Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Дарки,ще извиняваш..нови [re: DarkSide]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.09.10 14:08



дано да го казваш с положителни чувства






Тема Re:нови [re: Цeцo Eлвиca]  
Автор 4ereshka2 (старо куче)
Публикувано03.09.10 14:46



То това е ясно, но мога ли да попитам плахо с какво точно?





Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано03.09.10 16:50



Аре стига сте ме коментирали зад гърба ми




аУ, не моем да се спасим от клюки. Каквото и да ви се каже, ще е доизмислено от клубната фантазия със сигурност, на кой му се чете истината от 10 години из целио дир


Стои си цялата, ма кой има това търпение, по-лесно е да се измисли лошата легенда за Роксана

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Доклад от България - глава 50-та или 60-танови [re: irini]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано03.09.10 17:04



Моля изясняването на отношения между юзерите да става на лични бележки!



Редактирано от DarkSide на 03.09.10 17:18.



Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано03.09.10 18:32



"Ще искам разрешение от модераторите да пиша на всеки мой пост "дееба", но преди това ще спомена условната дума "ако". Това ще е моят " стил"


"ДЕЕБА" е възклицание а не попържня или неуместна медицинска диагноза

. Ай' не се прави на ударена щото знаеш че си далеч и не мога тЪ ударя с едно цвеКЬе (без саксията!!!) като/ако пием едно кафе/питие в реала. За сега


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: Цeцo Eлвиca]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.09.10 18:44



Подкрепям всяка дума в поста ти, напалмов :)

Do what works or do what's right?


Тема Re: Ех, Маре!нови [re: irini]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано04.09.10 04:42



Ирини, сполай ти за добрите думи! Дано!


Да ти се връщат милите пожелания!

Аз доклади за гостуванията си България никога не съм писала и никога няма да го направя. Това е изключително лично преживяване и за нищо на света не бих го "пльоснала" за раздумка на аудиторията. Освен това моите доклади биха били прекалено позитивни и щастливи , което не би заинтересувало никой наоколо. Не, че няма безброй проблеми и шантави изпълнения при всяко от посещенията ми, но аз помня само щастливите моменти, защото те ме зареждат с енергия и светлина!

Редактирано от Dolce De Leche на 04.09.10 04:44.



Тема Re: Ех, Маре!нови [re: irini]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано04.09.10 04:49



Благодаря за информацията!
Живот и здраве, Бразилия съм я планирала за 2016 година за Олимпийските игри.





Тема Re: Уважаема...госпожонови [re: Фиш]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано04.09.10 09:55



"Какви детски градини сте имали в София (шашната съм от почуда)..."

Мойта беше малце...специална. Ама не всичко беше ОК, 2 пъти на ден под строй ни даваха и по една ОГРОМНА (тогава така изглеждаше десупена лъжица с рибено масло, против рахит/детски паралич май. Даваха ни след нея и 1/2 зелено доматче туршия - до днес МРЕМ за такава туршия. 20 пъти се опитах да си я направя сам и...не успях.

А шоколадите си ги менкахме с хлапетата от махала (тогава в покрайнините на София) за кисели диви джанки и ябълки. До ден днешен обичам кисели ябълки и джанки.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема детски,храни и т.ннови [re: MitreШoпa]  
Автор Frenger (She)
Публикувано04.09.10 11:34



ее вие сте били специални..аз малко преди промените бях на детска и както е известно всем,тогава бе най големия глад -сухия режим в русия! храната бе ужасна..майка ми като видя какво ядеме, веднага ме спря от детската градина .. и ме върнаха в Бг...точно когато проговорих руски

...никога няма да им го простя,че не ме научиха на втори език..за мен едно дете от малко е по добре да бъде двуезично! аз ако имам деца,бих им говорила на два езика (без значение кои,само да им се развива лингвистичния център в лявата половина на мозъка)

пп пуснете една тема за детството де,кой къде ..да споделим спомени




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.