Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Башар 3нови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.04.14 11:21



Всъщност Башар казва нещо, което колкото и да е налудничаво, почвам да го възприемам като вярно - за да отидеш в 4Д, трябва да поемеш, да осъзнаеш, да включиш цялата 3Д реалност в себе си, да разбереш, че не ти си в 3Д, а 3Д е в теб.
Всички хора от 3Д са твои хора, част от теб...вчера прочетох много хубава мисъл - Да, аз съм егоист, но се грижа за теб, защото знам, че ти си част от мен.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано05.04.14 11:38



да си егоист значи - първо обичай себе си.

FLY

First
Love
Your self


дори да започна нещо толкова просто, като да обичам първо себе си, минах през голяма битка.

при теб нещата станаха по лесно - късметлийка ? или беше по подготвена ?
не знам, но хората от 3Д не ми доставят никакво удоволствие - нито да общувам с тях, нито да им давам непоискани съвети.
Те просто никога няма да минат в 4Д.

Мислила ли си някога, как така разбираш какво предава Башар ? За много от хората той е неразбираем и нелогичен, докато за мен и теб той е просто отговор на незададените ни въпроси.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Башар 3нови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.04.14 13:23



Башар ми влиза директно в кръвта, даже често си мисля, че английския не го говоря толкова добре, че да разбирам Башар, той ми влияе на извънезиково ниво и ми вкарва идеите директно телепатично.
И това е нормално, плеядинците също не влизат в спорове и не убеждават никого - те казват, че който е в съзвучие с тях, да ги слуша, останалите да си търсят обучители другаде.
Дошло е време разделно и на земята са спуснати доста учители, който където резонира, там да върви.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано05.04.14 17:28




така е .

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор rumen77 ()
Публикувано03.05.14 14:05



е примерно ако човек е убеден, че не трябва да скача от прозореца на апартамента, че трябва да се пази от влакове, когато пресича жп линия и много други такива убеждения, които се водят животоспасяващи, това проблем ли е?



Тема Re: Башар 3нови [re: rumen77]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.05.14 16:34



Ако не ти пречат, не е проблем.
Проблем има, ако искаш да летиш, пък си убеден, че ако скочиш, ще се разбиеш.
Изобщо нито едно убеждение не може да бъде проблем, докато не се сблъска с някакво твоя желание, намерение или просто отсечка от живота, с които започва да се рита...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано09.05.14 07:50



всяко нещо, което не нарушава душевния ми комфорт, е правилно .

нали така ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Башар 3нови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.05.14 09:22



Зависи какво дефинираш като душевен комфорт...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано09.05.14 14:29



душевен комфорт е състояние , което е супер близо до нирвана.


и ако имам пробив, значи съм се занемарил и веднага трябва да се взема в ръце.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Башар Сесия януари 2014нови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.07.14 09:55



Обръщение във връзка с Избора - Башар

Бележка: Това е превод на първия от четири частни сеанса с Башар, проведени в периода 14-17 Януари 2014г. през канала Нарияна Пармати в Индия. Тези сеанси са осъществени по спешност, по инициатива на Ессасани по време на сбирка на родители на надарени деца в Ню Дели. Оригиналните аудио записи бяха предоставени на АТИ с конкретни указания за дати на които могат да бъдат публикувани. В съответствие с тези указания публикуваме тук превод на първия сеанс, който засяга специалните деца, които израстват на планетата в настоящия момент.



Обръщение относно Спешността на съзнателното използване на Избора и Промените на Земята


Въпрос (мъжки глас): Благодаря Башар за полезната информация. Искам да попитам, тъй като вие говорите за избори в рамките на настоящата година, това означава ли че до края на 2014 година, за тези от нас които споделят реалността в която се случва този настоящ обмен предстоят конкретни събития през следващите месеци.

Башар: Точно това означава. Но в същото време зависи от вас. Тези които изберат промяната през следващите няколко месеца, ще започнат да преживяват една нова идейна реалност още тази година. Онези които изберат запазване на статуквото, или отложат избора си за след началото на есента не могат да очакват преживяването на нова идейна реалност, кято да им подхожда повече от досегашната.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.