви към учения, построени върху нестабилна, клатеща се основа.
Познават се по това, че като нямат задоволителни отговори на въпроси, ни казват просто да вярваме. А вярата не се състои в това.

Ученията трябва да приличат на вековни дървета с дълбока и широка коренова система, с як ствол, който да дърви всичко здраво, и с необятна корона, осигуряваща простор.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.07.14 09:56



Приличаш на малко дете, което настоява да знае защо квадратурата на хипотенузата е равна на сбора от квадратите на катетите, ама за да му се обясни стабилно, трябва първо да научи аксиомите и лемите и още куп щуротии.
Рационалният ум е ниско ниво на познаване на действителността, непрекъснато за това спорим, ти настояваш да познаваш действителността само с рационалния си ум, иначе не била валидна, ами познавай я по този начин, щом ти е достатъчна...както бил казал може би Айнщайн - логиката ще те отведе от А до Б, въображението ще те отведе навсякъде...
В крайна сметка ученията нямат значение, има значение само онова, което можеш да вземеш от тях, за да напредваш, какво си се втренчила в пръстите, които са насочени към луната, прескочи ги и гледай луната.

Или си харесай учение и си се люлей в клоните му. Затова има толкова учения - защото има толкова различни съзнание, за да може всяко съзнание да си избере по нещо.

В кое учение кое точно не ти хареса в случая, за да напишеш за резервите?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано29.07.14 06:30



Така е – харесвам учения, които отговарят на всички основни въпроси(затова са им дълбоките корени) и дават простор на мисълта(затова им е широката корона).

Белика не харесва учения и учители, в които усеща фалш и лицемерие.

А ти защо харесваш Башар не става ясно, понеже като попита човек и ти му казваш да чете и да се информира


Но явно не е защото отговаря на основни въпроси за вселената, нито пък е заради оригиналност(понеже всички споменати от теб идеи и послания на Башар са ни познати от други учения).
Отделно, че нещо войнствено те настройва – много пък агресивни тия твои извънземни
Или си е от теб



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано29.07.14 12:34



Башар отговаря на всички основни въпроси, които мен ме вълнуват, на кои от твоите не отговаря, не знам.
Да съм по-войнствена от нормалното не съм забелязала.



И не само им отговаря, ами им отговаря по най-добрия възможен начин, за който дори не съм мечтала.
Какво повече може да иска човек?

И никога не съм усещала фалш и лицемерие ни у Башар, ни у Ошо, а Белика какво може да усеща у човек, за който само е чула и чела, акъл не ми го побира.

А то да искаш Башар да ти отговори на въпросите и после да не изслушаш какво ти отговаря, а да твърдиш, че не дава отговори, ми се струва повече от странно де...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано30.07.14 05:49



„Аз казвам, че извънземните са се появили от нас, пък после са се върнали, за да създадат нас, за да могат после да се появят от нас.“
Въртите се в порочен кръг с Башар.

Не ми допадат учения, построени върху такъв кръг, та се чудя на каква тема да си говорим, като ти сега си пленена от неговото учение.





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.07.14 10:28



Това не го твърди Башар, аз го твърдя. Що пак го окаля?



А че на теб не ти допада нещо, което вселената прави, какво да те правя...ти искаш нещата да се нагаждат според твоята представа за тях.
Времето не съществува на високите нива, линейното време пък хич. Отгоре могат да се спускат в която и да е точка от линейното време в безразборен порядък, какво им пречи, кажи?

А ако искаш да ти се обясни линейно - ето, светът съществува колко милиарди и милиарди години, развили са се същества, за които ние и представа си нямаме, и Башар няма, казва им мъгляво ОСНОВАТЕЛИТЕ. Те са създали много от нещата из вселената.

На земята са тършували много извънземни раси, едни от главните действащи лица са анунаките, за които има предостатъчно информация, други са ония от Сириус, справка догоните, трети са сивите и т.н.
Те са много раси и аз изобщо не си правя труда да систематизирам кой какво и къде е направил...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано31.07.14 06:07



„Това не го твърди Башар, аз го твърдя. Що пак го окаля?“ – добре, значи Башар е на друго мнение, но ти като мислиш различно не го каляш, пък аз като мисля различно, го калям


И не е въпрос на изразни средства, а на идея и алгоритъм в идеята.

