Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано31.01.14 11:02



Законът за съхранение на енергията действа в 3Д плътност, ние нали отиваме в 4Д?
Или ти упорито не допускаш да съществува свят, различен от нашия, в малко по-високи вибрации?
Или да е различен, различен, колко да е различен...



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано01.02.14 07:45



Добър отговор



Отиваме, но не сме отишли
Явно нещо още не сме усвоили – като да минем от 3 в 4 клас
Е, ти поне може би да имаш връзки с изпитващата комисия
На мен сигурно ми трябва някой друг от похватите на мафията – понеже изчерпваме традиционните законни похвати
/ как си личи, че сега чета Марио Пузо/



Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: AH_]  
Автор belika (deleted)
Публикувано01.02.14 09:18



и в 4Д ли има мафиоти и мафиотски похвати?

леле. а аз пък идвам при вас да ме пречистите и възвисите. ц ц ц.

Редактирано от belika на 01.02.14 09:18.



Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.02.14 13:27



Всъщност носят се слухове, че вече сме в 4Д, обаче още караме по инерцията на 3Д и не можем да го осъзнаем.
То е като ония умрели, които още не осъзнават, че са умрели.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.02.14 13:27



О, ама ти тръгна ли да идваш? Вери гуд!



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано02.02.14 08:41



„То е като ония умрели, които още не осъзнават, че са умрели.“
Много ми е интересен тоя номер с различното усещане за времето – същото го има и в сънищата./ в сънищата някои неща се случват за кратко, докато в будно състояние продължават дълго/

Искам да кажа, че може да не е въпрос на осъзнаване, а на усещане за времето или пък на едновременното усещане за пребиваването в паралелни светове.



Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.02.14 11:52



Ние така и така пребиваваме в различни светове непрекъснато, нашето Себе е разположено във всички измерения и пространства, навсякъде, това, което наричаме будност, е всъщност затваряне в една кутийка и забравяне за всички останали, сънищата са излизане от кутийката и разходка по другите ни части.
Истинското ни аз е навсякъде, фалшивото ни аз е онова, което възприемаме като истинско - стеснено и затворено за много неща.

А време не съществува, ние го създаваме, имаше една силна техника в процесинга - Създай малко време.

Башар казва, че те живеят в реалност, която съответства на нашите сънища, например докато спим, те могат да работят с нас и ние може да се моткаме из безкрая, освободени от земната кутийка, докато в един момент напълно се събудим от така наречената ни реалност и да останем завинаги в сънуваното тяло ли му викаше Карлито.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано03.02.14 07:58



„А време не съществува, ние го създаваме“ – ами значи си съществува.

От време на време заявяваш, че време не съществува, сякаш е нещо добро да го няма.
Кое би било доброто на такова нямане?



Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.02.14 10:11



Съществува, когато го създадем времето, на едно ниво съществува, на друго не съществува, и двете са едновременно верни.

Отвреме навреме заявявам, че време не съществува, останалото е плод на твоето отражение на моето твърдение.
Сякаш е добро, сякаш не е .. когато изскочиш в безвремието, прекъсваш линейната последователност на линейното време и можеш да пресъздадеш живота си по друг начин. За който му харесва тоя точно живот с всички негови последици, това сигурно не е от значение.

Но който търси начин да живее в друга реалност, фактът, че време на една плоскост вече не съществува, много му помага.
Като кашкавал с дупки, можеш да ходиш линейно по повърхността на кашкавала, но можеш да се шмугнеш в една от дупките и да излезеш в съвсем друга повърхност.
С времето можеш да си играеш.

Всички твърдят от тия, дето чета и слушам, че в четвърта плътност времето става все по-гъвкаво за разлика от неизменното линейно еднопосочно време в трета плътност.
За теб не знам, но на мен много ми харесва да си играя с тая идея и да я побучвам оттук оттам.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано04.02.14 08:05



Безвремие или безкрайност на времето, така че то да не е фактор.

И това е една от разликите на тая реалност и другите.
Възможно е времето/ или това, което то е по същество/ да е една от причините да пребиваваме в тая реалност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.