Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Четвърта плътностнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано19.06.13 10:50



работа и йога и тва е





Тема Re: Четвърта плътностнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.06.13 11:27



Основното, на което набляга Башар, в 99% от приказките си, е да работим с дефинициите си, т.е. чист процесинг.
Не знам как го извъртя, да стигнеш до йогата пак.
Йогата е просто инструмент, един от безкрайно многото инструменти за достигане на желаното, ако на теб йогата ти върши работа, ползвай я, на който не му върши, не я ползва.
Но едно нещо трябва да се направи - да се изчистят постулатите и това не е просто възможен инструмент, а необходимост.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Няма майтап,нови [re: Kaily]  
Автор Цар Извод ()
Публикувано19.06.13 11:55



но ми звучи като летача на Кастанеда.





Тема Re: Няма майтап,нови [re: Цар Извод]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.06.13 12:53



Както винаги съм казвала, Кастанеда много е крал от процесинга.
Разликата между Кастанеда и процесинга е, че Кастанеда го прави занимателно и забавно, но не дава технологията за справяне.
Процесингът го прави тежко и сериозно, но за сметка на това предоставя технология стъпка по стъпка.

Така мнозина предпочитат да се забавляват и малцина държат да се лекуват.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Няма майтап,нови [re: Цар Извод]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано19.06.13 12:55



че кво му е- как предпочиташ да звучат нещата





Тема Re: Няма майтап,нови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано19.06.13 12:57



ами като не смятат, че са болни, що да се лекуват



щото някой друг смята, че са болни



Тема Re: Няма майтап,нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.06.13 13:08



Здравият човек е щастлив и обича всички и всичко безусловно, гледа на света с детско любопитство и интерес и е готов на нови добри приключения.

Болният човек е самовлюбен, самонадеян, егоист, има страхове примерно.

Здрави са само т.н. просветлени, останалите все сме повече или по-малко болни.
Хората в клуб Кастанеда висят там, защото се опитват да се лекуват, т.е. следват учението на дона, който е здрав и безупречен. Но вместо технология им е оставен набор от каши с тук таме полезни стъпки.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.06.13 17:25



В. Здравей, Башар.
Б. И на теб добър ден.
В. Аз съм толкова въодушевена да бъда тук, аз съм много много щастлива, пълна с радост и кега знам точно защо...защото...
Б. Защото ти изживяваш повече от самата себе си?
В. И това също и защото изживявам теб, вибрацията ти.
Б. Ние винаги, когато предаваме чрез последника, отдаваме също и вибрации, това е една възможност за всички вас да се уподобите на тази честота, така че да можете да изпитате повече от вашия висш аз. И това е което всъщност чувствате. Ние сме въвлечени! Но това, с което влизате в контакт е вашия висш аз, използващ и филтриран през маската на нашето съзнание.
В този смисъл може да се каже, че вие ни използвате като извинение, за да говорите със самите себе си.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: ДА ИЗБЕРЕШ РЕЗОНАНСА НА СВОЯТА РЕАЛНОСТнови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано21.06.13 11:25



ДА ИЗБЕРЕШ РЕЗОНАНСА НА СВОЯТА РЕАЛНОСТ

Приеми ме буквално. Ти си твоята собствена вселена. Ти си твоята собствена реалност. Ти вибрираш съобразно идеите. Идеите, които вибрират в твоята реалност, стават реалността, която изживяваш. Например, ако ти си единственият, който не съдържа идеята за война, ти ще си единственият, който вижда свят без войни. Онези, които ще контактуват с теб, няма да говорят за войни, защото войните няма да съществуват за тях по същия начин.

Разбери това – всеки един от вас и всички вие съществувате на всички възможни различни нива, на които може да се съществува, във всички възможни вариации на светове, в които може да се съществува, по едно и също време. Когато ти промениш нивото си на вибрация и, да кажем, се настроиш към специфична честотна лента, тогава твоите преживявания ще идват само от тази честотна лента. Те не могат да дойдат от честотна лента, на която ти не функционираш.

И понеже всички съществуват на всички възможни нива, ти ще си взаимодействаш с онази част на всеки един, която съществува на това ниво. Но това не значи, че оригиналите, образно казано, са се променили. Ти си се променил. Ти си преминал в ниво, в което възприемаш само онази част от всеки друг, която съществува само на това ниво. И на това ниво не съществува идеята за война. И това е, което ти възприемаш.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Няма майтап,нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано21.06.13 17:43





"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.