„казва им мъгляво ОСНОВАТЕЛИТЕ.“ – тук нали се сещаш, че ще попитам как са се появили ОСНОВАТЕЛИТЕ

„представа си нямаме, и Башар няма“ – с това съм съгласна – нямаме убедителна представа как е възникнал живота и какъв е смисълът му. И по подобни причини имам резерви относно съществуването на по-висши същества, плътности, богове и пр.
И имам резерви най-вече към контактьорите с висшите същества и боговете

Вселената пулсира като човешко сърце – свива се и се разширява, рушат се и се появяват звезди и същества.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано31.07.14 10:46



Ан, аз съм приела, че не ми е дадено всичко да знам.
И че ако сручайно пък знам всичко, животът ще е пределно праволинеен и скучен. И затова се задоволявам с информацията, която ми се подава, за ония светове. Като му дойде времето, ми подават още информация.

А кой как се е появил - Башар не говори кой знае колко по-различно от останалите гурута, с две думи - има Оня, който е едно цяло и той като едно цяло не осъзнава себе си, защото няма как без да има две, едното да се осъзнава. Оня, който Е, се разделя на две, появява се първата дуалност и тя е наречена All that is - демек Всичко, което е. То включва всичко и се себеосъзнава. Башар казва, че първото деление е т.н. ангелско ниво, някъде беше споменал нещо май, че първото деление пръква архангел Михаил и не помня кой беше вторият.
После делението продължава надолу и се появяват други нива и още надолу, и още надолу, докато стигне до нашето ниво.
Цялото, което е, съдържа времето и пространството в себе си, така че няма как да има начало или край, съществува вечно и надвремево.
Като питаш как се е появил тоя или оня, аз за себе си имам един отговор - спуснат е отгоре, от безвремието, някъде по линията на времето. Затова и ти казах, че за мен е напълно вероятно моето бъдещо аз да се е върнало и да ме е пръкнало мен.
Както сега Башар обяснява, че 60-70-80 години знам ли кога са дошли сивите, той не упоменава време, но говори за отвличанията от извънземни, а те май тогава са били масово. Та сивите, които са паралелна цивилизация на земната, но са се изродили по някаква причина, за да оцелеят, са потърсили и намерили земята, оттук взимат генетичен материал и създават нови раси. 5 на брой различни нови раси, едните по-близки до тях, другите по-близки до човеците.
Една от тия хибридни цивилизации е тая на Башар, те съществуват в паралелна реалност и са с 300 години напред от нас във времето, но понеже при тях времето тече 10 пъти по-бързо, според тях са на 3000 години напред от нас във времето.
Сега забележи - техните хибридни деца, които сивите са създали няколко десетилетия назад в нашето време и които хибридни деца се явяват прапрародители на башаровата цивилизация, която впрочем се нарича Есасани - жива светлина, та тия деца се отглеждат в момента от ... есасани, демек от своите прапрапотомци.
В скоро време тия деца ще започнат да бъдат спускани на земята, за да се аклиматизират и занапред, в следващите не знам може би няколкостотин години ще живеят тук.

Та извън времето и пространството на нашата 3 Д реалност се случват немислими неща за праволинейния ни мозък, но ето, опитах се логично и последователно да ти обясня някои неща. Имай предвид, че няма една линия на развитие, която да проследиш, има множество преплитащи се, пресичащи се, обединяващи се и разделящи се линии, даже безкрайно множество, всичко кипи, тече и се променя.

А това, че ти имаш резерви към съществуването на каквото и да било, което не можеш да пипнеш - ми въпрос на гледна точка, щом това те прави щастлива, нямай си.

Вселената пулсира като човешко сърце – свива се и се разширява, рушат се и се появяват звезди и същества.
3Д вселената

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано31.07.14 12:15



Истинският номер в живота е не да бъдеш тук и сега, а да живееш в тайнството на мистерията.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано01.08.14 05:55



Вселената се самоорганизира – създава богове, висши извънземни и низши твари





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.08.14 14:35



Вселената е ниско ниво в играта, има още по-високи.
Но да, точно така - Цялото се самоорганизира и непрекъснато си играе със себе си и се себеизживява по всички възможни начини.
Ти също си един аспект, чрез който Цялото е решило да се изживее по точно този начин. И понеже битието е холографско, ти, бидейки конкретен начин, по който Цялото е решило да се изживее, съдържаш това Цяло в себе си. Без остатък.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано10.08.14 05:22



