Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Сигурносттанови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.11.13 13:23



ЗА ДА БЪДЕШ НА СИГУРНО МЯСТО
Идеята за трансформацията е преди всичко и най-вече да изхвърлите от собствената си система всички неща, които нямат нищо общо с оная персона, която искате да бъдете. Сега вие започвате да разбирате, че колкото по-често избирате концепциите и правенето на нещата, които наистина предпочитате, които ви доставят радост, които представляват вашата страст, ще виждате, че Вселената прави нещо наобратно. За вса ще е все по-трудно да избирате каквато и да било друга реалност. Ще видите, че нещата, които повече не ви радват, нещата, които сте свикнали да правите в живота, уж за да бъдете в сигурност, просто за всеки случай, ако нещата, които ви радват, не сработят, тези неща няма да работят вече, ще започнат да се разпадат.
Защото сега, все повече и повече в тази епоха на ускорена трансформация, колкото повече избирате нещата, които наистина отговарят на онова, което сте, толкова по-лесно ще се освобождавате от нещата, които изобщо не са ваши и следователно няма повече да работят за вас, това е начинът на Вселената да ви помогне да решите кой път да изберете – този на истинската ви радост, истинската ви страст, истинското ви аз. Така че, както виждате, Вселената е ваш приятел. И може и да не ви се струва така, защото тя не ви позволява никакво ниво на комфорт, никакво ниво на сигурност и стабилност, каквото сте свикнали да възприемате, но повярвайте ми, движейки се единствено по пътя към оня, което наистина сте, е най-стабилното и пълно с най-много сигурност нещо, което вие изобщо можете да направите. Може да не ви изглежда така в това време на турболентни трансформации, но повярвайте ми, с времето и когато му дойде времето, ще разберете, че това наистина е във ваша полза. Това е начинът, по който нещата работят.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 3нови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.11.13 11:03



Представи си две измерения - квадрат, три измерения - куб. Сега си представи, че има двумерни хора, които живеят в квадрата и по него няма врати, те са затворени вътре, а ти отгоре с моливче ту топкаш вътре в квадрата, ту отвън. За теб от висотата на трите измерения няма проблем да разхождаш молива вън и вътре, обаче за двумерните хора това е истинско чудо как нещо се появява в затвореното пространство и после изчезва "през стените на квадрата".

А сега си представи 4-мерно пространство и си представи какво могат хората от четвърто измерение и как ни изглежда на нас вътре в куба...
В горните плътности няма време и няма пространство, съществата от тях могат да се разхождат напред назад не само внезапно из цялото ни пространство, но и напред назад из времето ни, например могат да правят експеримент по "засаждането" на нашата цивилизация в нашия четиримерен пространствено-временен континуум, могат да създават хора преди милиони години, след това да прескачат до наши дни, за да видят резултата от линейния експеримент, след това да се връщат обратно в началото и да променят параметрите, и пак да прескачат до наши дни или в бъдещето, за да следят резултатите...

Съвсем отделно, че техните кораби са невидими за очите, които използват само три измерения...



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.01.14 13:47



Кратка история на земята - Башар

В началото, както вие познавате времето да съществува във вашата слънчева система земята и луната са се появили от сблъсъка между две по-големи тела. Луната е била "измайсторена" от други същества, за да балансира енергиите на земята, но това е друга история.

Инкарнациите първо са били на Малдек, която планета сега познавате само като астероиден пояс, защото е напълно разрушена, след това са се преместили на следващата планета, която познавате като Марс, когато той е бил готов да приюти форми на живот. По-късно оттам минава голям астероид, който отмъква цялата атмосфера на Марс и тя става това, което вие познавате сега.

Инкарнациите се преместват на земята, от далечна система пристигат Анунаките, ивжектират своя генетичен материал в човешкия род, който, ако се е развивал без намеса, е щял да бъде в днешно време от рода на снежните човеци.

Така че вие сте били хибридизирани няколко пъти и наскоро сивите, които са мутирал човешки свят от друга паралелна земя са създали още хибриди между себе си и вас, тези хибридни деца ще бъдат върнати на земята и в крайна сметка след 1000 години само те ще останат на земята като шеста хибридна раса.Тази шеста хибридна раса заедно с останалите 5, създадени от сивите, ще формират една единна седма хибридна раса.

Съществували са много цивилизации на земята, за които вие не знаете, но по-големите, за които знаете по нещо, са Лемурия и Атлантида. Съществували са цивилизации в днешната пустиня Гоби, Южна Америка, високите плата, всички нези цивилизации с много взаимодействия с извънземни. Има и много други цивилизации, в т.ч. в Антарктика, преди да бъде покрита с лед.

Под повърхността на планетата не съществуват цивилизации, там има много входове все едно в земната кухина, но на практика това са вортекси, междупространствени тунели, които те отвеждат съвсем другаде.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано23.01.14 07:45



И класическите ни науки от няколко десетилетия са в съгласие с тая хипотеза за възникването на Земята и Луната.

Но дали се самоосъзнаваме като мравки, човеци или хибриди, какво значение има?
Въпрос на самоосъзнаване, т.е. не „спиране на ума“, а контрол над ума и от там на самоосъзнаването





Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.01.14 10:57



Умът е част от нас, защо си решила само него да използваш, предполагам, защото все така упорито не искаш да осъзнаеш, че умът не е черешката на тортата, а е частична версия на цялостното ни съзнание, при това не най-добрата за доста от дейностите, които ни се налага да вършим в момента.
В крайна сметка, както вече писах, изборът е твой - дали чрез ума като човек или чрез съзнанието като свръхчовек, никой не може да те накара да живееш реалност, която не искаш.
Ако искаш ума, бъди си човек, аз говоря за ония, които искат да надскочат вече това ниво и да вървят на друго.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано24.01.14 07:11



Нали си говорехме, че физическото тяло ни изправя пред много ограничения/ ограничава и сетивата/.
Умът е тоя, който все така си стои непознат и с неизползван потенциал.

А вчера гледах някакво предаване за лечебната сила на животните. Мислех си, че от хилядолетия изучаваме и добре помним наученото за Вселената, имаме или чакаме среща с извънземни, а почти нищо не знаем за най-естествените си спътници на тая планета.



Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.01.14 13:05



Ми ти си изследвай ума, щом ти е непознат, аз моя съм си го проучила вече и не ми е интересен повече.

Най-естествените спътници са ни извънземните, те са ни сътворили, родили и ни наглеждат и генетично модифицират, не се заблуждавай, че като не виждаш нещо, то е далеч от теб.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано25.01.14 07:35



„аз моя съм си го проучила вече“
Не може да сме проучили нещо, постоянно променящо се.

Освен ако не сме го оставили недоразвит и възприемащ само императивни команди. И ще се окажем много далеч от божествената си творческа същност и много примитивни спътници на извънземните





Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.01.14 11:23



Е добре, не може.
Както и да е, на мен не ми е интересен умът, а онова, което стои над него или зад него.
Аз не спирам до ума, продължавам нататък.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар - Кратка история на земятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано26.01.14 07:46



„Както и да е, на мен не ми е интересен умът, а онова, което стои над него или зад него.“
Умът е като една полупрозрачна и полупроницаема преграда, която ни обвива – ако не е достатъчно адаптивен, гъвкав, прозрачен, проницаем няма как да знаем какво стои над или зад него, независимо какви подялби за удобство му правим.

На никъде не продължаваме без него. Духът отнася само него като малка стегната програмка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.