Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано16.08.14 07:14



„За телепортация стига да излезеш от тялото, а това става за миг, стига да си готов“ – че какво значи да си готов – аз съм си готова, но не мога да се телепортирам в будно състояние. Значи нещо във физическото тяло пречи. Понеже физическото тяло в сънищата често е различно.

„че всичко е сън и са се научили да живеят в сънищата си и да сънуват наяве,“ – то и аз мога да приема, че всичко е сън, но какво се променя с това приемане...



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.08.14 13:43



ми не е свързано с ума и толкоз
Като получа някакво озарение, някакво познание свише, нещо, което изведнъж ми се дава, то то не се променя с десетилетията и си остава вечно поне за мен и за тоя ми живот.

Като умът ми почне да мели и стига до някакъв извод-уж знание, после се появят нови доказателства и умът обръща на 180 градуса.

Знанието и осъзнаването, които получавам извън ума, са непреходни и от светлина.
Знанието и осъзнаването на ума се менка с всяко ново доказателство или усещане, демек непрекъснато, защо да му вярвам, като вече съм установила, че е несигурен източник на знания.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.08.14 13:49



Значи нещо във физическото тяло пречи.
Ми пречи де. И на мен ми пречи.
Ама от това не следва, че ще ръгна в другата посока да се развивам милиони години линейно. Това значи, че ще се впусна в дълбините на сомственото си аз, за да изследвам какво точно ми пречи и да го премахна.
Поне аз съм изчислила, че тоя път е по-бърз от оня с милионите години.
Требе открия какво ми пречи и да го махна. Толкоз. При упоритост, трудолюбие в тая област и късмет трябва да го свърша още в тоя живот, че понеже ми писна, даже още тук и сега.



то и аз мога да приема, че всичко е сън, но какво се променя с това приемане...

Ми значи не става само с приемане, трябва и друго, техники, себеусъвършенстване, медитация, може да не трябва да приемаш с мозъка си, а с клетките си, може да трябва да се научиш да мислиш с далака си примерно, като не става по един начин, се търсят други...докато чакаме милионите години учените да ни развият научно телепортацията, и без това няма какво друго да правиме...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано17.08.14 07:24



„докато чакаме милионите години учените да ни развият научно телепортацията“

Е, всеки, който използва ума си (знания, мислене, интуиция, въображение и пр.), както и други свои качества (упорство, воля,медитация и т.н . – все работа на нервни влакна) и открие нещо ново в някаква област, напр. метафизика, е учен в съотвената област.





Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.08.14 13:42



откритията се правят не с ума, а с озаренията, които идват свише, Архимед, Менделеевата таблица и прочее, умът само подготвя почвата, но е некадърен да си върже връзките на обувките

Интуицията и въображението не са части на ума

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано17.08.14 15:35



по темата за телепортацията, днес случайно попаднах на темата с пролетната среща на форума на Хана и баш цветарките, в който от много време не пиша. Ами хубави са им снимките, и хубаво са си изкарали в Троян, малко завидях, не че аз бих отишла точно с тази компания, но...

Та междувременно, в очакване на телепортацията, защо ние с вас, мили госпожи, не си спретнем една скромна срещичка..?



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.08.14 17:00



абсолютно нямам нищо против, баш сега не съм в софия, ама пак съм си докопала интернет



Метни линк със снимки на цветарките, а?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано17.08.14 17:33



линк към темата с много снимки:

http://hobbykafe.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=4696&start=510

Редактирано от belika на 17.08.14 18:29.



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано17.08.14 17:40



о, ама ти си във вашия красив край..? завиждам....

дето от 1000 години не съм мърдала от София, с изключение на една-две цветарски сбирки на Витоша и подобни разстояния вече ме кара да се чувствам вечен затворник в този мръсен град



Тема Re: Малчовци на пързалканови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.08.14 17:55



Е ама то и аз не излизам по цяла година, и на мен вече ми писна и твърдо ъм решила да се омитам в астралното тяло и да почна да щъкам по цялата земя и по едно и също време.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.