Напоследък ми попадат разни неща за медиуми. Искаме да общуваме с мъртвите. И го правим по разни странни начини. Искаме да общуваме и с извънземни и го правим чрез контактьори.
Интересно защо вселената не се е организирала за по-лесно общуване на всичко в нея.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.08.14 10:44



Тя вселената се е организирала, ние не сме.
Можеш да общуваш директно с всички, с които искаш, но ти искаш на всяка цена да е с думи, а с думи не всяко общуване е осъществимо.
Искаш с мозък, а с мозък не общуваш с природата, защо тогава искаш с мъртвите и извънземните да е с думи и ум?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.08.14 11:01



толкова си права.
преди време исках обяснение за всичко, което четях или което ми се случваше.
сега вече не го искам. защото всяко нещо, което искаш да научиш и ако желанието ти е искрено, ти се дава наготово.
приемам го с благодарност и вървя към следващото нещо.

така е и с Башар, така е и с всички останали.

кластери



-Опозиционизъм-убедени сме, че трябва да сме в опозиция на другите, иначе чувстваме слабост и неувереност.
-Наблюдател-човек, който непрекъснато избягва контакта с другите и анализира чувствата си вместо да ги чувства.

Редактирано от silver.moon на 10.08.14 11:03.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано11.08.14 05:12



Може да е за добро лошата комуникация между създанията във вселената.
Ако се разбирахме по-добре, нямаше да се изяждаме едни други и щяхме да изчезнем на физическо ниво





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано11.08.14 10:39



някак напоследък получавам едни прозрения за близките си. предвид каква съм аз - част от прозренията са с фаталистична нотка, но пък хубавото е, че са предупредителни към днешна дата. все пак вече ме обвиниха в урочасване

пък идеята на споделянето им беше да предупредя да се вземат мерки...



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор belika (deleted)
Публикувано11.08.14 10:45



иначе юпитер през мц от края на май насам ми надонася множество материални придобивки, засилили се от сидреалното му навлизане в рак... повечето са разни красоти, но има и технологични. трупането е на материално ниво, пък ми се искаше да е и на по-човешко някак...

при вас как е юпитера?



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.08.14 11:08



При мен Юпито влезе в девети и аз чакам да се завлека най-накрая в чужбина, не ли?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.08.14 11:09



Някои се разбират по-добре, всичко е тук и сега само че трепти на различна вибрация, който вибрира на ония честоти, си говори с тях, който не вибрира на ония честоти, се кълне, че не съществуват.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано11.08.14 11:26



имало ли е чужбински проявления при предишни преминавания на юпитер от там?

нямаше ли чужбински проятвления през юпитер в сидреален близнак - опозиция на 4ката в сидреален стрелец? хм...

дано да се случи очакваното, стискам палци от сърце





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.08.14 11:43



нищо не разбрах за сидералния близнак и не помня предишните проявления на юпитер, трябва ли да действа по един и същи начин, преди бил един, сега е друг, не ща да цикля в цикли.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано11.08.14 11:50



не знам. доколкото са ме учили - земята, планетите, животът, историята и астрологията си циклят в цикли, те са спираловидни, не концентрични кръгове - още от Архимед до Тома Аквински, че и преди тях и до днес...

Иначе всяка съвременност си има свои си характеристики - не говорим за буквална повтаряемост, а за основни тонове, посоки...



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.08.14 11:51



Ма ти да видиш, сега проверих , през лятото на 2003 г ходих за най-дълго време в чужбина, в любимата ти секта на сциентолозите в Будапеща, цели два месеца бях там, такъв престой не съм имала друг път.
Та хем 2 месеца, хем духовни науки.
Я глей ти...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано11.08.14 11:53



Ето - видя ли сега за циклите и спиралите

Значи чакаме в следващите 12 месеца още по-голшмо и твърдо надграждане



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.08.14 12:09



аз без да разирам от астрология съм твърдо убедена, че веднъж като мине планета отнякъде, може да задейства един аспект на дома, следващия път може да задейства съвсем друг...и АН веднъж даже го беше казала пак за Юпи беше ама в седми - че веднъж е задийствал едно, дваж е задействал друго, а сега да задейства трето...дето не е задействал преди

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.08.14 12:11



мдам, може и при извънземните да вървя



айде, че нямам търпение вече, не издържам на посоката, която жимотът ми пое, а аз исках другаде

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано12.08.14 06:25



Като каза предупреждение, и аз сънувах някакъв лош сън.
Не че има какво да се направи, но да се надяваме, че вниманието си е някаква превантивна мярка за вселената.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано12.08.14 06:26



Юпитер, все още в орбис на Рак, си беше даже прекалено щедър на някои неща – например на вода.
Да се надяваме, че в Лъв ще е по-приемлив.

