Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано07.09.10 21:39



ПовЕрвай ми, не съм "прогледнал" в тези дни, все пак чета в българските нет' сайтове...няколко дена преди да кацна в България. Та за отрицателните неща, в макро, бях подготвен. И не толкоз изненадан като ги видях/почувствах в реала. Реагирах само на тези аПсурди които лично ме засягат.

От друга страна имам и не малко добри изненади.

И тях споменах.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: MitreШoпa]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано07.09.10 22:05



Наздраве за хубавите ти изненади





Тема НАЗДРАВЕнови [re: Фиш]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано07.09.10 22:14



с една от тях (приятните изненади): СВЕСТНА ракия купена в магазинче на производител на нормални цени!!!Преди не вкусвах концентрати освен ако не си ги влачех от чужденеция или купени тук ама "с връзки".

И не лоша бира вече произвеждат в България, преди не я и кусвах, беше непоносимаВината поскъпнаха (сравнително) но долу горе си струват цената...май...Вината са винаги най сложните....


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Браво!нови [re: XlNG]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано07.09.10 22:18



Копирах си твоето мнение и си го запазих на РС-то, защото често ми се налага влизам в спор по този въпрос. По-точно не би могло да каже.
Браво, XING!!!



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано07.09.10 22:22



Не се подвеждай, Виливар, зад т.нар. изказване на глас, се крие популизъм, нагласяване на статистика, свободна игра с предположения, използвайки страха на хората. Това не е критика, съвсем друго е. Германия веднъж се е парила, втори път няма да го допусне.



Тема Re:нови [re: .Jess.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано07.09.10 22:35



Аз пък останах с впечатлението, че изразява на глас това, което другите само си мислят

Като съдя от широката подкрепа, която получава.
Дозите скандалност, популизъм и предположения ... има ги навсякъде. Но никаква груба лъжа не прочетох от информацията, която ми попадна по темата
Изненадващо е, че човек на такъв висок пост, събра смелост да бъде непопулярно популярен
Ако не друго, поне е провокирал започването на този болезнен дебат. По-добре късно, отколкото още по-късно.
Със сигурност не е случайност, че точно Германия и Франция са двете държави, които са категорично против членството на Турция в ЕС


П.П. Превключвах каналите и попаднах на шведски канал с предаване за дебати, в което на първия ред в публиката седяха две човешки същества от предполагаем женски пол, на които се виждаха само очите и нищо друго Докато другите бурно обсъждаха нещо с ключови думи интеграция, дискриминация, омбудсман, образование, език, закони, двете забулени човешки същества само извъртаха глави синхронно от единия към другия събеседник.

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано07.09.10 23:24



Груби лъжи той не казва (освен може би, че евреите притежавали "определен, отличаващ ги ген", което си е чист расизъм), но завоалирани - бол.



Тема Re:нови [re: .Jess.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано07.09.10 23:31



Той се извини за това почти веднага. Имал предвид "общ генотип"



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: .Jess.]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано07.09.10 23:51



"...освен може би, че евреите притежавали "определен, отличаващ ги ген", което си е чист расизъм)..."

Jesus saves, Moses invests! е едно от най готините графити които видях в Ню Йорк. Бих добавил "в образование", наистина различен ген




THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: irini]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано08.09.10 12:31



„…когато науката е доказала, че всички новородени имат равни заложби и само средата е тази, която може да развие един или друг техен талант в една или друга посока.“

Грешиш, генетиката доказва точно обратното.

Редактирано от XlNG на 08.09.10 12:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.