Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 29.05.24
Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Christianssen]
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано06.03.12 22:41

второто ще ви зашием един гол.
излезнахме тотално не в час, все едно отсреща е някакъв аматьорски отбор, каква е тая мотивация и какви са тия идиотски грешки не мога да разбера, но сега на полувремето ще има остри прикзаки в съблекалнята.

Иначе Арсенал винаги си е опасен у дома, това последното е вън от съмнение. На Емиратс в Европа много малко отбори може да се отърват, въпросът е, че след този огромен аванс и мачкане в Милано, Милан не може да изглежда по такъв начин, това е недопустимо.

Тема По-скапана историянови [re: Christianssen]
Автор alessandron ()
Публикувано06.03.12 22:42

не съм гледал от Депортиво насам. Милан играят така, все едно не те водеха с 4-0 от първия мач, ами обратното. Ако отпаднат, което е абсолютно възможно, изобщо да не се прибират в Милано. Три гола кой от кой по-глупави.

Тема А ти видя ли сеганови [re: Diavolo]
Публикувано06.03.12 22:43

след голямото хвърчане в облаците след първия мач? И тоя Шарауи как па не вкара ебаси, сам срещу зейналата врата

Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Diavolo]
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано06.03.12 22:45

С Шевата преди мачовете точно писахме за това,кой отбор е по-зле и май ще излезем и двамата прави

Но вие играете по-добре отколкото ние в първия мач де.Имате си по-опитни и класни играчи като цяло,въпреки че двама от тях ги няма.

Тема Re: По-скапана историянови [re: alessandron]
Автор shevchenko (специален)
Публикувано06.03.12 22:49

Обаче смешната дузпа, която ни дадоха в първия мач засега прави разликата. :))
Не, че тяхната днес беше 100%-ова, ама по-ставаше...
Пълен резил и смех сме, да отпадаме и да се свършва...

Публикувано06.03.12 23:03

Възможно е.То Арсенал в Италия си приличаше точно на аматьорски тимец.Па тоз съдя ги няма за нищо картоните тая вечер.

Тема Re: По-скапана историянови [re: shevchenko]
Публикувано06.03.12 23:18

Един фен на Милан няма как да иска отпадане, ок?

Първо, че това ще е голям резил и второ, абе няма втори, ти чуваш ли се?
Знам, че ги харесваш Арсенал, но WTF?!
Генерално от двамата мача сме по-добре и трите гола на Арсенал, всичко опасно след подаръци, виж че нямаме и резерви, но това е друга тема.
Второто полувреме играем добре, но когато ножър опря до кокала.

Тема Re: По-скапана историянови [re: Diavolo]
Публикувано06.03.12 23:23

Спокс,продължавате.Тоя пропуск на РВП ни охлади ентусиазма,но добре че и вие пропуснахте.От Fly Emirates са уговорили мача,ясно е.

Имаме стадион да изплащаме още и вие се включихте в каузата ни.

Публикувано06.03.12 23:29

За дузпата не съм съгласен,обаче за паса към Златан преди втория ви гол може малко да се поспори;)

Тема Re: По-скапана историянови [re: Christianssen]
Публикувано06.03.12 23:33

Положение дошло не след атака а след грешка на Ван Бомел, всичките ви голове станаха след наши грешки. Първия мач ви убихме, така че заслужаваме да се класираме. Второто полувреме ви надиграваме. РВП пропусна, но преди това ''малкият принц'' можеше да убие целия мач в края на първото полувреме. ;)