Аз доста пътувах предните 2 месеца – съвсем в съответствие с персоналния му дом.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано12.08.14 06:27



Дано да отидеш при по-добри от нас извънземни.


Иначе жалко за похабеното желание.
Интересно защо в приказките имаме право само на ограничен брой желания.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано12.08.14 08:20



Робин Уйлйамс си е отишъл при преминаване на Юпитер през МЦ. Много го харесвах.







Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.08.14 09:41



щото приказките трябва да имат завръзка, като златната рибка ти даде 3 желания, едното от тях е да имаш неограничен брой желания



А иначе всяко твое истинско желание се сбъдва, както и нежелание, вселената винаги е на твое разположение, чукай и ще ти отвори...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.08.14 09:43



той пък от какво, млад още



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано12.08.14 12:09



от обесване





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.08.14 13:45



дошло му е и на него до гуша сигурно

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано13.08.14 06:50



По правило в деня на смъртта Юпитер е на видно място в хороскопа.
Сигурно значи, че тогава сработва късметът на човек.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано13.08.14 06:53



Това с желанията може да е защото трябва да внимаваме с изборите си – да не си пожелаваме, например, противопоставящи се неща. Или пък да не искаме повече, отколкото можем да поемем.



Чудя се телепортацията, проскопията, ретроскопията и пр. дали са въпрос на мутации или усвояване на знания и техника.
Сигурно и на двете.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано13.08.14 08:57



По правило в деня на смъртта Юпитер е на видно място в хороскопа.
Сигурно значи, че тогава сработва късметът на човек.


[ palen shok i ujas ]



голям късмет, да успееш да се обесиш ???????

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.08.14 09:45



абсолютно, сработва късметът и човек се отървава

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.08.14 09:47



противопоставящите се неща са само в нашия ум, на по-високо ниво са едно цяло
Няма или-или, има и-и
Ако внимаваме да си пожелаваме каквото сърцето желае, независимо колко е противопоставящо се, има шанс да се случи. Ако умът пак почне да мели, че това няма как да стане...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано14.08.14 06:22



Да – въпросът е какво се случва след смъртта – запазваме ли се като същите съзнания или се сливаме с други.
Кофти, ако се изпълни желанието ти да отидеш при извънземните, пък не го осъзнаваш.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано14.08.14 06:23



Какво казваха любимите ти извънземни- как са дошли на земята- с телепортация или с кораби?



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.08.14 10:01



Ми то ние и сега сме си с извънземните, пък не го осъзнаваме. Всяка нощ си контактуваме с тях и аз нищо не помня на будно.
Башар казва, че са контактували с повечето от нас и ние не помним, сега щели да се появят официално, като си спомним.
Та сега толкова неща не осъзнаваме, кво губим после...може още повече да не осъзнаваме, а може пък повече да осъзнаем.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.08.14 10:05



Ми аз съм изписала тонове мастило по въпроса.



Башар казва, че техните кораби са тяхното висше аз, не са просто куп ламарини.
И че не предметът се намира в пространството, а пространството е една от характеристиките на предмета, както например температура, твърдост и пр. Така че когато се промени характеристиката на пространството в предмета, той се мести моментално, без да пътува от една точка до друга. Примерно в точка А предметът има характеристика 0,00034356, променяш тази характеристика на 4,86098 и предметът моментално се мести в точката, отговаряща на тази характеристика.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано15.08.14 06:05



Е, ти сега слушаш, четеш, пишеш само за Башар, пък аз се интересувам и помня най-различни други идеи.


И ми е интересно дали нашата цивилизация ще успее да се разсели из космоса преди изчезването си и как ще се случи това. За телепортация си трябват мутации и милиони години и надеждата в обозримото бъдеще е в квантовата физика и тахионите.
Освен ако извънземните не ни дадат на готово технология.

