Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Башар 3нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.09.13 11:12



Ми моят дух редовно губи интерес към физическата реалност и ми струва все по-неимоверни усилия да събуждам някакъв интерес за нещо си, последно реших да правя магии, демек да свалям четвърта плътност в трета плътност, белким ми стане интересно да остана тук.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: 8-те сетиванови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.09.13 11:13



ех, омагьоса те накрая и теб



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: 8-те сетиванови [re: Kaily]  
Автор abroad. (-)
Публикувано24.09.13 22:03



ах, какво ли не прави човек от добро възпитание





Тема Re: 8-те сетиванови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано25.09.13 07:50



Оу, надали ще се омагьосам

, защото според философията ми, докато не си изиграем ролята в тая реалност, няма излизане от постановката.
В противен случай е като да участваме в една пиеса, пък да четем реплики и да пунктираме поведение от друга.
Можем да се подготвяме за друга роля, но само в антрактите



Тема Re: 8-те сетиванови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.09.13 10:25



Всичко е в главата ти и всичко е тук и сега, в 4-та плътност няма време и няма процеси, следователно няма начало, край и промеждутъци, много интересно обяснение на познай кой, за да живееш в къща, не е необходимо да построиш къща, решиш, че живееш в къща, и хоп, живееш в къща, после в линейното време решиш да строиш къща и хоп, строиш къща, но изобщо в 4Д не важи линейната последователност да живееш в къща, щото си я построил, т.е. любимите ти причинно следствени връзки не предат.
Решиш, че си приключил с ролята си и приключваш, така че ти си решила да си играеш ролята, затова я играеш, а не че някой някога ти я е наложил и ти сега трябва да се съобразяваш с тази рамка. Рамката си я задаваш във всеки един момент тук и сега, сега си задаваш рамката, сега си я изпълваш.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: 8-те сетиванови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано26.09.13 06:49



Много хора казват подобни неща, но ти сигурно имаш предвид конкретно Башар



Но то е така и не е съвсем така.
Щом всичко ни е в главата и наше решение, спомняш ли си да си решавала да се раждаш? От теб ли зависи решението да напуснеш физическото тяло и тая физическа реалност?Ако общо взето не ни харесва, защо не я напускаме?



Тема Re: 8-те сетиванови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.09.13 09:53



Щото ние не сме само съзнание, ако си спомняш. Даже подсъзнанието е огромна част от нас, реша нещо на съзнателно ниво, ама де да бях само съзнание - одма да се случат нещата, а то се оказва, че подсъзнанието прави въртели и трябва да се чистят пречките, преди да се случат нещата.
После не сме само дори съзнание и подсъзнание, има и свръхаз, и ние сме и този свръхаз, той нещо съвсем друго пък има предвид. Та за да се случат нещата, трябва да се интегрираме, т.е. да обединим всичките си части, за да можем като тропнем с крак, вселената да се завърти около нас.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: 8-те сетиванови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано27.09.13 07:05



а, ей за това се занимаваме със сънищата колкото можем старателно.

един начин да провокираме сънищна активност е да си дадем команда да се будим по няколко пъти през нощта - понякога даже пия кафе и пак заспивам.

задачата иска жертви



при другите две дами Луните са знаково специално поставени. При мен Луната по дом е специално поставена. При теб Луната също е в много подходящ знак

стига да промени човек отношението си към сънищата, пред него ще се открие богат нов свят
/като говорим за сънуване, май има и доза наследственост, но това е друг въпрос/



Тема Re: 8-те сетиванови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.09.13 10:07



Аз не сънувам лично и ми е много трудно да просънувам, така че затова не се занимавам, не помня сънищата си и нямам намерение да си губя времето да си ги припомням.
Обаче за тълкуване ми служи целия свят, цялата реалност, всичко, което се случва навън, е отражение на моето съзнание и подсъзнание и служи за тълкуване.
Наводнения, земетресения, групи за посрещане на новата реалност, гладуващи в Африка, държавата, в която живея, непосредственото ми и по-широкото обкръжение, състоянието на планетата - всяко едно единично нещо от реалността ми служи за тълкуване на подсъзнанието ми, ти не си ли опитвала с реалността да го тълкуваш?
Нали помниш в Съдбата като шанс авторът казваше нещо интересно - че има вертикални връзки и по една вертикална връзка всяко нещо може да служи като проявление, например поведението на животните в зоологическата градина е също толкова информативно, както и астрологията.
Просто ти тълкуваш с астрология и сънища, а аз изполвам за целта онова, което вие упорито наричате единствена реалност.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башар - дефинициинови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.11.13 13:04



Дефиниции (New metaphysic 1987)

Идея – Разклонение на Единството, начало на отделянето, познание на себе си. Първото разклонение на ненарушимото Цяло, представлява Творението, което е реалността.
Въображение – Пространство, в което идеята на сътворението се реализира.
Интимност – Отъждествяване със споделена идея. Споделяне на идея, която представлява взаимно творение с друго същество.
Интуиция – Ментално отражение на познанието, че ти вече съществуваш на нефизично ниво.
Психична енергия – Резониране, синхронизиране и хармонизиране с електромагнетичната енергия, която представлява енергията на колективната съзнателна менталност.
Реалност – идея, която е изразена и изпитана.
Връзка – това, което си. Но ти създаваш т.н. наблюдатели от двата края на връзката, за
Да можеш да видиш връзката от поляризирани гледни точки.
Отделяне – забравяне, че ти си Цялото или създаване на реалност, в която можеш да забравяш, че ти създаваш всичко.
Духовност – Убеждение и желяние да знаеш, че оперираш на много различни нива и постигане на интегритет, който да ти позволява да правиш това.
Подсъзнание – едно от разделенията на физиологичното съзнание, създадено с цел да не бъдеш незабавно наясно с онова, което се случва. Подсъзнанието и несъзнаваното се създават с цел да избягаш и да извиниш себе си.
Синхроничност - съвпадение, начинът, по който линейната реалност представлява едновременността на Всичко, което е.
Телепатия – подражаване на друг електромагнитен модел, който представлява друго същество.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.