Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема ПАК лъжеш (и се опитваш да манипулираш)нови [re: irini]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано11.09.10 10:34



"Наистина се затруднявам да разбера писанията ти (остарял български жаргонен език със смесица от чужди думи, на които "лепваш" български окончания)..."

ама нейсе, нищо ново. Интересно ми е дали някой живеещ постоянно в България също се затруднява да разбира писанията ми. ПОПУЛЯРНИ чужди думи ползвам когато не се сещам за подходящите български. И кат' ме мързи да сменям от BP na EN КРЕДОРа ги пиша на кирилица.

ТОВА ли те затруднява да разбереш написаното? Що ли съм уверен че се оправдаваш (неубедително) защото не можеш да аргументираш лъжите си и да отговориш на въпросите ми без ПАК да се изложиш?

Що се отнася до "тупането по гърдичките" - обърни внимание на текста в червено в П.П.С.'а в поста ми от 10.09.10, 10:37.

П.С. 3 пъти "в" в това изречение...толкоз мога на български, по липса на практика. На английски ми е по лесно: Do pay attention to the red colored text in the P.P.S. paragraph, my post from 10.09.10, 10:37.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: ПАК лъжеш (и се опитваш да манипулираш)нови [re: MitreШoпa]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано11.09.10 11:56



Интересно ми е дали някой живеещ постоянно в България също се затруднява да разбира писанията ми.
.........................

Аз лично не срещам никакви трудности нито да разбера какво си написал, нито какво имаш предвид. Дори понякога подбора на думите, които използваш, както и словоредът ти ми напомнят на начина, по който говореше единия от дядовците ми.

Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything.


Тема Re: Ех, Маре!нови [re: irini]  
Автор Гъpkинятa (спокойна)
Публикувано21.09.10 15:05



Здравей Ирини, скоро ще стане 1 година откакто се върнах окончателно в България след 20-годишния си престой в Гърция.
България наистина е станала една прекрасна страна с много сърдечен народ.
Ежедневно се наблюдава тенденция Напред и Нагоре!



ПП А за Гърция мога да напиша купища гадни неща и то на база - сравнение и то точно с "изостанала" България!
Но няма да го направя! Да - Гърция "става" - за туризъм, и то краткотраен, но не и за живеене



Тема Re: Ех, Маре!нови [re: Гъpkинятa]  
Автор KoндЮ oт Cлиeн (napalmoff )
Публикувано21.09.10 17:09



Недей сега такива работи пиши на девойчето, че ще се закахъри.

Те в Гърция колко са добре, пък ние как сме изостанали. Не че е лъжа, че сме последни в Европа, ама при нас тенденцията е бавно нагоре, а при тях май стремглаво надолу





Тема Re: Ееех, Кондьо...нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано21.09.10 23:43



"...Не че е лъжа, че сме последни в Европа, ама при нас тенденцията е бавно нагоре, а при тях май стремглаво надолу"

Де да беше наопъки: При "византийците" да е бавно надолЕ а в България стремеглаво нагоре ама...

'Ма не знам как се върви бързо нагоре с няколко гири на краката и една ръка вързана


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Ех, Маре!нови [re: Гъpkинятa]  
Автор irini ()
Публикувано22.09.10 07:47



Здравей, сладурче, липсваше ми тук. Зная че можеш да напишеш много "за" и " против" Гърция, както "за" и "против" България. Така ще бъде вечно. Вечно ще сравняваш, в която и от двете държави да се намираш.
Сега нещо лично, което не засяга останалите: Ean den epernes ta eisodimata apo Ellada (sintakseis, enoikia, k.l.p) kai eprepe na ziseis me to mistho sou ekei - tha s'arese? De nomizo. Alla avta - einai ta paremferestera.... Kati allo - parakolouthisa to taksidi sou stin Aigipto kai stin Kouva - eksesio!!! SE zilevo ligo - me tin kali ennia. Filakia





Тема Re:нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор 4ereshka2 (старо куче)
Публикувано22.09.10 12:01



Кондю, ти кога излезе от панделата?





Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор KoндЮ oт Cлиeн (napalmoff )
Публикувано24.09.10 12:40



Па аз си пеем и ф панделата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.