Ти за това по едно време разправяше, че се стремиш към висшето си аз – как на практика го правиш или как са го постигнали твоите любими извънземни?



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано15.08.14 06:06



Ами това е една от причините да се работи с ума, пък той, за съжаление, е зависим от физическото тяло.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.08.14 09:56



ми той не умът осъзнава

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.08.14 09:59



Ми аз не си чета и пиша само за Башар, ама виж ти си се впрегнала в линейното развитие и не го изпускаш и за миг.

За телепортация си трябват мутации и милиони години и надеждата в обозримото бъдеще е в квантовата физика и тахионите.
За телепортация стига да излезеш от тялото, а това става за миг, стига да си готов. А надеждата ми е на мен в извънземните, които ще ни научат как да става по-бързо, все пак те са по-развити и са ни учили много пъти в миналото.

Моите любими извънземни разправят, че една нощ са заспали всичките и са спали 3 денонощия, през което време са разбрали, че всичко е сън и са се научили да живеят в сънищата си и да сънуват наяве, така че са омешали всичко в едно.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано15.08.14 18:33



кво ще кажеш за проекта филаделфия



най ми е смешно, като се опитват да мерят времето и пространството и светлината с някакви измислени мерки.
направо голям смях.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано16.08.14 07:06



Добре, но умът включва възприятията от всички сетива; интерпретацията на тая информация; реакциите; емоциите; инстинктите; мисленето(съзнателно и несъзнателно); паметта; въображението – изобщо работа на нервни влакна. Помисли колко общо имаме, така погледнато, с животните и растенията. Оказва се, че евентуално се различаваме в мисленето и най-вече на външен вид. По същото се различаваме и от извънземните създания.

А осъзнаването е ясна, конкретна, категорична представа за нещо. Но пък сега може да имаме едно осъзнаване по някой въпрос, а после- друго. И това осъзнаване е свързано с ума. С какво друго, според теб?



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано16.08.14 07:14



„За телепортация стига да излезеш от тялото, а това става за миг, стига да си готов“ – че какво значи да си готов – аз съм си готова, но не мога да се телепортирам в будно състояние. Значи нещо във физическото тяло пречи. Понеже физическото тяло в сънищата често е различно.

„че всичко е сън и са се научили да живеят в сънищата си и да сънуват наяве,“ – то и аз мога да приема, че всичко е сън, но какво се променя с това приемане...



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.08.14 13:43



ми не е свързано с ума и толкоз
Като получа някакво озарение, някакво познание свише, нещо, което изведнъж ми се дава, то то не се променя с десетилетията и си остава вечно поне за мен и за тоя ми живот.

Като умът ми почне да мели и стига до някакъв извод-уж знание, после се появят нови доказателства и умът обръща на 180 градуса.

Знанието и осъзнаването, които получавам извън ума, са непреходни и от светлина.
Знанието и осъзнаването на ума се менка с всяко ново доказателство или усещане, демек непрекъснато, защо да му вярвам, като вече съм установила, че е несигурен източник на знания.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.08.14 13:49



Значи нещо във физическото тяло пречи.
Ми пречи де. И на мен ми пречи.
Ама от това не следва, че ще ръгна в другата посока да се развивам милиони години линейно. Това значи, че ще се впусна в дълбините на сомственото си аз, за да изследвам какво точно ми пречи и да го премахна.
Поне аз съм изчислила, че тоя път е по-бърз от оня с милионите години.
Требе открия какво ми пречи и да го махна. Толкоз. При упоритост, трудолюбие в тая област и късмет трябва да го свърша още в тоя живот, че понеже ми писна, даже още тук и сега.



то и аз мога да приема, че всичко е сън, но какво се променя с това приемане...

Ми значи не става само с приемане, трябва и друго, техники, себеусъвършенстване, медитация, може да не трябва да приемаш с мозъка си, а с клетките си, може да трябва да се научиш да мислиш с далака си примерно, като не става по един начин, се търсят други...докато чакаме милионите години учените да ни развият научно телепортацията, и без това няма какво друго да правиме...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано17.08.14 07:24



„докато чакаме милионите години учените да ни развият научно телепортацията“

Е, всеки, който използва ума си (знания, мислене, интуиция, въображение и пр.), както и други свои качества (упорство, воля,медитация и т.н . – все работа на нервни влакна) и открие нещо ново в някаква област, напр. метафизика, е учен в съотвената област.





