Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:41 19.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бинго!!!нови [re: Gerilin]  
Автор cina2 ()
Публикувано14.01.09 16:52



Предполагам, че със северните народи е по-трудно, но преди и ти, и Виливарката твърдяхте колко е прекрасно при вас, колко са чудесни всички хора. Тогава за дискриминация не беше писала. Обаче като сме свикнали, че всичко, което блести е злато...



Тема Re: Бинго!!!нови [re: cina2]  
Автор Gerilin ()
Публикувано14.01.09 17:15



ми то се подразбира ,че ухание и рози няма да намериШ никъде в 100%тов вариант
и е пределно ясно ,че Скандинавия най много от цял свят се доближава до определението развита държава,където гражданите й са предпазени максимално от всички други по света
ама те хората да не са прости,нагледали са се на чужденци и искат да си запазят своето

а това аз какво говоря ,правя го на настроения,но винаги съм честна

търсих да ти покажа картата Шега,на която е написано какво мислят фините за другите народи по света (с доза изтина) ,но са хакнали сайта на Фил

за източноевропейските народи пиШеШе едно:
Please dont come to Finland



Тема Re: Бинго!!!нови [re: Gerilin]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано14.01.09 17:46



Гери, най-големия смех е, че фамилията ми на Дъч повтаря в превод фамилията ми на български....

Аз не смятам за грешка, че живяхме заедно, имаме прекрасен синхрон....но аз искам деца, а той отказва да направи каквото и да е, освен обикновен секс...

Мисля си, че той не може или не иска да има деца, не е имал досега, и съм опитвала да говорим...той отказва, и се сърди...всичко иначе е супер, но аз не мога да съм щастлива така....


Хаха, още не мога да се начудя, как намерих холандец с моята собствена фамилия, звучаща на Дъч като собствената ми българска? И това ако не е съдба....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Бинго!!!нови [re: Roxana]  
Автор Gerilin ()
Публикувано14.01.09 18:17



никога не съжалявай за неЩо толкова прекрасно като любовта ,заЩото това е съЩонстта на човек,колкото и да не си го признава понякога или да го е забравил



запази хубавите спомени и си останете приятели.
четох за новата ти изгора и те поздравявам и ти желая много детски играчки разхвърляни из стаите сред детски смях

аз пък оттеб мога да науча много и то най важното ,да бъдеШ майка
така ,че усмивка ,финес и само напред



Тема Re: Бинго!!!нови [re: Gerilin]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано14.01.09 18:40





Благодаря ти за разбирането

Ти си толкова добра....и специално към мен, наистина много добра!


Ти си чудесен човек, и само добро съм видяла от теб! искрено и от все сърце ти желая тая стая с детски играчки...няма по-специална любов от тази между майка и дете!


Тук се разплаках, аз толкова ценя това в моя собствен живот, поставям го на първо място! Изобщо не ме интересува, как гледат на това отстрани хората, аз искам да дам деца от себе си, и да отгледам от тях чудесни хора, за което буквално си скъсвм гъза!


Мисля, всеки заслужава да се види щастлив с хубави и здрави, и умни деца, тази радост не бива на никой да се отказва!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Бинго!!!нови [re: Roxana]  
Автор Gerilin ()
Публикувано14.01.09 18:56



Роски,ти си добър човек,както всеки един човек...нормално е всеки да има своите си моменти и затова да се струваШ на другите по този начин..гореЩият характер съЩо оказва влияние,а ти го имаШ това качество


аз съЩо страдам понякога от прекалена емоционалност :ето днес за протестите в България..ами ако бях там,Щях да отида..българинът мрънка отстрани колко било кофти,а днес на протеста колко дуШи бяха? как не му писна на този народ да го извозват така всеки път...няма думи просто

позравявам те с една песен и върви с гордо вдигната глава,ти си господарка на своя живот ,не някакви си из форумите




Тема Re: Бинго!!!нови [re: Roxana]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано14.01.09 19:03



Аз не смятам за грешка, че живяхме заедно, имаме прекрасен синхрон....но аз искам деца, а той отказва да направи каквото и да е, освен обикновен секс...

Мисля си, че той не може или не иска да има деца, не е имал досега, и съм опитвала да говорим...той отказва, и се сърди...всичко иначе е супер, но аз не мога да съм щастлива така....


А, не беше ли писала преди година, че вече имаш едно дете - малко момченце?



Тема Re: Бинго!!!нови [re: orhideja]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано14.01.09 19:43



То е от първия ми брак, и е на 10 години.

@ Гери, благодаря ти...




Имах поредица от връзки, в които или ми се показваше демонстративно, че деца не са желани, или ми се показваше, че ако се роди дете, аз трябва да си поема изцяло отговорността, без да търся биологичния баща.


Нямаше нито едно изключение, мъж да ми заяви ясно, искам да имаме дете/деца, искам брак, искам да споделяме, да бъдем едно цяло...


Всички до един преследваха собствени интереси, до един в материално отношение, и никой не се интересуваше от деца и семейство. В едната или друга посока...или изобщо не искаха деца (щели да им пречат..) или ако ги искаха, казваха, ми ти ще го гледаш, аз отказвам да се занимавам с това, да бъда баща.


Пред ясно заявена неохота, да не съм луда да забременявам и да бъда самотна майка с две или повече деца, а татковците да правят кариера, без дори да дадат фамилия на собствената си издънка?


И как ще се чувства едно дете, създадено в такава обстановка, нежелано от собствения си баща?


Аз съм мислила по въпроса....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Като ви чета......нови [re: Roxana]  
Автор Malvina*** (минаващ)
Публикувано15.01.09 02:03



и направо немога да повярвам, че действително е толкова зле отношението към българите в Европа!


Чувала съм подобни изказвания за Германия от приятели който са живели, учили и работили там. Не искат и да чуят за този 10 годишен период от животът им там.........Но наистина ли навсякъде е така?Нещо да не преувеличвате?



Тема Re: Ян Жерард Шрасернови [re: Бapбapeлa]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано15.01.09 11:06



Каква изненада...



Един за всички, всички за един!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.