Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 27.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Balleta]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано05.02.12 17:59



Балансирана лига. :)



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.02.12 18:05



доколкото чух коментатора Милан май има само една победа над топ 5 до сега или нещо подобно





Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.02.12 18:13



Аре стига с тоя Моуриньо - кога ще бие Барселона, а? С не по-добри играчи - Интер нямаше слабо място през 2010 година, ние в състава си имаме очевидни дупки.




Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.02.12 18:14



Да, 2:3 срещу Рома. Загуба и равен с Лацио, загуба от Ювентус, загуба от Интер, загуба и равен с Наполи. Абсолютен ташак сме.




Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор smaragdus ()
Публикувано05.02.12 18:35



Ибрахимович не е позор само за Милан, позор е за футбола.

За изброените от теб съм съгласен, (бих добавил и Абате и Акуилани) с изключение на Сеедорф, считам, че още може да бъде полезен като резерва. Още когато купихте Емануелсон аз го определих като посредствен играч за класата на Милан (за този Милан, на който цял свят се възхищавше), а ти имаше добри очаквания. Сегашният Милан се напълни с посредствени играчи, селекцията е генетално сбъркана, върхът беше привличането на Мунтари от Интер. От настоящия Милан симпатични са ми само Мексес, Неста и Касано, донякъде Ночерино и Макси Лопес (дано да успее да се наложи). Колкото до Алегри, винаги съм го определял като посредствен и страхлив, с една дума- мишок.

Инак бихте Рома, когато бяха още зле и Луис Енрике все още свикваше със Серия А, днес Джалоросите премазаха Интер и според мен и с тях ще берете големи ядове, въпреки че ще ви гостуват на Сан Сиро.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: smaragdus]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.02.12 18:56



Чак добри очаквания не съм имал за Емануелсон, просто исках да го видя как ще играе. Иначе Мексес дотук добре играе и е редно той да е титуляр с Тиаго Силва, защото Неста и той си одъртя. А Зеедорф просто не може да седи резерва, много опак характер е и много му знае устата - той не иска да седи резерва и не си дава сметка, че е свършил с играта на най-високо ниво.
Акуилани е талант, но за съжаление много чуплив е и той - като Пато.

п.п. А за тая секира Мунтари дори не ми се говори, няма такава смешка. Макси Лопес пък според мен си е за Катаня, не и за Милан.




Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано05.02.12 18:56



това са нормалните първенства, само в Испания се случват абсурдите първите два отбора да свършват с по 34 победи





Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор smaragdus ()
Публикувано05.02.12 19:46



За Акуилани- може и да е талант, но за мен няма характер да бъде/стане голям футболист. Още в Рома никак не ми харесваше, въпреки че всички го засипваха със суперлативи. Имам един познат от Ливърпул, и когато Бенитес го взе на Анфийлд, аз му казах, че това е огромна грешка (за мен най-слабата страна на Рафаел Бенитес са трансферите). Не видях и един читав негов мач за Ливърпул (не се правя на пророк, за мен Акуилани не е мъжкар).

За мен Макси Лопес Танка не е лош нападател, просто не е имал късмет да попадне на правилното място в правилното време.

Колкото до Филип Мексес, този ми спечели уважението още в Рома, когато призова Дел Пиеро като капитан да каже на съдията, че няма дузпа, онзи замълча като... и Филип му заби шамар. Единственият му недостатък е, че бързо се пали и лесно се поддава на провокации.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: smaragdus]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано05.02.12 20:02



Добре, че феновете на Сан Сиро не чаткат футбола толкова добре, колкото теб, та днес освиркаха не за първи път Кларънс при смяната му.

Емануелсон не му бе дадено доверие и нямаше никаква сигурност, че ще почне като титуляр два мача под ред. Беше взет за ляв защитник, а в последствие игра и като дефанзивен полузащитник, че за капак Алегри го слагаше и понякога плеймейкър, което беше върна на тъпотията. Като плеймейкър игра например с Интер и бяхме ужасно беззъби... Не е перфектен, но не е толкова зле, колкото го изкарваш.

Касано е леке и никога не знаеш кога ще ти създаде проблеми, а за Макси мисля като Сандро.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано05.02.12 20:04



А, как се сещаш сам


Интер така са ти изглеждали, неколко месеца по-късно (вече при перфектния според фена на Валенсия Бенитес) сигурно са изглеждали с 11 дупки в състава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.