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.08.14 13:42



откритията се правят не с ума, а с озаренията, които идват свише, Архимед, Менделеевата таблица и прочее, умът само подготвя почвата, но е некадърен да си върже връзките на обувките

Интуицията и въображението не са части на ума

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано17.08.14 15:35



по темата за телепортацията, днес случайно попаднах на темата с пролетната среща на форума на Хана и баш цветарките, в който от много време не пиша. Ами хубави са им снимките, и хубаво са си изкарали в Троян, малко завидях, не че аз бих отишла точно с тази компания, но...

Та междувременно, в очакване на телепортацията, защо ние с вас, мили госпожи, не си спретнем една скромна срещичка..?



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.08.14 17:00



абсолютно нямам нищо против, баш сега не съм в софия, ама пак съм си докопала интернет



Метни линк със снимки на цветарките, а?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано17.08.14 17:33



линк към темата с много снимки:

http://hobbykafe.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=4696&start=510

Редактирано от belika на 17.08.14 18:29.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано17.08.14 17:40



о, ама ти си във вашия красив край..? завиждам....

дето от 1000 години не съм мърдала от София, с изключение на една-две цветарски сбирки на Витоша и подобни разстояния вече ме кара да се чувствам вечен затворник в този мръсен град



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.08.14 17:55



Е ама то и аз не излизам по цяла година, и на мен вече ми писна и твърдо ъм решила да се омитам в астралното тяло и да почна да щъкам по цялата земя и по едно и също време.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано17.08.14 17:58



ама ти вече в космични реалности. аз говоря за съвсем буквални и близки за пипане материални буквалности...



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.08.14 20:16



абе съм съм ама още не мога да си замъкна и физическото тяло тям и още клепам уши тук



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано18.08.14 07:08



Не си права за ума и въображението, но не е толкова важно.


Все пак контактът с чужд разум най-вероятно минава през това:„ Той погледна цветето и стана цвете край пътя“
Белика и цветята работят в тая насока.
Често до открията стигаме несъзнателно.
Но и несъзнаваното е свързано с ума.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.08.14 13:59



аз погледнах камъка и станах камък край пътя
аз погледнах морето и станах капка в морето
аз погледнах делфините и започнах да общувам с тях, защото разбрах, че те са чужд разум, но на земята...а и Башар го казва същото, не че нещо...

Цветето, скалата, котката - всички те имат чужд разум, умееш ли да общуваш със скалите на техния език?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано19.08.14 07:14



Ако имахме такава способност и всички искахме да станем цветя е добре(макар че има едни растения, задушаващи всичко наоколо).
Ами ако всички искахме да станем лъвове, т.е. царе в царството...



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.08.14 13:52



Когато се сдобием с такива способности, всеки ще иска да стане онова, което е.
А и да станат всички лъвове, няма проблем, реалностите са безкрайни, за всеки има всичко, което си пожелае.
Липси и недостиг има само на ниво човешки мозък.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано21.08.14 07:19



какво си представяш че ще правиш, ако си там?



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано21.08.14 10:47



Ще се моткам из цялата земя без самолети, пари и паспорти, ще прелитам насам натам, сутрин ще съм в Пекин, на обед в Париж, а вечер в Африка, няма да се грижа за тяло въобще и цялото си време ще посвещавам на пътешествия из природата и на издигане на хората, които срещам по пътя си.
Ще посещавам често кораба на Башар и ще си клюкаря с извънземните.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано21.08.14 19:43



и аз се надявам да видя Китай...





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано21.08.14 22:02



Какво те спира?
Твоето поне е изпълнимо, фащаш самолета и там...мойто и с пари не става, не знам с какво вече



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано22.08.14 07:23



Каква е разликата, щом се отказваме от физическото тяло?
Стига само малко въображение.
„няма да се грижа за тяло въобще“ – е, трябват някакви грижи за храна, сметки и такива неща, но това са предизвикателства, които във всички светове или състояния ги има. Просто не им обръщаме много внимание.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.08.14 10:22



това са предизвикателства, които във всички светове или състояния ги има

Е като нямаш тяло, не се грижиш за него, за това даже въображение не трябва, за да го знаеш.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано23.08.14 07:06



ако всички други си имат тяло и форма, може да не е много приятно човек да си няма



