Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано14.08.14 06:22



Да – въпросът е какво се случва след смъртта – запазваме ли се като същите съзнания или се сливаме с други.
Кофти, ако се изпълни желанието ти да отидеш при извънземните, пък не го осъзнаваш.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано14.08.14 06:23



Какво казваха любимите ти извънземни- как са дошли на земята- с телепортация или с кораби?



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.08.14 10:01



Ми то ние и сега сме си с извънземните, пък не го осъзнаваме. Всяка нощ си контактуваме с тях и аз нищо не помня на будно.
Башар казва, че са контактували с повечето от нас и ние не помним, сега щели да се появят официално, като си спомним.
Та сега толкова неща не осъзнаваме, кво губим после...може още повече да не осъзнаваме, а може пък повече да осъзнаем.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.08.14 10:05



Ми аз съм изписала тонове мастило по въпроса.



Башар казва, че техните кораби са тяхното висше аз, не са просто куп ламарини.
И че не предметът се намира в пространството, а пространството е една от характеристиките на предмета, както например температура, твърдост и пр. Така че когато се промени характеристиката на пространството в предмета, той се мести моментално, без да пътува от една точка до друга. Примерно в точка А предметът има характеристика 0,00034356, променяш тази характеристика на 4,86098 и предметът моментално се мести в точката, отговаряща на тази характеристика.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано15.08.14 06:05



Е, ти сега слушаш, четеш, пишеш само за Башар, пък аз се интересувам и помня най-различни други идеи.


И ми е интересно дали нашата цивилизация ще успее да се разсели из космоса преди изчезването си и как ще се случи това. За телепортация си трябват мутации и милиони години и надеждата в обозримото бъдеще е в квантовата физика и тахионите.
Освен ако извънземните не ни дадат на готово технология.

Ти за това по едно време разправяше, че се стремиш към висшето си аз – как на практика го правиш или как са го постигнали твоите любими извънземни?



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано15.08.14 06:06



Ами това е една от причините да се работи с ума, пък той, за съжаление, е зависим от физическото тяло.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.08.14 09:56



ми той не умът осъзнава

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.08.14 09:59



Ми аз не си чета и пиша само за Башар, ама виж ти си се впрегнала в линейното развитие и не го изпускаш и за миг.

За телепортация си трябват мутации и милиони години и надеждата в обозримото бъдеще е в квантовата физика и тахионите.
За телепортация стига да излезеш от тялото, а това става за миг, стига да си готов. А надеждата ми е на мен в извънземните, които ще ни научат как да става по-бързо, все пак те са по-развити и са ни учили много пъти в миналото.

Моите любими извънземни разправят, че една нощ са заспали всичките и са спали 3 денонощия, през което време са разбрали, че всичко е сън и са се научили да живеят в сънищата си и да сънуват наяве, така че са омешали всичко в едно.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано15.08.14 18:33



кво ще кажеш за проекта филаделфия



най ми е смешно, като се опитват да мерят времето и пространството и светлината с някакви измислени мерки.
направо голям смях.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано16.08.14 07:06



Добре, но умът включва възприятията от всички сетива; интерпретацията на тая информация; реакциите; емоциите; инстинктите; мисленето(съзнателно и несъзнателно); паметта; въображението – изобщо работа на нервни влакна. Помисли колко общо имаме, така погледнато, с животните и растенията. Оказва се, че евентуално се различаваме в мисленето и най-вече на външен вид. По същото се различаваме и от извънземните създания.

А осъзнаването е ясна, конкретна, категорична представа за нещо. Но пък сега може да имаме едно осъзнаване по някой въпрос, а после- друго. И това осъзнаване е свързано с ума. С какво друго, според теб?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.