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.08.14 11:13



може
кой знае...трябва да се опита...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано24.08.14 07:08



Освен ако умът (памет, съзнание, въображение и пр.) остава същия, а човек може да си създава тяло по собствена воля във всеки нов свят.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.08.14 09:52



Не по собствена воля, а по волята на висшия аз, който пак е човекът същият.
Но е точно така, поне така вика Башар.
Вие си мислите, че духът се намира в тялото, но това не е така - тялото се намира в духа. При това положение преминаването в 4Д означава, че духът се е отдръпнал от тялото, с което досега се е идентифицирал, станал е по-голям от него и е станал не физическото тяло, а физическия свят.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано26.08.14 07:22



духът все си търси тяло, нищо, че е за временно ползване



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.08.14 12:51



какво означава - все?
Какво значи тази дума, едни духове си търсят тяло, други не си търсят, трети си имат, четвърти са си намерили, пети...
за кой дух говориш, за твоя ли?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано27.08.14 06:56



е, нали се опитваме да не говорим само за теб или за мен, за твоя дух или за моя - нали искаме да мислим и за нещо по-голямо от нас



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.08.14 10:10



нещото по-голямо от нас пак сме ние.
Винаги сме ние. Аз съм това тяло, аз съм този дух, аз съм този свят.
Когато си в ума си, казваш - аз съм този ум.Когато стигнеш висшия аз, казваш - аз съм този аз.
Когато стигнеш свръхдушата, казваш - о, но аз съм тази свръхдуша.
Дори когато стигнеш Цялото, което е, пак казваш - О, боже, но аз съм това цяло!
Навсякъде си ти, когато стигнеш висше състояние, пак си ти, но тогава ти си в друго състояние.
Няма нищо извън теб и както и да гледаш на света, го гледаш през твоето собствено съзнание, което е разширяващо се, разширяващо се, разширяващо се ... или стесняващо се - както си избереш.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано29.08.14 17:53



Нови умопомрачителни тъпизми в учебник по история
Полиция заловила Левски, САЩ подкрепили Априлското въстание, раята славела султана, румънци воювали на Шипка...






Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор belika (deleted)
Публикувано29.08.14 19:52



Това са имена на истински хора




Автономка Торимацова
Автономка Шестакова
Арсени Чанталиев
Африкан Симеонов
Богослов Данданов
Босилчо Кърков
Братухчо Въчев Братухчев
Бригадир Цветков
Брилянт Иванов
Букетка Градинарова
Буря Куртакова
Ваньоздрав Яназов
Ведрина Чанлиева
Великан Тодоров
Веселазасмяна Тодорова
Ветлогин Колчев
Видол Порязов
Винету Келешев
Генчо Бърборков
Георги Дришльов
Георги Макаронски
Гита Пътечкова
Господин Количков
Грамен Принов
Графиня Скринска
Груд Бодуров
Гуца Контопишева
Гъргурин Китов
Гьончо Гьорчев Гьоков
Даниела Белоконска-Вражалска
Делчо Кукуряшков
Дечко-Ради Симеонов
Джанка Таралингова
Дойничка Многознаева
Донка Курухубева
Драгни Балахуров
Евденчо Милачков
Европ Европов Кирилов
Елена Пищовколева
Естислав Площаков
Етиен Мангъров
Етко Хвърчилков
Ефремилия Сопаджиева
Жана-Дарк Илиева
Жоржиен Дзезов
Заварин Ждраков
Златохрист Месаров
Идеал Тухчиев
Изгрев Топков
Изографил Яков
Иконом Иликьов
.....
Сладко Малинов
......




Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано30.08.14 12:17



сигурно ако имахме усещане, че имената ни не ни подхождат, щяхме да си ги променяме





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано30.08.14 17:39



много хора виждат пошлост и фалш в това да си промениш името, било то и по основателни причини... познавам няколко бг мюсюлмани, които са си оставили българските имена от времето на възродителния процес именно с такива доводи...



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.08.14 18:54



ма па и много хора не виждат пошлост и фалш в това

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.10.14 12:35



Страхотно видео за патета и тяхната успешна борба срещу стълбите.
Никога не се предавай!



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.10.14 18:38



Умен октопод



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.10.14 22:57



Голямо забавление





Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.10.14 20:58



Това не помня дали съм го пускала, но си заслужава да се повтаря и потретва. Немирно коте тормози брат си.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.